
Hotel Dekat Mangridan-gil
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
15 Okt - 16 OktEsok
16 Okt - 17 OktHujung minggu ini
16 Okt - 18 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 Okt Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Mangridan-gil




1. Sinchon Stay
Sinchon StayHongdae, 2.6 km dari Mangridan-gil
Jason
RM456
RM502 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




2. THEZIP Hotel
THEZIP Hotel2.6 km dari Mangridan-gil
Joan
RM298
RM328 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




3. The Blossom Yeonnam Guesthouse
The Blossom Yeonnam Guesthouse1.9 km dari Mangridan-gil
Marlen
RM198
RM218 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




4. Hongdae Ongi Hotel
Hongdae Ongi Hotel1.3 km dari Mangridan-gil
RM592
RM651 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt




5. Hongdae Style Guesthouse
Hongdae Style GuesthouseHongdae, 1.4 km dari Mangridan-gil
Dora
RM401
RM441 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




6. RYSE, Autograph Collection Seoul by Marriott
RYSE, Autograph Collection Seoul by Marriott1.3 km dari Mangridan-gil
Wen Thean
RM857
RM943 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




7. UNION HOTEL
UNION HOTEL2 km dari Mangridan-gil
RM412
RM453 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




8. Mercure Ambassador Seoul Hongdae
Mercure Ambassador Seoul HongdaeHongdae, 1.5 km dari Mangridan-gil
RM837
RM921 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




9. KOZAYO Hongdae Hostel
KOZAYO Hongdae Hostel1.5 km dari Mangridan-gil
RM241
RM265 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




10. Slowon Hongdae
Slowon Hongdae1.3 km dari Mangridan-gil
Hardeep
RM487
RM536 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




11. K-Grand Hostel Sinchon
K-Grand Hostel SinchonHongdae, 2.5 km dari Mangridan-gil
RM287
RM316 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




12. Weave Suites - Sunyu Parkside
Weave Suites - Sunyu Parkside2 km dari Mangridan-gil
hoi shuen
RM575
RM632 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




13. L7 HONGDAE by LOTTE HOTELS
L7 HONGDAE by LOTTE HOTELS1.4 km dari Mangridan-gil
Julio
RM821
RM903 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




14. JSM Studio
JSM StudioHongdae, 1.5 km dari Mangridan-gil
Tzuchuan
RM594
RM806 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




15. Holiday Inn Express Seoul Hongdae by IHG
Holiday Inn Express Seoul Hongdae by IHGHongdae, 1.9 km dari Mangridan-gil
RM764
RM840 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




16. Wow Hills Guest House
Wow Hills Guest House1.8 km dari Mangridan-gil
RM170
RM228 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




17. L3 Guesthouse
L3 Guesthouse1.3 km dari Mangridan-gil
RM218
RM240 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt




18. Shinchon Mayven Hotel
Shinchon Mayven Hotel2.8 km dari Mangridan-gil
Larry
RM497
RM547 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




19. 9 Brick Hotel
9 Brick Hotel1.3 km dari Mangridan-gil
FUMIYO
RM691
RM760 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




20. Twin Rabbit Guesthouse
Twin Rabbit Guesthouse1.7 km dari Mangridan-gil
RM279
RM306 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Mangridan-gil
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Sinchon Stay | 10.0 Luar biasa 16 ulasan | Lihat | |||||
![]() THEZIP Hotel | 10.0 Luar biasa 6 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Blossom Yeonnam Guesthouse | 9.8 Luar biasa 55 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hongdae Ongi Hotel | 9.6 Luar biasa 8 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hongdae Style Guesthouse | 9.6 Luar biasa 140 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Mangridan-gil Popular
Tarikan lain berhampiran Mangridan-gil
Taman Seonyudo
7.6/10 (5 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Seonyudo, kawasan hijau yang indah di Seoul. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan meriah ini.
Pasar Mangwon
9.0/10 (2 ulasan)
Anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Pasar Mangwon ketika anda berada di Seoul. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra keluarga ini.
Bangunan Hiburan YG
7.2/10 (33 ulasan)
Setelah mengunjungi Bangunan Hiburan YG, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Seoul. Bersiar-siar di budaya beraneka kawasan kawasan menghadap sungai ini dan nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Mecenatpolis Mall
Ketika kunjungan anda ke Seoul, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Mecenatpolis Mall. Bersiar-siar di meriah kawasan kawasan menghadap sungai ini dan nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Taman Yanghwajin Seongji
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Yanghwajin Seongji, kawasan hijau yang indah di Seoul. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan budaya beraneka ini.
Mangwon Riverside Terrace
Terokai kawasan luar yang luas di Mangwon Riverside Terrace, kawasan hijau yang indah di Seoul. Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai di kawasan meriah ini, atau kunjungi pelbagai pilihan tempat makan.
Muzium Perang dan Hak Asasi Manusia Wanita
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Perang dan Hak Asasi Manusia Wanita ketika kunjungan anda ke Seoul. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan meriah ini.
Makam Syahid Jeoldusan
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Makam Syahid Jeoldusan ketika percutian anda di Seoul. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan budaya beraneka ini.




