King Hendrick Motel

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

6.4 daripada 10

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Standard Room, 1 Katil Raja (King)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Basic Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Raja (King) dan 1 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Cabin, 1 Katil Raja (King), Non Smoking

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Cabin

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Room, 1 Katil Raja (King)

  • 182 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Tasik George menempatkan King Hendrick Motel. Pengembara yang ingin merasakan suasana kebudayaan boleh bersinggah ke Fort William Henry Museum, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Pantai Million Dollar dan Lake George. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Arena Cool Insuring, atau pertimbangkan hiburan malam di Strand Theater. Layari panduan perjalanan Tasik George kami
Lihat lebih banyak Motel di Tasik George
Peta
1602 U.S. 9, Lake George, NY, 12845

Tempat berdekatan

  • Log Jam Outlet Center
    Log Jam Outlet Center
    11 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Pusat Jualan Adirondack
    Pusat Jualan Adirondack
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Outlets at Lake George
    Outlets at Lake George
    18 min berjalan kaki - 1.5 km
  • French Mountain Commons
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Wild West Ranch and Western Town
    3 min memandu - 2.9 km

Bergerak

  • Stesen Fort Edward - 21 minit memandu
  • Albany, NY (ALB-Lapangan Terbang Antarabangsa Albany) - 55 minit memandu

Restoran

  • Stewart's Shops
    4 min memandu
  • Cumberland Farms
    5 min memandu
  • Stewart's Shops
    4 min memandu
  • The Log Jam Restaurant
    11 min berjalan kaki
  • Dunkin'
    19 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

King Hendrick Motel

  • Motel berdekatan Lake George
  • Berdekatan Great Escape, King Hendrick Motel menawarkan lebih banyak tawaran. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di motel ini termasuk:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di King Hendrick Motel mempunyai keselesaan seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro
    • Televisyen dengan saluran kabel

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Tiada lif

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut (atas permintaan)
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Penyaman udara

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 7:00 - 12:00 tengah malam
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Pengubahsuaian dan penutupan

Hartanah ditutup semasa November, Januari, Februari, Mac dan Disember.

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 50 setiap haiwan kesayangan, semalam
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Bayaran pentadbiran: USD 40 seorang, semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 50 setiap haiwan kesayangan, semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah King Hendrick Motel mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah King Hendrick Motel mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak USD50 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di King Hendrick Motel?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di King Hendrick Motel?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di King Hendrick Motel?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya King Hendrick Motel?

Terletak di Tasik George, motel ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Lumberjack Pass Mini Golf dan Log Jam Outlet Center. Outlets at Lake George dan Pusat Jualan Adirondack juga dalam jarak 1 bt (2 km).