Toyoko Inn Yokohama Nishi-guchi

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.2 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Perkhidmatan perniagaan
  • Dobi
  • Meja depan 24/7

Pilihan bilik

Basic Single Room, Smoking

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Basic Single Room, Non Smoking

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Economy Double Room, Smoking

  • 15 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Economy Double Room, Non Smoking

  • 15 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Premium Single Room, Non Smoking

  • 11 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Nishi, sebuah kawasan kejiranan di Yokohama, menempatkan Toyoko Inn Yokohama Nishi-guchi. PIA ARENA MM dan K-Arena Yokohama merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara tempat menarik popular termasuk Muzium Anpanman dan Dunia Kosmo Yokohama. Ingin menikmati acara atau perlawanan? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Arena Yokohama atau Stadium Nissan. Layari panduan perjalanan Yokohama kami
Peta
1-6-15, Sengen-cho Nishi-ku, Yokohama, Kanagawa, 220-0072

Tempat berdekatan

  • Muzium Anpanman
    Muzium Anpanman
    4 min memandu - 1.7 km
  • Muzium Kesenian Yokohama
    Muzium Kesenian Yokohama
    5 min memandu - 2.4 km
  • Menara Landmark
    Menara Landmark
    6 min memandu - 2.7 km
  • PIA ARENA MM
    4 min memandu - 2.0 km
  • K-Arena Yokohama
    7 min memandu - 2.7 km

Bergerak

  • Stesen Hiranumabashi - 10 minit berjalan kaki
  • Stesen Takashimacho - 14 minit berjalan kaki
  • Tokyo (HND-Haneda) - 32 minit memandu

Restoran

  • ๅ‰ๆ‘ๅฎถ (Yoshimuraya)
    3 min berjalan kaki
  • ใƒขใ‚นใƒใƒผใ‚ฌใƒผ
    1 min berjalan kaki
  • UNI COFFEE ROASTERY
    3 min berjalan kaki
  • ๆจชๆตœไธญ่ฏใใฐ ็ถญๆ–ฐๅ•†ๅบ—
    3 min berjalan kaki
  • ใƒžใƒญใƒชใƒผใƒใƒผใ‚ฏใ‚นใƒ†ใƒผใ‚ญ ๆจชๆตœๅบ—
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Toyoko Inn Yokohama Nishi-guchi

  • Hotel berdekatan Tokyo Bay
  • Berdekatan Muzium Anpanman dan K-Arena Yokohama, Toyoko Inn Yokohama Nishi-guchi menyediakan sarapan bufet percuma, pencucian kering/dobi dan pusat perniagaan. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Dispenser air, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan mesin layan diri
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 64 bilik menampilkan keselesaan seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan tandas dengan bidet elektronik dan gabungan pancuran/tab mandi
    • Peti sejuk, cerek elektrik dan atas dasar terhad

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma dan Internet berwayar
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma dan Internet berwayar

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia setiap hari 7:00 hingga 9:30

Mesra keluarga

  • Kemudahan dobi
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Dispenser air
  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (mingguan)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi

Perkhidmatan perniagaan

  • Pusat perniagaan

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Gabungan pancuran mandi/tab mandi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Tandas dengan bidet elektronik
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Meja
  • Penyaman udara (kawalan suhu)

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Tetamu yang menempah selama 7 malam atau lebih mungkin perlu menukar bilik semasa penginapan mereka.

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Transaksi tanpa tunai tersedia
Hartanah ini dibersihkan secara profesional
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah
Pengemasan disediakan setiap 4 hari.

Perkara yang kami harus menyebut

Kementerian Kesihatan, Buruh dan Kebajikan Jepun menghendaki semua pelawat antarabangsa untuk memberi nombor pasport dan kewarganegaraan mereka semasa mendaftar di sebarang kemudahan penginapan (inapan pinggir (inn), hotel, motel, dll. ); selain itu, tuan punya penginapan dikehendaki membuat salinan pasport bagi semua tetamu yang mendaftar dan menyimpan salinan tersebut dalam fail

Soalan lazim

Adakah Toyoko Inn Yokohama Nishi-guchi mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Apakah masa daftar masuk di Toyoko Inn Yokohama Nishi-guchi?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Toyoko Inn Yokohama Nishi-guchi?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Toyoko Inn Yokohama Nishi-guchi?

