Radisson Hotel Makkah Thakher City

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Perkhidmatan perniagaan
  • Dobi
  • Perkhidmatan Bilik
Harga semasa ialah RM176
RM207 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Standard Room

  • 22 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Family Suite

  • 59 meter persegi
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Raja (King)

Junior Suite

  • 45 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King)

Premium Room

  • 28 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Raja (King)

Superior Room

  • 24 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Raja (King)

Suite, 1 Bedroom

  • 50 meter persegi
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Raja (King)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Rie Adhakhir, sebuah kawasan kejiranan di Makkah, menempatkan Radisson Hotel Makkah Thakher City. Tempat menarik terkenal di kawasan ini termasuk Masjid Besar Makkah dan Kaabah. Al-Hukair Time dan Pusat Hiburan Woosh Mecca juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Makkah kami
Peta
BUILDING NO. 7090, REA AL, Makkah, Makkah, Makkah, 24237

Tempat berdekatan

  • Kaabah
    Kaabah
    5 min memandu - 4.4 km
  • Masjid Haya Al-Assaf
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Pasar Al-Jaafariya
    18 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Perkuburan Al Malaa
    2 min memandu - 1.9 km
  • Masjid Al-Jinn
    2 min memandu - 1.9 km

Bergerak

  • Stesen Makkah - 21 minit memandu
  • Jeddah (JED-Lapangan Terbang Antarabangsa King Abdulaziz) - 76 minit memandu

Restoran

  • كافتيريا القناعة
    12 min berjalan kaki
  • فول و عريكة السلطان
    3 min memandu
  • موكاتشينو
    16 min berjalan kaki
  • كفتيريا حماده بطاطس وعصير جي
    4 min memandu
  • طبق مقمر
    4 min memandu

Tentang hartanah ini

Radisson Hotel Makkah Thakher City

  • Sorotan hartanah
  • Pertimbangkan penginapan di Radisson Hotel Makkah Thakher City dan manfaatkan 3 kedai kopi/kafe, pencucian kering/dobi dan pusat perniagaan. Sebagai tambahan kepada kelab kanak-kanak percuma dan restoran, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Sarapan bufet (surcaj), tempat simpanan bagasi dan hartanah bebas asap rokok
    • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan, perkhidmatan rencam dan lif
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam dan sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 660 bilik menawarkan keselesaan seperti perkhidmatan bilik 24 jam dan peralatan tempat tidur premium, serta sentuhan bermakna seperti menu bantal dan penyaman udara.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan hulu semburan mandi hujan dan pengering rambut
    • 45-inci TV LED dengan saluran TV premium
    • Cerek elektrik dan pengemasan (atas permintaan)

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Radisson Hotel Makkah Thakher City mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Radisson Hotel Makkah Thakher City?

Setakat 23 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Radisson Hotel Makkah Thakher City pada 24 Okt 2026 bermula serendah RM176, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Radisson Hotel Makkah Thakher City?

Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di Radisson Hotel Makkah Thakher City?

Daftar masuk bermula jam 16:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Radisson Hotel Makkah Thakher City?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Ulasan

Radisson Hotel Makkah Thakher City Ulasan

9.0

Hebat

10

Kebersihan

9.6

Kemudahan

9.6

Kakitangan & perkhidmatan

9.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 3 daripada 4 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 4 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 1 daripada 4 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 4 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 4 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel was very convenient
Menginap 3 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
All things is good but breakfast should be improved ….. I am a cook , all things should local product and natural MAY BE . 🙂
Menginap 13 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
NEW
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The issue I had was I had an employee who randomly entered my room around midnight without knocking or anything. The hotel claimed that he came to the wrong room but it’s unacceptable when an employee comes into the room with a Do Not Disturb sign at midnight and without knocking. The hotel did make it up to us by upgrading our room to a suite but this experience left a bit of a scar in our experience
Menginap 8 malam pada Sep 2026