Seluruh pangsapuri

Körfez Apart

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
Harga semasa ialah RM270
RM327 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Deluxe Suite

  • Pemandangan laut
  • 50 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Ratu (Queen), 1 Katil Bujang XL (Large Single) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Deluxe Studio

  • Pemandangan laut
  • 37 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Kelamin
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Fethiye, Körfez Apart berada di pusat bandar raya. Sementara keindahan semula jadi Pantai Çalış dan Pantai Ölüdeniz dapat dinikmati oleh sesiapa sahaja, mereka yang inginkan aktiviti boleh ke Marina Fethiye. Sultan's Aquapark (Taman Air) dan Taman Air Dunia Orka juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Fethiye kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Fethiye
Peta
Fevzi Çakmak Caddesi No:21, Fethiye, Mugla, 48300

Tempat berdekatan

  • Marina Fethiye
    Marina Fethiye
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Marina Ece Saray
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Fethiye Antique Theatre
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Paspatur Çarşı
    7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Pasar Ikan Fethiye
    9 min berjalan kaki - 0.8 km

Bergerak

  • Dalaman (DLM-Lapangan Terbang Antarabangsa Dalaman) - 71 minit memandu

Restoran

  • Fethiye Belediyesi Halk Evi
    3 min berjalan kaki
  • Perle House
    2 min berjalan kaki
  • 4 Corner
    5 min berjalan kaki
  • Palmiye Cafe
    5 min berjalan kaki
  • Iskele Restaurant & Bar
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Körfez Apart

  • Pangsapuri mewah dipulihkan pada 2023 dan terletak berdekatan Marina Fethiye
  • Körfez Apart menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj), daftar keluar ekspres dan kakitangan berbilang bahasa
    • Perkhidmatan rencam, bantuan pelancongan/tiket dan hartanah bebas asap rokok
    • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan menawarkan keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan menu bantal, sebagai tambahan kepada sentuhan bermakna seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Cadar kapas Mesir, katil busa memori dan katil bayi/kot (percuma)
    • Hulu semburan mandi hujan, pengering rambut dan syampu
    • TV Pintar dengan Netflix, perkhidmatan penstriman dan saluran TV premium
    • Almari pakaian, dapur dan peti sejuk

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Körfez Apart mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Körfez Apart?

Setakat 24 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Körfez Apart pada 25 Okt 2026 bermula serendah RM270, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Körfez Apart?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Körfez Apart?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Körfez Apart?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Adakah Körfez Apart memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak EUR60 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya Körfez Apart?

Terletak di Karagözler, bangunan pangsapuri ini sejauh beberapa langkah dari Marina Ece Saray dan Marina Fethiye. Fethiye Antique Theatre dan Pasar Paspatur juga dalam jarak 10 minit berjalan kaki.

Ulasan

Körfez Apart Ulasan

9.2

Hebat

9.6

Kebersihan

7.8

Kemudahan

8.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 39 daripada 51 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 7 daripada 51 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 3 daripada 51 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 51 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 2 daripada 51 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Spacious apartment in a fantastic location right across the marina and within walking distance to old town.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
I rarely leave reviews but this property was outstanding in every way
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
I had an amazing stay here in Fethiye! The hotel was very clean, the staff were incredibly kind and helpful, and the view was absolutely beautiful. Everything felt comfortable and well taken care of. I truly enjoyed my time and would definitely come back again. Highly recommended!
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Manzara mükemmel. Odadan çıkmak istemedim
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
İkram için çok teşekkür ederiz . Otel manzarası mükemmeldi çok memnun kaldık . Tekrar tercihimizde ilk sırayı körfez apart garantiledi
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Clean and comfortable room with a kitchenette stocked with everything you need to prepare a simple meal. The staff were friendly and happy to help with any you need. The view of the harbor is phenomenal!
Sunrise
Snowcapped mountain in the distance
Panorama
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Manzara şahaneydi. Mutfakta ihtiyaç olabilecek her şey vardı. Oda temizdi her şey güzeldi. Teşekkürler:)
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Odalar çok temizdi ve manzara muhteşem. 1 gece konaklama için tercih ettik. Daha uzun süre konaklamalar için apart içerisinde her şey düşünülmüş. Buzdolabı ocak televizyon gibi elektroniklerde hiçbir sorun bulunmuyordu. Yataklar gayet rahattı ve televizyonda Netflix hesabınıza bağlanma imkanı bulunuyor. Bir eleştiri asansörün Küçüklüğünden dolayı. Gece geç saatlere kadar liman caddesi hareketli olduğundan pencerelerden gürültü geliyor maalesef.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, komunikasi
Excellent emplacement et très propre
Menginap 2 malam pada Jan 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

