Staybridge Suites West Seneca by IHG

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
Harga semasa ialah RM850
RM967 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Jul - 6 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 10 daripada 10 bilik

Suite, 1 Bedroom, Kitchen

9.4 daripada 10
Luar biasa
(8 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Suite, 1 Bedroom, Kitchen

8.8 daripada 10
Cemerlang
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Suite, 2 Bedrooms, Kitchen

9.4 daripada 10
Luar biasa
(12 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 7
  • 1 Katil Raja (King) dan 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Kitchen

9.8 daripada 10
Luar biasa
(16 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, Kitchen

9.4 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Accessible, Kitchen (Comm, Roll Shwr)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Accessible, Kitchen (Mobil, Tub)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Suite, 1 Bedroom, Accessible, Kitchen (Comm, Roll Shwr)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Suite, 1 Bedroom, Accessible, Kitchen (Comm, Tub)

7.0 daripada 10
Baik
(2 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Suite, 2 Bedrooms, Accessible, Kitchen (Comm, Tub)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Buffalo menempatkan Staybridge Suites West Seneca by IHG. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Tasik Erie dan Canalside, sementara Pusat Seni Pentas Shea dan Zoo Buffalo merupakan tarikan popular kawasan. Ingin menikmati acara atau perlawanan? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di New Era Field atau KeyBank Center. Layari panduan perjalanan Buffalo kami
Peta
164 Slade Avenue, Buffalo, NY, 14224

Tempat berdekatan

  • New Era Field
    New Era Field
    8 min memandu - 8.9 km
  • Pusat Membeli-belah Walden Galleria
    Pusat Membeli-belah Walden Galleria
    10 min memandu - 11.7 km
  • KeyBank Center
    KeyBank Center
    12 min memandu - 14.0 km
  • Taman Cazenovia
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Padang Golf Cazenovia
    4 min memandu - 2.5 km

Bergerak

  • Stesen Church - 10 minit memandu
  • Stesen Buffalo-Exchange Street - 11 minit memandu
  • Buffalo, NY (BUF-Lapangan Terbang Antarabangsa Buffalo Niagara) - 22 minit memandu

Restoran

  • Wegmans Market Cafe
    9 min berjalan kaki
  • APlus at Sunoco
    3 min memandu
  • McDonald's
    3 min memandu
  • Imperial Pizza
    3 min memandu
  • Tim Hortons
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

Staybridge Suites West Seneca by IHG

  • Hotel berdekatan Tasik Erie
  • Terletak berdekatan New Era Field dan KeyBank Center, Staybridge Suites West Seneca by IHG menyediakan sarapan bufet percuma, majlis makan percuma dan pencucian kering/dobi. Sebagai tambahan kepada pendiangan di lobi dan gimnasium 24 jam, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Kolam renang tertutup
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Gril barbeku, stesen komputer dan lif
    • Tempat simpanan bagasi, sajian kopi/teh di ruang bersama dan hartanah bebas asap rokok
    • Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang amat baik tentang kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 105 bilik disertakan dengan keselesaan seperti penyaman udara, dan juga kemudahan seperti Wi-fi percuma. Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang baik tentang kebersihan bilik di hartanah.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • 37-inci TV skrin rata dengan saluran TV premium dan pemain DVD
    • Dapur, peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh dan mesin basuh pinggan mangkuk

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma dan Internet berwayar
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma dan Internet berwayar

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia 7:00 hingga 10:30 pada hari bekerja dan 7:00 hingga 11:00 pada hujung minggu
  • Kopi dan teh di kawasan umum
  • Majlis makan pengurus percuma (hari terpilih)

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang tertutup
  • Gimnasium 24 jam
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang tertutup
  • Dapur dalam bilik
  • Katil bayi di dalam bilik
  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Pemain DVD
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh dalam bilik

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (mingguan)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Perkhidmatan perniagaan

  • Stesen komputer

Kawasan luar

  • Gril barbeku
  • Perabot luar

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Alat bantuan mendengar
  • Laluan perjalanan mudah diakses kerusi roda
  • Lif
  • Papan tanda braille/timbul
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 6 tingkat
  • Pendiangan di lobi
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil bayi percuma
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Pemain DVD
  • TV skrin rata 37-inci dengan saluran kabel premium

Makanan dan minuman

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Meja
  • Panggilan tempatan percuma
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Seterika/papan seterika
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 2:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 75 setiap penginapan, sepenginapan (maksimum USD 150 setiap penginapan)
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Sehingga 36 kg setiap haiwan peliharaan
Sekatan dikenakan; untuk mengetahui dengan lebih lanjut, hubungi hartanah melalui nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 75 setiap penginapan, sepenginapan (maksimum USD 150 untuk setiap penginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Akses kolam renang tersedia dari 7:00 hingga 23:00
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan
Tetamu di bawah 18 tahun tidak dibenarkan masuk ke dalam kemudahan kecergasan manakala tetamu di bawah 18 tahun hanya dibenarkan masuk ke dalam kolam renang dan kemudahan kecergasan dengan pengawasan orang dewasa
Hartanah ini mengalu-alukan tetamu daripada semua kecenderungan seksual dan identiti jantina (mesra LGBTQ+)

Soalan lazim

Adakah Staybridge Suites West Seneca by IHG mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang tertutup. Akses kolam dari 7:00–23:00.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Staybridge Suites West Seneca by IHG?

