Seluruh kondo

Kihei Beach, #506^ 1 Bedroom Condo by RedAwning

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Kihei Beach, #506^ 1 Bedroom Condo by RedAwning

Ruang tamu
Ruang tamu
Dapur peribadi
Bahagian luar
Pantai

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Dapur barbeku

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Kihei Beach, #506^ 1 Bedroom Condo by RedAwning

  • Kondo terletak di Kihei Utara
  • Kihei Beach, #506^ 1 Bedroom Condo by RedAwning menyediakan bersebelahan padang golf dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
  • Gril barbeku, lif dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Kihei Beach, #506^ 1 Bedroom Condo by RedAwning memiliki kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • 2 bilangan bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran
    • Peti sejuk, ketuhar dan pembakar roti

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Kihei Utara, sebuah kawasan kejiranan di Kihei, kondo ini bersebelahan padang golf dan di pantai. Kihei Town Center Shopping Center dan Kihei Kalama Village disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Pantai Wailea dan Kawasan Perlindungan Hidupan Liar Nasional Kealia Pond. Hawaiian Islands Humpback Whale National Marine Sanctuary Headquarters dan Pusat Kesenian dan Kebudayaan Maui juga disarankan untuk dikunjungi. Terokai kembara aktiviti air di kawasan ini dengan belayar berdekatan, atau nikmati aktiviti luar yang menarik dengan denai kembara/berbasikal and berbasikal. Layari panduan perjalanan Kihei kami
Lihat lebih banyak Sewaan Kondo di Kihei
Peta
36 South Kihei Road, Kihei, HI, 96753

Tempat berdekatan

  • Maalaea Bay Beaches
    Maalaea Bay Beaches
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Sugar Beach
    Sugar Beach
    1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Kawasan Perlindungan Hidupan Liar Nasional Kealia Pond
    Kawasan Perlindungan Hidupan Liar Nasional Kealia Pond
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Hawaiian Islands Humpback Whale National Marine Sanctuary Headquarters
    3 min memandu - 3.1 km
  • Taman Pantai Kalepolepo
    4 min memandu - 3.4 km

Bergerak

  • Kahului, HI (OGG) - 17 minit memandu

Restoran

  • McDonald's
    5 min memandu
  • Ululani's Hawaiian Shave Ice
    2 min berjalan kaki
  • Beach Club
    3 min memandu
  • Da Kitchen
    5 min memandu
  • Piko Cafe
    5 min memandu

Soalan lazim

Adakah Kihei Beach, #506^ 1 Bedroom Condo by RedAwning mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Apakah masa daftar masuk di Kihei Beach, #506^ 1 Bedroom Condo by RedAwning?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Kihei Beach, #506^ 1 Bedroom Condo by RedAwning?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Kihei Beach, #506^ 1 Bedroom Condo by RedAwning?

Terletak di Kihei Utara, bangunan kondo golf ini sejauh beberapa langkah dari Sugar Beach dan Maalaea Bay Beaches. Kawasan Perlindungan Hidupan Liar Nasional Kealia Pond dan Hawaiian Islands Humpback Whale National Marine Sanctuary Headquarters juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.