The Motel Montreal

Hartanah 2.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.2 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Pengemasan
  • Meja depan 24/7
Harga semasa ialah RM191
RM553 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Jul - 31 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Standard Room

  • 19 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, 1 Katil Ratu (Queen)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(6 ulasan)
  • 23 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Apartment, 2 Bedrooms, Kitchen, Partial Lake View

9.0 daripada 10
Hebat
(2 ulasan)
  • Pemandangan sebahagian tasik
  • 111 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 7
  • 2 Katil Ratu (Queen), 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Futon Bujang XL
  • Wi-Fi percuma

Superior Apartment, 2 Bedrooms, Kitchen, Mountain View

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan gunung
  • 130 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 1 Katil Raja (King), 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Futon Bujang XL
  • Wi-Fi percuma

Standard Studio, 1 Katil Ratu (Queen), Kitchenette

9.4 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Tasik George, The Motel Montreal berada di pusat bandar raya dan berhampiran pantai. Lake George Steamboat Company dan Resort Ski West Mountain disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Pusat Jualan Adirondack dan Outlets at Lake George. Saksikan acara atau perlawanan di Arena Cool Insuring dan pertimbangkan untuk meluangkan masa di Six Flags Great Escape, sebuah tarikan popular yang disyorkan. Layari panduan perjalanan Tasik George kami
Lihat lebih banyak Motel di Tasik George
Peta
3 Lake Avenue, Lake George, NY, 12845

Tempat berdekatan

  • Taman Pantai Shepard
    Taman Pantai Shepard
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Tempat Membuat Wain Adirondack
    Tempat Membuat Wain Adirondack
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Muzium Lilin House of Frankenstein
    Muzium Lilin House of Frankenstein
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Fort William Henry Museum
    Fort William Henry Museum
    19 min berjalan kaki - 1.7 km
  • Lake George Steamboat Company
    Lake George Steamboat Company
    3 min memandu - 2.2 km

Bergerak

  • Stesen Fort Edward - 26 minit memandu
  • Albany, NY (ALB-Lapangan Terbang Antarabangsa Albany) - 56 minit memandu

Restoran

  • Charlie's Bar & Kitchen
    6 min berjalan kaki
  • Capri Pizzeria & Restaurant
    12 min berjalan kaki
  • Duffy's
    10 min berjalan kaki
  • Adirondack Winery
    10 min berjalan kaki
  • Monte Cristo's
    11 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

The Motel Montreal

  • Motel berdekatan Taman Pantai Shepard
  • Terletak berdekatan Lake George Steamboat Company dan Fort William Henry Museum, The Motel Montreal menyediakan teres dan kawah api. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka bersama dengan kerusi lepak pantai
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Perabot luar, bantuan pelancongan/tiket dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Gril barbeku, mesin layan diri dan hartanah bebas asap rokok
    • Ulasan tetamu amat memuji tentang kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di The Motel Montreal menawarkan keselesaan seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Peti sejuk, ketuhar gelombang mikro dan seterika/papan seterika
    • 43-inci TV Pintar dengan saluran digital

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Buku panduan
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kawasan luar

  • Di pergunungan
  • Di taman negeri
  • Gril barbeku
  • Kerusi lepak tepi kolam
  • Lubang bakar
  • Perabot luar
  • Tempat berkelah
  • Teres

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan perjalanan mudah diakses kerusi roda
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Tiada lif

Lain-lain

  • 2 bangunan
  • 2 tingkat
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Pengering rambut (atas permintaan)
  • Sabun
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV pintar 43-inci dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Penyaman udara
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Skrin tingkap

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:30
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Jika anda merancang untuk tiba selepas 18:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Pengubahsuaian dan penutupan

Hartanah ditutup semasa Disember, Januari, Februari, Mac, April dan Mei.

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak USD15.0 sehari
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran katil lipat simpan: USD 15.0 sehari

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah The Motel Montreal mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di The Motel Montreal?

