
Hotel berdekatan ArtVo
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
25 Okt - 26 OktEsok
26 Okt - 27 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan ArtVo




1. 1 Hotel Melbourne
1 Hotel MelbourneYarra Riverfront, 1.5 km dari ArtVo
Sophie
RM915
RM1,006 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




2. The Ritz-Carlton, Melbourne
The Ritz-Carlton, MelbourneDaerah Pusat Perniagaan Melbourne, 1.3 km dari ArtVo
RM1,693
RM1,862 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




3. Meriton Suites Melbourne
Meriton Suites MelbourneDaerah Pusat Perniagaan Melbourne, 1.6 km dari ArtVo
RM392
RM431 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




4. Mövenpick Hotel Melbourne On Spencer
Mövenpick Hotel Melbourne On SpencerDaerah Pusat Perniagaan Melbourne, 1.4 km dari ArtVo
Trevor
RM485
RM533 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Nesuto Docklands Apartment Hotel
Nesuto Docklands Apartment HotelDocklands, 0.1 km dari ArtVo
RM441
RM485 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




6. Hyatt Centric Melbourne
Hyatt Centric MelbourneYarra Riverfront, 1.7 km dari ArtVo
Kevin
RM546
RM601 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




7. Mercure Melbourne La Trobe Street
Mercure Melbourne La Trobe Street1.2 km dari ArtVo
Marcelino
RM442
RM486 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. Pan Pacific Melbourne
Pan Pacific Melbourne1.8 km dari ArtVo
RM744
RM819 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




9. Quest Docklands
Quest DocklandsDocklands, 1.1 km dari ArtVo
RM456
RM502 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




10. Hotel Indigo Melbourne on Flinders by IHG
Hotel Indigo Melbourne on Flinders by IHGYarra Riverfront, 1.7 km dari ArtVo
RM520
RM572 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




11. Novotel Melbourne South Wharf
Novotel Melbourne South Wharf1.8 km dari ArtVo
RM494
RM543 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




12. Courtyard By Marriott Melbourne Flagstaff Gardens
Courtyard By Marriott Melbourne Flagstaff Gardens1.2 km dari ArtVo
RENE
RM520
RM572 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. Melbourne Marriott Hotel Docklands
Melbourne Marriott Hotel DocklandsDocklands, 0.1 km dari ArtVo
RM659
RM724 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




14. The Savoy Hotel on Little Collins Melbourne
The Savoy Hotel on Little Collins MelbourneDaerah Pusat Perniagaan Melbourne, 1.5 km dari ArtVo
RM531
RM585 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




15. Holiday Inn Express Melbourne Little Collins by IHG
Holiday Inn Express Melbourne Little Collins by IHGDaerah Pusat Perniagaan Melbourne, 1.6 km dari ArtVo
Gillian
RM491
RM540 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov




16. Brady Apartment Hotel Flinders Street
Brady Apartment Hotel Flinders StreetYarra Riverfront, 1.8 km dari ArtVo
kerry
RM415
RM456 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




17. The Marker Apartments Melbourne
The Marker Apartments Melbourne1.1 km dari ArtVo
RM655
RM721 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




18. Dorsett Melbourne
Dorsett MelbourneDaerah Pusat Perniagaan Melbourne, 1.3 km dari ArtVo
Adrienne
RM544
RM598 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




19. Best Western Queen Victoria Market Hotel
Best Western Queen Victoria Market Hotel1.6 km dari ArtVo
RM350
RM385 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




20. Atlantis Hotel, Melbourne
Atlantis Hotel, MelbourneDaerah Pusat Perniagaan Melbourne, 1.2 km dari ArtVo
RM338
RM372 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan ArtVo
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() 1 Hotel Melbourne | 9.8 Luar biasa 287 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Ritz-Carlton, Melbourne | 9.8 Luar biasa 294 ulasan | Lihat | |||||
![]() Meriton Suites Melbourne | 9.6 Luar biasa 1,114 ulasan | Lihat | |||||
![]() Mövenpick Hotel Melbourne On Spencer | 9.4 Luar biasa 838 ulasan | Lihat | |||||
![]() Nesuto Docklands Apartment Hotel | 9.4 Luar biasa 655 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel ArtVo Popular
Pegasus Apart'Hotel
8/10 Baik
"Room was spacious. Location is great. Value for money to stay here. "
ibis Melbourne Hotel and Apartments
10/10 Cemerlang
"Room is clean, very near to Queen Victory market(just walking distance 3 mins). Love it"
Tarikan lain berhampiran ArtVo
Foto oleh Welmar Chavez
District Docklands
8.4/10 (218 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Melbourne, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di District Docklands. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.

Melbourne City Marina
9.2/10 (14 ulasan)
Terokai kawasan dermaga di Melbourne dengan kunjungan ke Melbourne City Marina. Temui pelbagai pilihan tempat makan dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Foto oleh TM
Newquay Promenade
Setelah mengunjungi Newquay Promenade, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Melbourne. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.

Stadium Marvel
8.6/10 (2,683 ulasan)
Sertai acara di Stadium Marvel ketika kunjungan anda ke Melbourne. Temui pelbagai pilihan tempat makan dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Black Light Mini Golf
Ambil peluang untuk bermain golf di Melbourne di Black Light Mini Golf. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan meriah ini.
O'Brien Group Arena
7.0/10 (6 ulasan)
Sertai acara di O'Brien Group Arena ketika kunjungan anda ke Melbourne. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan meriah ini.
Dewan Festival
7.4/10 (29 ulasan)
Setelah mengunjungi Dewan Festival, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Melbourne. Temui pelbagai pilihan tempat makan dan latar teater yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Marvel Stadium Function Venues Docklands
Setelah mengunjungi Marvel Stadium Function Venues Docklands, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Melbourne. Bersiar-siar di pelabuhan atau kunjungi acara sukan di kawasan ini.