Terletak di Nishi, hotel ini sejauh 1 bt (2 km) dari Galeri Ibu Pejabat Global Nissan, Muzium Anpanman dan PIA ARENA MM. Tokyo Bay adalah 1.3 bt (2.1 km) jauhnya. Stesen Takashimacho sejauh 14 minit berjalan kaki dan Stesen Shin-Takashima sejauh 17 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Toyoko Inn Yokohama Nishi-guchi Ulasan

7.2

Baik

7.4

Kebersihan

7.0

Lokasi

7.6

Kakitangan & perkhidmatan

7.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 7 daripada 43 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 15 daripada 43 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 14 daripada 43 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 7 daripada 43 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 43 ulasan

Ulasan

Disahkan

6/10 Sederhana

TAKAHIRO

่‰ฏใ‹ใฃใŸ

้ง…ใ‹ใ‚‰ใ•ใปใฉ้ ใใชใ่‰ฏใ‹ใฃใŸใงใ™ใ€‚ ไฝ†ใ—ๆทฑๅคœๅธฏใฎๅค–ๅ‡บใŒไธๅฏใซใชใ‚Šใพใ™ใ€‚
Menginap 1 malam pada Ogo 2022
Disahkan

6/10 Sederhana

SHINTARO

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
ๅŠ ๆนฟๅ™จใฎๆ€ง่ƒฝใŒๆ‚ชใ„ใ€‚ ๆœ่ตทใใŸใ‚‰ๅบŠใŒใƒ™ใƒใƒฃใƒ™ใƒใƒฃ ๆœ้ฃŸใฏใปใผใชใ„ใจ่€ƒใˆใฆใ‚‚ใ„ใ„ใ€‚ ้ƒจๅฑ‹ใง้ฃŸในใŸๆ–นใŒใ„ใ„ใ€‚
Menginap 1 malam pada Dis 2021
Disahkan

10/10 Cemerlang

Inouchi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

3ๆœˆใซๅŠ้กใงๅฎฟๆณŠใ—ใพใ—ใŸ

้ง…ใ‹ใ‚‰้ ใ„ใจใ„ใ†ๅฃใ‚ณใƒŸใ‚‚ๆ•ฃ่ฆ‹ใ•ใ‚Œใพใ™ใŒใ€็›ธ้‰„ๆ–น้ขใฎๅ‡บๅฃใ‹ใ‚‰ใƒ“ใƒƒใ‚ฏใ‚ซใƒกใƒฉใฎๅ‰ใ‚’็›ด้€ฒใ—ใฆๅคงใใช้“่ทฏใ‚’ๅณๆŠ˜ใ™ใ‚‹ใจใ™ใใใ“ใงใ™ใ€‚ใ‚ณใƒณใƒ“ใƒ‹ใ‚‚ใƒ•ใ‚กใƒŸใƒชใƒผใƒžใƒผใƒˆใจใ‚ปใƒ–ใƒณใ‚คใƒฌใƒ–ใƒณใŒๆญฉใ„ใฆๆ•ฐๅˆ†ใฎใจใ“ใ‚ใซใ‚ใ‚Š้ฃŸไบ‹ใซใ‚‚ๅ›ฐใ‚Šใพใ›ใ‚“ใงใ—ใŸใ€‚ๆœ้ฃŸใฏใŠใซใŽใ‚Šใฏใ‚ใ‚Šใพใ›ใ‚“ใงใ—ใŸใŒใ€ใƒ‘ใƒณใ€ใ‚ณใƒผใƒ’ใƒผ, ใƒจใƒผใ‚ฐใƒซใƒˆใ€ใ‚ธใƒฅใƒผใ‚นใŒๆไพ›ใ•ใ‚Œใพใ—ใŸใ€‚ๆจช้ ˆ่ณ€ใธใฎๅ‡บๅผตใงๅˆฉ็”จใ—ใพใ—ใŸใŒใ€ๆœฌๅฝ“ใซๅฟซ้ฉใซ้Žใ”ใ™ใ“ใจใŒใงใใพใ—ใŸใ€‚
Menginap 1 malam pada Mac 2021
Disahkan

6/10 Sederhana

nobuyuki

ใฉใ“ใงใ‚‚่‰ฏใ„

ๅฏใ‚‚ใชใไธๅฏใ‚‚ใชใใฉใ“ใงใ‚‚่‰ฏใ„ใจใŠ่€ƒใˆใชใ‚‰ใ™ใ”ใใŠใ™ใ™ใ‚ๅ‡บๆฅใพใ™
Menginap 1 malam pada Mac 2021
Disahkan

6/10 Sederhana

TAKESHI

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan

ใพใฃใŸใ‚Šใƒ›ใƒ†ใƒซๆปžๅœจ

๏ผ‘ไบบใฎๆ™‚้–“ใ‚’ๆœ‰ๆ„็พฉไฝฟใ„ใŸใไผ‘ๆ—ฅใฏใƒ›ใƒ†ใƒซๆปžๅœจใ—ใฆใพใ™ใ€‚ ๅ‹•็”ป้…ไฟกใ‚‚็†็”ฑใฎ๏ผ‘ใคใงใ™ใญ
Menginap 1 malam pada Mac 2021
Disahkan

