Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng

Hartanah 2.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.0 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Meja depan 24/7

Pilihan bilik

Shared Dormitory, Women only

  • 16 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Dua Tingkat Bujang
  • Wi-Fi percuma

Shared Dormitory, Men only

  • 16 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Dua Tingkat Bujang
  • Wi-Fi percuma

Twin Room, Mixed Dorm

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Dua Tingkat Bujang
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Jakarta menempatkan Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng. Pusat Beli-belah Central Park dan Pusat Beli-belah Thamrin Citydisarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Pantai Pasir Putih PIK 2. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Gelora Bung Karno atau Pusat Beli belah Sukan Kelapa Gading. Layari panduan perjalanan Jakarta kami
Lihat lebih banyak Rumah Tamu di Jakarta
Peta
Jl. Taman Palem Lestari No.9 Rt.7/Rw.8, Cengkareng, Jakarta, Special Capital Region of Jakarta, 11710

Tempat berdekatan

  • Puri Indah Mall
    6 min memandu - 6.3 km
  • Lippo Mall Puri
    7 min memandu - 7.0 km
  • Pusat Eko-pelancongan Bakau PIK
    8 min memandu - 8.1 km
  • Kelab Golf dan Rekreasi Damai Indah
    10 min memandu - 5.3 km
  • MNC Studios
    11 min memandu - 11.6 km

Bergerak

  • Stesen Jakarta Rawa Buaya - 5 minit memandu
  • Jakarta (CGK-Lapangan Terbang Antarabangsa Soekarno-Hatta) - 22 minit memandu

Restoran

  • Starbucks
    3 min berjalan kaki
  • Ta Wan Green Sedayu
    1 min berjalan kaki
  • Together & Co.
    2 min berjalan kaki
  • D’Crepes
    2 min berjalan kaki
  • Tom Sushi Green Sedayu
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng

  • Sorotan hartanah
  • Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng menyediakan teres dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng disertakan dengan manfaat seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
  • Bilik mandi berkongsi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Kawasan luar

  • Teres

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Bilik mandi berkongsi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma

Lain-lain

  • Penyaman udara

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Soalan lazim

Adakah Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam.

Apakah masa daftar keluar di Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng?

Terletak di Jakarta, rumah tamu ni dalam jarak 6 bt (10 km) dari Puri Indah Mall, Lippo Mall Puri dan Pusat Beli-belah Bandara City. Kelab Golf dan Rekreasi Damai Indah dan Emporium Pluit Mall juga dalam jarak 9 bt (15 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Formerly Reddoorz Hostel @ Feliz Noche Cengkareng Ulasan

8.0

Sangat Baik

8.0

Kebersihan

8.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 1 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 1 ulasan

Ulasan

Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Sep 2020