Setakat 29 Jun 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Staybridge Suites West Seneca by IHG pada 5 Jul 2026 bermula serendah RM850, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Staybridge Suites West Seneca by IHG mesra haiwan kesayangan?

Ya, hartanah ini membenarkan haiwan kesayangan dengan berat maksimum sehingga 36 kg untuk setiap haiwan kesayangan. Terdapat fi sebanyak USD75 setiap penginapan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapakah fi parkir di Staybridge Suites West Seneca by IHG?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Staybridge Suites West Seneca by IHG?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 2:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Staybridge Suites West Seneca by IHG?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Staybridge Suites West Seneca by IHG?

Terletak di Buffalo, hotel ini dalam jarak 9 bt (15 km) dari Tasik Erie, New Era Field dan KeyBank Center. Canalside dan Pusat Konvensyen Buffalo Niagara juga dalam jarak 9 bt (15 km) pemanduan.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Staybridge Suites West Seneca by IHG Ulasan

9.0

Hebat

9.2

Kebersihan

8.6

Lokasi

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 557 daripada 885 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 230 daripada 885 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 51 daripada 885 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 25 daripada 885 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 22 daripada 885 ulasan

Ulasan

Disahkan

8/10 Baik

Shawnquita

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was clean and parking was great
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Julia

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
So extremely clean, quiet, spacious and a great breakfast in the morning!
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Raquel

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kemudahan
We booked the hotel for the pool and the pool was closed for Maintenance
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

CARRIE

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We loved having a mini kitchen in the room - such a convenient location to run to the grocery store - plenty of room in the fridge to store food. Full-sized coffee pot was fantastic. The breakfasts were good. Typical ham, sausage, bacon and eggs several different ways. Yogurt and berries and cottage cheese, bagels, toast, and waffles, too. The front desk staff was very professional and helpful. We had a problem with the AC and they sent someone up to take a look. It was determined it could not be fixed, so they moved us to a different room. The AC in the new room was very noisy, but at least it was cool. Will stay here next time we travel to south Buffalo.
Menginap 7 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Janine

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff was great. The accommodations are really nice to have, such as the suite and kitchenette in the room. It made our stay very easy.
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Natacha

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kemudahan
Clean rooms, no black out shades though. The pool was packed with kids the weekend I was there. So if you want to enjoy the pool I would inquire about big groups when you book.
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jeffrey

Very nice area
Menginap 3 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kelly

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
It was a great setup for our family of 5 to travel. Lots of space, clean, and good location.
Menginap 2 malam pada Nov 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Esther Jungmee

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff were very nice and the facility was clean and nice.
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ernest

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Great stay in Buffalo

Great place to stay. The staff was great. The room was as advertised.
Menginap 4 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Berioska

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Evething clean, enough space, easy check in and out, nice breakfast
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

George

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Vacation

The hotel and staff were awesome! We loved staying here. Met a lot of new people and had a great time!!
Menginap 7 malam pada Jul 2025
Disahkan

8/10 Baik

Salvatore

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
It was close tp where we wanted to go
Menginap 2 malam pada Sep 2025
Disahkan

8/10 Baik

Kenneth

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Would stay anytime
Menginap 7 malam pada Sep 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Chad

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Awsome
Menginap 2 malam pada Nov 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Eric

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Nice hotel
Menginap 1 malam pada Dis 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tracy

Sukakan: Kebersihan, kemudahan
Very well run and clean hotel
Menginap 1 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Thomas

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
So many amenities for families
Menginap 1 malam pada Jan 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kugatharan

Sukakan: Kebersihan, kemudahan
Good
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Vicki

Sukakan: Kebersihan, kemudahan
Nice person at checkin. Phone doesn't work and the TV wasn't hooked up.
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Lori

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Beautiful hotel-great location for Bills Games
Menginap 1 malam pada Nov 2024
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Served our needs and then some

Very friendly staff; good space for 3 adult family members; clean; good & filling breakfast selections; kitchen equipped with essentials; easy access to highways.
Menginap 3 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Christine

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Great breakfast
Menginap 3 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Mary Jean

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Love staying at Staybridge
Menginap 2 malam pada Mei 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Heather

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
A beautiful hotel people were nice .wish there was a hot tub that was sad
Menginap 2 malam pada Feb 2025