6/10 Sederhana

Takeshi

Tidak sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik
้ƒจๅฑ‹ใŒๅฏ’ใ„ ๆš–ๆˆฟใŒๅŠนใใฅใ‚‰ใ„ ใ‚ญใƒฃใƒชใƒผใ‚ฑใƒผใ‚น็”จใฎๅฐใŒๆฌฒใ—ใ„ๆ‰€
Menginap 1 malam pada Feb 2020
Disahkan

10/10 Cemerlang

Blair

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Keselesaan bilik

Decent option for a short stay in Yokohama

The hotel is a 10 minute fairly flat walk from Yokohama Station. Be aware that finding your way is not straight forward but with the help of a very nice local student we made it. We were heading for the Rugby match at the International Stadium and there was no problem leaving our luggage while we were out. On our return the check-in was quick and easy and although the room was small it had everything you will need for a comfortable stay. Our only complaint would be that the bed was rock hard! In the morning the breakfast was basic but good and help set us up for a day of exploring in Tokyo.
Menginap 1 malam pada Sep 2019
Disahkan

4/10 Lemah

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
้ง…ใ‹ใ‚‰ใกใ‚‡ใฃใจ้ ใ ๅ ดๆ‰€ใ‹ใ‚ใ‹ใ‚Šใซใใ‹ใฃใŸใงใ™ใ€‚
Menginap 1 malam pada Jul 2019
Disahkan

8/10 Baik

OKA

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
ๅˆฉ็”จใ—ใ‚„ใ™ใ‹ใฃใŸใงใ™ใ€‚
Menginap 1 malam pada Jun 2019
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ๆฐ—ใฎใ›ใ„ใ ใฃใŸใ‚‰ใ™ใฟใพใ›ใ‚“ใŒใ‚ณใƒณใ‚ปใƒณใƒˆใซๆŒฟใ—ใŸใพใพใซใ—ใฆใ„ใŸๅ……้›ปๅ™จใซไฝ•ใ‹ๆถฒไฝ“ใŒใ‹ใ‹ใฃใฆไนพใ„ใŸ่ทกใŒใ‚ใฃใŸใฎใŒๆฐ—ใซใชใฃใŸใใ‚‰ใ„ใงใ—ใŸใ€‚่บซใซ่ฆšใˆใŒใชใ„ใฎใงๆธ…ๆŽƒใฎๆ™‚ใซใงใ‚‚ไฝ•ใ‹ใ‚ใฃใŸใฎใ‹ใชใจๆ€ใ„ใพใ—ใŸใŒ่ฆšใˆใŒใชใ•ใ™ใŽใฆ่‡ชๅˆ†ใงใ‚„ใฃใŸใ‚‚ใฎใงใฏใชใ„่‡ชไฟกใ‚‚ใชใ„ใฎใงไธๅฟซใซๆ€ใฃใŸใจใ‹ใฏไฝ•ใ‚‚ใชใ„ใงใ™ใ€‚
Menginap 2 malam pada Jun 2019
Disahkan

8/10 Baik

Kenichi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

่‰ฏใ‹ใฃใŸใงใ™๏ผ

้ง…ใ‹ใ‚‰ๅพ’ๆญฉ็œŒๅ†…ใงใ™๏ผๆœ้ฃŸใ‚‚็ฐก็ด ใชใŒใ‚‰็พŽๅ‘ณใ—ใ‹ใฃใŸใงใ™๏ผ่ฆณๅ…‰ใซใ‚‚ไพฟๅˆฉใ ใจๆ€ใ„ใพใ™ใ€‚
Menginap 1 malam pada Mei 2019
Disahkan

6/10 Sederhana

TAKAYUKI

Sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Keselesaan bilik

ๆ™ฎ้€šใชๆ„Ÿใ˜ใงใ™ใ€‚

็ทใ˜ใฆใ€"ๆ™ฎ้€š"ใงใ—ใŸใ€‚ๅผทใ„ใฆ่จ€ใ†ใชใ‚‰ใ€ใƒ™ใƒƒใƒ‰ใฎๅผพๅŠ›ใŒ่‰ฏใ™ใŽใฆใ€็œ ใ‚Šใซใใ‹ใฃใŸใใ‚‰ใ„ใ€‚ใชใ‚“ใ‹ใ€้ ญใŒไฝŽใๅ‚พใ„ใฆใ„ใ‚‹ใ‚ˆใ†ใงไธๅฎ‰ใชๆ„Ÿใ˜ใงใ—ใŸใ€‚(ๅ€‹ไบบ็š„ใชๆ„Ÿ่งฆใ‚‚ใ‚ใ‚Šใพใ™ใฎใงใ€"ใ‚ใ€ใใ†"็จ‹ๅบฆใงๅ—ใ‘ๅ–ใฃใฆใ„ใŸใ ใ‘ใ‚Œใฐใจๆ€ใ„ใพใ™ใ€‚)
Menginap 1 malam pada Mei 2019
Disahkan

