LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.6 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Parkir tersedia
  • Pengemasan
  • Meja depan 24/7
Harga semasa ialah RM474
RM540 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Sep - 23 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 8 daripada 8 bilik

Junior Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

8.0 daripada 10
Sangat baik
(14 ulasan)
  • 23 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Family Room, Berbilang Katil, Non Smoking

9.2 daripada 10
Hebat
(5 ulasan)
  • 27 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Raja (King) dan 2 Katil Dua Tingkat Bujang

Exclusive Double Room, Berbilang Katil, Non Smoking, Private Bathroom

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 2 Katil Raja (King)

Exclusive Double Room

9.2 daripada 10
Hebat
(7 ulasan)
  • 42 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 3 Katil Ratu (Queen)

Deluxe Studio Suite

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Bujang

Executive Single Room, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

8.4 daripada 10
Sangat baik
(6 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Family Double Room, Berbilang Katil

9.8 daripada 10
Luar biasa
(6 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 2 Katil Ratu (Queen) dan 2 Katil Dua Tingkat Bujang

Classic Room, pancuran mandi kerusi roda (roll-in), Non Smoking

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Daerah Seni NoHo, sebauh kawasan kejiranan di North Hollywood, LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios berhampiran dengan lapangan terbang dan berhampiran stesen metro. Hollywood Bowl dan Muzium Kesenian Daerah Los Angeles merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara tempat menarik terkenal termasuk Hollywood Roosevelt Hotel dan Hollywood Sign. Saksikan acara atau perlawanan di Stadium Dodger dan pertimbangkan untuk meluangkan masa di Universal Studios Hollywood, tarikan popular yang disyorkan. Layari panduan perjalanan North Hollywood kami
Peta
10760 Magnolia Blvd, North Hollywood, CA, 91601

Tempat berdekatan

  • Laemmle Theatres NoHo 7
    12 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Interact Theater Company
    13 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Zombie Joe's Underground Theatre Group at ZJU
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Whitnall Highway Off-leash Dog Park
    18 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Yorick Showroom, Comedy Chateau
    3 min memandu - 2.3 km

Bergerak

  • Stesen Downtown Burbank - 6 minit memandu
  • Stesen North Hollywood - 16 minit berjalan kaki
  • Burbank, CA (BUR-Hollywood Burbank) - 16 minit memandu

Restoran

  • Subway
    5 min berjalan kaki
  • USA Gasoline
    5 min berjalan kaki
  • The Cantiki
    9 min berjalan kaki
  • Carl's Jr.
    6 min berjalan kaki
  • Republic of Pie
    9 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios

  • Hotel berdekatan Universal Studios Hollywood
  • LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios menyediakan taman dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Letak kenderaan sendiri (surcaj), bantuan pelancongan/tiket dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Tempat simpanan bagasi, hartanah bebas asap rokok dan TV di lobi
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios memiliki manfaat seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, serta kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan pengering rambut
    • TV skrin rata dengan saluran kabel
    • Peti sejuk mini, pembancuh kopi/teh dan sistem pemanasan

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 25+ Mbps
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan tidak berbumbung selamat di tapak hartanah (USD 15 sehari)
  • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak (surcaj) di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Aktiviti menarik

  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • Peti sejuk mini

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kawasan luar

  • Taman

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Alat bantuan mendengar
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Penggera visual di koridor
  • Tanjakan pintu masuk depan
  • Tiada lif (hartanah satu tingkat)

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kertas tandas
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk mini

Lain-lain

  • Meja
  • Panggilan jarak jauh percuma
  • Panggilan tempatan percuma
  • Penyaman udara
  • Ruang kerja komputer riba
  • Seterika/papan seterika
  • Sistem pemanasan
  • Skrin tingkap
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Seorang dewasa berumur 18 ke atas mesti bertanggungjawab untuk tempahan tersebut
Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Jika anda merancang untuk tiba selepas 15:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

American ExpressDiners ClubDiscoverJCB InternationalMastercardVisa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit: USD 100 setiap penginapan, sepenginapan

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran letak kenderaan sendiri tidak berbumbung: USD 15 sehari (keistimewaan masuk/keluar)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios?

Setakat 21 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios pada 22 Sep 2026 bermula serendah RM474, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak USD15 sehari.

Apakah masa daftar masuk di LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios?

Terletak di Daerah Seni NoHo, hotel ini sejauh 2 mi (3.2 km) from Warner Brothers Studio dan 2.6 mi (4.3 km) from Universal Studios Hollywood. The Burbank Studios dan The Wizarding World of Harry Potter™ juga dalam jarak 3 bt (5 km). Stesen North Hollywood sejauh 16 minit berjalan kaki.

Ulasan

LYFE INN & SUITES by AGA- North Hollywood Universal Studios Ulasan

8.6

Cemerlang

8.6

Kebersihan

7.6

Kemudahan

8.6

Kakitangan & perkhidmatan

8.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 282 daripada 472 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 97 daripada 472 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 49 daripada 472 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 14 daripada 472 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 30 daripada 472 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very clean nice place to stay.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice Modern room with a great shower. Floor was really dirty though!
Menginap 3 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Overall great stay!
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
The place is a spruced up motel with no lobby but once inside, the rooms were nice and beds comfy. There is no safe so be aware of that. It's just little lacking overall. The staff were very nice to allow us to check in early so we were appreciative of that but I would not book again.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Comfortable stay. Overnight parking is $10.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Would never stay here again
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Immaculate room, very clean, friendly professional staff. Would stay again.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice and clean room. Staff was very friendly and made us feel welcomed. The stay was great.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan
super clean, I will staying again
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was very clean and comfortable. Good for a short stay. Easy to access and helpful staff.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
No complaints. It was a nice, clean room, although not too spacious, perfectly suitable for one or two people. Would stay again.
Menginap 5 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great hotel, it was not in a very secure area.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good but over priced lol very good for universal though!
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The hotel is really cute and comfortable. Great bath amenities. The TV was not working for us at first but the staff let us borrow a different remote and we were able to get it working.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Still waiting on deposit
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean, nice remodeled rooms.
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Our stay is nice
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location! Kind and efficient team. Very very clean.
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan
Decent budget hotel in rough area
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very clean and a great location.
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was very clean. The staff was nice and helpful.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was great. Ac blew cold and everything was clean! Parking is safe and big car friendly !
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was cleaned and the hotel is nicely renovated. The room was big/ nice to have a bedroom for the kids to sleep with a door closed.
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was nice
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean and very nice people there no complains
Menginap 2 malam pada Apr 2026