Setakat 29 Jun 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di The Motel Montreal pada 30 Jul 2026 bermula serendah RM191, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah The Motel Montreal mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di The Motel Montreal?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di The Motel Montreal?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di The Motel Montreal?

Daftar keluar adalah jam 10:30.

Di manakah terletaknya The Motel Montreal?

Terletak di tengah-tengah Tasik George, motel ini dalam jarak 1 bt (2 km) dari Taman Pantai Shepard, Fort William Henry Museum dan Lake George Steamboat Company. Pantai Tasik George dan Pantai Million Dollar juga dalam jarak 2 bt (3 km).

Ulasan

The Motel Montreal Ulasan

7.2

Baik

7.4

Kebersihan

8.6

Lokasi

7.6

Kakitangan & perkhidmatan

6.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 112 daripada 501 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 176 daripada 501 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 121 daripada 501 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 56 daripada 501 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 36 daripada 501 ulasan

Ulasan

Disahkan

8/10 Baik

Sylvain

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Pretty good place, close to a few things
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Gregg

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Very surprised how nice it was for the price, nice kitchenette,comfortable bed, and great pool
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kent

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Friendly helpful staff, cute decor, beautiful location.
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Robert

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Great location, clean rooms, good rates.

Short walk to village shops and restaurants. Room was clean. Staff is professional and friendly.
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Joseph Ryan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice place close to everything.
Menginap 3 malam pada Sep 2023
Disahkan

8/10 Baik

Samantha

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice motel. Helpful friendly staff and close to everything
Menginap 2 malam pada Jun 2023
Disahkan

8/10 Baik

David

Decent room for inexpensive price, good location for walking to downtown
Menginap 3 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Svetlana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Very good place for this price!
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
The staff was excellent. The hotel itself needs some upkeep. Otherwise this was fine.
Menginap 3 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stephen

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Property was great, everything was clean and as advertised.
Menginap 2 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

george a

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Decent stay, but parking is limited.
Menginap 2 malam pada Sep 2024
Disahkan

2/10 Teruk

Judie

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We had to stay in the area for my son’s tournament and this hotel had a vacancy close to where other families were staying.
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Disahkan

8/10 Baik

Benoit

Looks bad from the outside and could use a refresh in the rooms as far as looks but it was clean and confortable id go again
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

8/10 Baik

Amy

Very nice staff
Menginap 2 malam pada Jul 2023
Disahkan

8/10 Baik

Lawrence

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice and economical
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Disahkan

8/10 Baik

Elizabeth

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
We were looking for quiet and relaxing. We found that at Motel Montreal.
Menginap 3 malam pada Jul 2023
Disahkan

8/10 Baik

Michael

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Great budget option for a solo traveler.

Everything was clean which is mainly what I look for in a budget motel such as this. One of the two lamps had a burned out lightbulb but honestly didn’t bother me at all as I was just flopping for the night
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

tina

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
loved the kitchen
Menginap 3 malam pada Sep 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kimberly

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff was great and the unit was very clean
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Disahkan

8/10 Baik

SUSAN

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
It has the cabinet look which i like.
Menginap 3 malam pada Jul 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Patrick

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Très très bien propre
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Disahkan

8/10 Baik

Janier Gonzalo

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Good
Menginap 1 malam pada Nov 2024
Disahkan

8/10 Baik

Jessica

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Considering the other reviews I read, I expected a worse experience. It was better than expected, room was clean. The top quilt had a stain but all other sheets and blankets were clean. The AC worked and its in a convenient location. It was a basic motel and it did its job.
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

8/10 Baik

Lori

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Lovely
Menginap 2 malam pada Jul 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Allyson

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The place is nice and clean. The parking us very diffi ult if you have a truck. Staff is friendly and helpful. Will definetly stay here again.
Menginap 1 malam pada Okt 2022