度假小屋

地理位置好,海景房,房间设施齐全
Menginap 1 malam pada Okt 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

İyi Konum - Yeni - Temiz İsletme

Cok merkezi yerde temiz ve icind emurfak ve banyosu olan guze bir isletme
Menginap 1 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Breve e piacevole soggiorno, struttura vicinissima agli imbarchi pre la Grecia ed a un supermercato Carrefour fornitissimo di cibo italiano😊
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Amazing views

Amazing place. the view is outstanding. the place is amazingly clean. I loved this place I recomend it to anyone.
Menginap 1 malam pada Dis 2023
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Great view and very clean and chick suite
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Direkt am Hafen liegende Apartements mit toller Aussicht. Fußläufig erreichbare Altstadt. Sehr schön.
Menginap 2 malam pada Jul 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, komunikasi
Nice location. Room was a little dated but worked well for us four. Needed an extra blanket for pull out sofa but was provided in room.
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Lovely Spot with great view of Marina and Mountains Has a washing machine and kitchen facilities as well as a balcony. Clean and roomy
Menginap 1 malam pada Mei 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
性价比很高的公寓,推开窗就可以看到游艇码头。公寓里面设施齐全有做饭的所有器皿和洗衣机。位置好找,停车在路边也很方便。缺点就是住了两天第二天没有打扫卫生倒不要紧但是至少应该做到补充一下房间的矿泉水。
Menginap 2 malam pada Feb 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
Konum ve oda harika.Mükemmel bir manzarası var ve çok temiz.Fakat en büyük problem otopark.Öyleki bavullarınızı indirmek için bile otel önünde ve civarında durabilecek yer yok.
Menginap 3 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Sehr sauber. Super Ausblick. Super Lage. Parkplatz schwierig. Zimmer etwas klein.
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan

Good location

Good view on the Marina Clean Apartment Very Bad Internet Connection Shower Sink is clogged
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kemudahan, komunikasi
very nice apartment. clean and recently remodeled. this apartment in 5th floor and the elevator is as slow as you never witness or imagined. if you dont mind walking the stairs up and down then this is a good option
Menginap 1 malam pada Ogo 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Excellent communication with the girl on duty.Apart view unbeatable and very clean and roomy for 2 people . Wasn't bery keen on the lift and did make suggestions for a rail to be installed on the stairways as it could be dangerous for kids or for that matter older people so do be careful.. Will return
Menginap 3 malam pada Ogo 2023
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kemudahan, komunikasi
There is no such thing as sound-proofed rooms in this place. Nor do they have true blackout curtains. A blatant and total lie. The first floor rooms have windows that look out onto an atrium artificially lit 24 hours a day. The light is never not pouring in. The atrium is also open to the street so there is absolutely no sound buffer between the space and the street below. It’s as loud inside the room as if you were camping beside the street. They were nice enough to move me to a quieter room but the stated sound-proof amenity isn’t true. I have easily heard my neighbors conversing in the room next door. The wi-fi is spotty at times and the hot water ran out after a 6 minute shower. This not the first property I’ve come across in Turkey that cuts corners or incorrectly advertises amenities. But it has certainly piqued a high level of frustration after that first, sleepless night.
Menginap 3 malam pada Feb 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent location however, we were not there during peak season so boat tours were not available. There’s plenty of places in the marina where one can get preferred boat tours. Our room was spotless and spacious. We booked a basic room and it was plenty big enough. View was absolutely perfect. Could see marina and the mountains behind. Few shops nearby to get essentials and taxi rank.approx 25 min walk from Fetiye bus station (if you know the route) from the airport. However local Dolmas leaves for Oludeniz, saklikent etc near the mosque which is 5min walk. Very close to old town literally within stone throwing distance. In contrast, there’s only few negatives. There was no hot water for showering on one morning and the curtains were letting far too much lights through at night. They need to invest into some blackout curtains. Finally road noises can be unbearable at times, the room has no sound proofing (apparently this a problem for most accommodations in Türkiye). Also a long mirror would be preferred only small bathroom mirror available. But that’s personal preference. Overall, it was a great stay. Loved the location, cleanliness, the view from room and size of the room. We would stay here again.
Menginap 4 malam pada Mac 2024