Hotel pangsapuri

Alston Apartments Hotel

Kelas hartanah: 3.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.4 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dobi
  • Parkir tersedia
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Standard Studio, 1 Katil Ratu (Queen)

  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Double or Twin Room

  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Standard Apartment, 2 Bedrooms

  • 60 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Carlton, sebauh kawasan kejiranan di Melbourne, Alston Apartments Hotel di kawasan hiburan dan berhampiran stesen metro. Lygon Street merupakan tempat menarik terkenal dan pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Pasar Queen Victoria dan Sentral Melbourne. Universiti Melbourne dan Muzium Melbourne adalah dua lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Melbourne kami
Lihat lebih banyak Hotel Pangsapuri di Melbourne
Peta
138 Elgin Street, Carlton, VIC, 3053

Tempat berdekatan

  • Lygon Street
    Lygon Street
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Universiti Melbourne
    Universiti Melbourne
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Muzium Melbourne
    Muzium Melbourne
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Pasar Queen Victoria
    Pasar Queen Victoria
    19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Sentral Melbourne
    Sentral Melbourne
    3 min memandu - 1.9 km

Bergerak

  • Stesen Victoria Park - 3 minit memandu
  • Stesen Spencer Street - 5 minit memandu
  • Melbourne, VIC (MEB-Essendon) - 14 minit memandu

Restoran

  • Brunetti
    4 min berjalan kaki
  • The Heart of Carlton
    2 min berjalan kaki
  • Heartattack and Vine
    3 min berjalan kaki
  • Tiamo
    4 min berjalan kaki
  • Grill'd
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Alston Apartments Hotel

  • Hotel pangsapuri berdekatan Lygon Street
  • Terletak berdekatan Muzium Melbourne dan Universiti Melbourne, Alston Apartments Hotel menyediakan pencucian kering/dobi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Letak kenderaan sendiri (surcaj), daftar masuk ekspres dan bantuan pelancongan/tiket
    • Tempat simpanan bagasi, kakitangan berbilang bahasa dan perkhidmatan rencam
    • Lif
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Alston Apartments Hotel memiliki manfaat seperti penyaman udara dan tempat duduk berasingan, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Tilam berlapik dan katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
    • Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 82-cm sebuah TV LCD dengan saluran TV premium dan pemain DVD
    • Tempat duduk berasingan, dapur kecil dan peti sejuk

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Alston Apartments Hotel mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Alston Apartments Hotel?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak AUD15.00 semalam. Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di Alston Apartments Hotel?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00.

Apakah masa daftar keluar di Alston Apartments Hotel?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Alston Apartments Hotel?

Terletak di Carlton, hotel pangsapuri ini dalam jarak 10 minit berjalan kaki dari Lygon Street dan Universiti Melbourne. Muzium Melbourne dan Universiti RMIT juga dalam jarak 1 bt (2 km). Stesen Melbourne Central sejauh 23 minit berjalan kaki dan Stesen Parliament sejauh 23 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Alston Apartments Hotel Ulasan

8.4

Sangat Baik

8.2

Kebersihan

8.4

Lokasi

8.0

Kakitangan & perkhidmatan

7.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 90 daripada 279 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 147 daripada 279 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 31 daripada 279 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 8 daripada 279 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 3 daripada 279 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Receptionist conveyed all necessary information to me which were easily understood and implemented. He was very friendly, polite and efficient. Free continuous wifi much appreciated.
Menginap 1 malam pada Jan 2020
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan

Überbewertet

Eingang dauerhaft schmutzig, Lobby OK, Raum klein , düster, müsste dringend grundgereinigt werden, die Verwendung von Wasser und Reinigungsmittel könnte das Bad endlich von dem klebrigen Fussbodenbelag befreien.
Menginap 8 malam pada Dis 2019
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Tidak sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We like the close proximity to the hospital, the price and parking arrangements. We didn't like the smoke alarm hanging out of the ceiling, broken toilet roll holder, the dirty cups in the dish washer, no body wash in shower, broken conditioner dispenser and no plugs for sinks and towel rack ready to fall off the wall
Menginap 1 malam pada Nov 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location, only a 12 min walk to Brunswick Street. Parking was fine, aside from idiots parking and blocking the 'out' entrance of the parking spaces. Had to ask for replacement top sheet, as had some type of 'yellow stain' on it?? Doona cover under it was also stained, but the new top sheet replaced by the helpful front desk person helped. Ironing board cover very loose and needs replacing, as kept falling off the metal board. Aside from those little things, a nice place to stay.
Menginap 2 malam pada Nov 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

good hotel

easy to access, clean room, but beds are little small and old
Menginap 2 malam pada Nov 2019
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan
The room was very dirty. Dishes in the cupboard had to be washed before use. Food residue in the fridge. Pile of smelly wet towels in the bedroom cupboard! All manner of items left behind in the bedside drawers.
Menginap 1 malam pada Nov 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
great location, close to MElbourne Univerisity. Lygon St and CBD
Menginap 2 malam pada Okt 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Only complaint I have was my fridge wasn’t working. Other than that everything was clean and receptionist was friendly
Menginap 1 malam pada Okt 2019
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The property was dirty and it had a smell that was no good.
Menginap 1 malam pada Okt 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very close to uni, excellent price, friendly staff, clean room
Menginap 1 malam pada Sep 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
My room was quiet and comfortable - everything I could want.
Menginap 1 malam pada Okt 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Location, close to Lygon st and The University of Melbourne
Menginap 2 malam pada Ogo 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Great location, great cafe below.. comfy bed, good shower
Menginap 1 malam pada Ogo 2019
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Wonderful location. No mattress cover on bed. Ceiling light broken. Very basic.
Menginap 2 malam pada Ogo 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Easy booking and check-in process. Great location near public transport and lots of interesting shops and cafes. Close to the city. Only downside is that there was no heating and it was freezing in the room. The bed was comfy and warm though with extra doona provided so it was a good excuse to stay in bed! Would definitely stay here again, just not in mid winter.
Menginap 2 malam pada Jul 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Friendly staff and the location at Carlton is the best
Menginap 3 malam pada Jul 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan
Great location , very comfy place to stay It was easy to find
Menginap 1 malam pada Jun 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

will return

Convenient location, supportive staff, clean and tidy and decent value
Menginap 3 malam pada Jun 2019
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan

Basic but clean.

Basic but clean apartment, needing some basic maintenance or update.
Menginap 1 malam pada Jun 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good location very clean and tidy friendly staff.:)
Menginap 2 malam pada Mei 2019
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan

Weekly trip

Good value
Menginap 1 malam pada Mei 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Such a great location. Easy to find and close to public transport
Menginap 1 malam pada Apr 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Overnight stay
Menginap 1 malam pada Mac 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

體會當地生活,離墨大近

在卡爾頓的小意大利區。有廚房,廚具也齊全。附近有woolworth,買點東西自煮便利。很多意大利餐廳,贊!
Menginap 5 malam pada Mac 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Great place.

Nice large, clean rooms, check in very smooth and NO demanding your credit card number which is a big scam at any time. Great location near multiple restaurants and bars, and Melbourne Uni.
Menginap 2 malam pada Mac 2019