
Hotel berdekatan Lido Milanosport
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
16 Okt - 17 OktEsok
17 Okt - 18 OktHujung minggu ini
16 Okt - 18 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 Okt Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Lido Milanosport




1. Be mate Citylife
Be mate Citylife1.3 km dari Lido Milanosport
RM418
RM547 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




2. Lancaster Hotel
Lancaster Hotel2 km dari Lido Milanosport
Kevin
RM629
RM756 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt




3. Italianway - Eschilo 5
Italianway - Eschilo 51.5 km dari Lido Milanosport
Alejandro
RM266
RM897 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




4. Milan Suite Hotel
Milan Suite Hotel2.2 km dari Lido Milanosport
RM431
RM565 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Ariosto Living
Ariosto LivingPusat Milan, 2.2 km dari Lido Milanosport
Esau
RM789
RM1,105 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




6. NH Collection Milano City Life
NH Collection Milano City Life0.9 km dari Lido Milanosport
Shahram
RM736
RM901 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




7. Hotel Morfeo
Hotel Morfeo1.4 km dari Lido Milanosport
Josephte
RM377
RM506 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. KHL apartments
KHL apartments2.2 km dari Lido Milanosport
Patrick
RM378
RM503 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




9. c-hotels Mirage
c-hotels Mirage1.6 km dari Lido Milanosport
William
RM335
RM460 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




10. Melia Milano
Melia Milano0.3 km dari Lido Milanosport
Robert
RM845
RM1,040 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




11. Hotel Mozart
Hotel Mozart2 km dari Lido Milanosport
RM527
RM672 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




12. Daplace - Corso Sempione Suites
Daplace - Corso Sempione Suites1.8 km dari Lido Milanosport
RM396
RM522 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




13. sansirofiera rooms
sansirofiera rooms1.8 km dari Lido Milanosport
Ingo
RM378
RM503 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




14. Enterprise Hotel
Enterprise Hotel1.4 km dari Lido Milanosport
Romina
RM523
RM667 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




15. B&B Hotel Milano San Siro
B&B Hotel Milano San SiroSan Siro, 1.4 km dari Lido Milanosport
Richard
RM346
RM445 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




16. UNA Hotels Scandinavia Milano
UNA Hotels Scandinavia Milano1.8 km dari Lido Milanosport
RM453
RM590 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




17. Hotel Tiziano
Hotel Tiziano1.6 km dari Lido Milanosport
Robert
RM539
RM685 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. Aiello Hotels - CityLife Apartments
Aiello Hotels - CityLife ApartmentsSan Siro, 1.3 km dari Lido Milanosport
RM562
RM705 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




19. c-hotels Rubens
c-hotels Rubens1.5 km dari Lido Milanosport
AYAKA
RM391
RM522 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




20. notaMi GoodVibesHome
notaMi GoodVibesHome1.3 km dari Lido Milanosport
Hang Yuk
RM344
RM1,061 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov
Ulasan Hotel Lido Milanosport Popular
ibis Milano Centro
10/10 Cemerlang
"Location is good. "
Tarikan lain berhampiran Lido Milanosport

Fiera Milano City
8.6/10 (479 ulasan)
Lihat acara menarik di Fiera Milano City ketika kunjungan anda ke Milan. Tambah katedral yang mengagumkan atau kedai-kedai di kawasan ini ke dalam rancangan perjalanan anda.

Art Line
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Milan dengan singgah ke Art Line.

CityLife Shopping District
8.4/10 (10 ulasan)
Anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di CityLife Shopping District ketika anda berada di Milan. Anda boleh menikmati restoran ketika berada di kawasan ini.
Meliá Milan
Setelah mengunjungi Meliá Milan, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Milan. Ketika berada di kawasan mesra berjalan kaki ini, anda boleh menikmati bar dan kedai kopi.
Allianz Mico - Pintu 4
Lihat acara menarik di Allianz Mico - Pintu 4 ketika kunjungan anda ke Milan. Temui muzium dan kedai-kedai di kawasan ini.
Casa Milan
9.0/10 (4 ulasan)
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Casa Milan, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika kunjungan anda ke Milan. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan ini.
Pusat Konvensyen Milan
8.2/10 (977 ulasan)
Lihat acara menarik di Pusat Konvensyen Milan ketika kunjungan anda ke Milan. Temui latar seni yang dikagumi dan katedral yang mengagumkan di kawasan ini.