4/10 Lemah

Pengembara yang disahkan

็‰นใซๆ‚ชใ‹ใฃใŸใจๆ€ใ†็‚นใฏใ‚ใ‚Šใพใ›ใ‚“ใ€‚
Menginap 2 malam pada Mei 2019
Disahkan

4/10 Lemah

William

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

So So

1600 check-in too late even by Japanese standards. "Free Breakfast" = bread and coffee. No English language TV. Location 15-20 minutes from JR Station dragging a wheeled suitcase.
Menginap 3 malam pada Mei 2019
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ใƒ“ใ‚ธใƒใ‚นใงใฎๅˆฉ็”จใงใฏๅ……ๅˆ†ใ‹ใจๆ€ใ„ใพใ™ใ€‚
Menginap 1 malam pada Mei 2019
Disahkan

6/10 Sederhana

Jun

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
ใพใ‚ใ€ใใ‚“ใชใจใ“ใ‚ใ‹
Menginap 1 malam pada Apr 2019
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ใกใ‚‡ใฃใจ้ง…ใพใง้ ใ‹ใฃใŸใงใ™ใ€‚
Menginap 1 malam pada Apr 2019
Disahkan

8/10 Baik

EISAKUใ€€NAKANO

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
ใƒ•ใƒญใƒณใƒˆใฎๅฅณๆ€งใฎๆ–นใŒใ„ใคใ‚‚็ฌ‘้ก”ใงๅฏพๅฟœใ—ใฆ้ ‚ใใ‚ใ‚ŠใŒใจใ†ใ”ใ–ใ„ใพใ—ใŸใ€‚
Menginap 1 malam pada Apr 2019
Disahkan

8/10 Baik

KEN

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
้ง…ใ‹ใ‚‰ใ‚„ใ‚„้›ขใ‚Œใฆใ„ใพใ™ใŒใ€็‰นใซ่จญๅ‚™ใจใ‹ใฏๆบ€่ถณใ—ใพใ—ใŸใ€‚
Menginap 1 malam pada Mac 2019
Disahkan

6/10 Sederhana

Pengembara yang disahkan

Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

้ƒจๅฑ‹่จญๅ‚™็‚นๆคœ่ฆ

่ฟ‘้šฃใง็›—้›ฃใŒ็™บ็”Ÿใ—ใฆใ„ใ‚‹ใจใฎใ“ใจใงใ€้ƒจๅฑ‹ใฎ้ตใจใƒญใƒƒใ‚ฏใ‚’ใ—ใฆใใ ใ•ใ„ใจใฎใ“ใจใงใ—ใŸใŒใ€ใƒญใƒƒใ‚ฏ้ƒจๅˆ†ใฎใƒใ‚ธใŒใ‹ใชใ‚Š็ทฉใ‚“ใงใ„ใฆใ€ใƒญใƒƒใ‚ฏใงใใชใ„็Šถๆ…‹ใงใ—ใŸใ€‚ ๆ”นๅ–„ใ—ใฆใปใ—ใ„ใงใ™ใ€‚
Menginap 1 malam pada Feb 2019
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan

ใƒชใƒผใ‚บใƒŠใƒ–ใƒซใงๅ•้กŒใชใ—

ๆจชๆตœ้ง…ใ‹ใ‚‰ใฏใกใ‚‡ใฃใจๆญฉใใพใ™ใŒใ€ใใ†้ ใใ‚‚ใชใๅคงใใช้“ๆฒฟใ„ใชใฎใงใ‚ใ‹ใ‚Šใ‚„ใ™ใใ€่ฟ‘ใใซใ‚ณใƒณใƒ“ใƒ‹ใ‚‚ใ‚ใ‚Šไพฟๅˆฉใงใ™ใ€‚ใƒ•ใƒญใƒณใƒˆใฎๆ–นใ‚‚ๆ„Ÿใ˜ใ‚ˆใใ€ใ‚ญใƒผใ‚’้ ใ‘ใฆใฎๅค–ๅ‡บใจใชใ‚Šใพใ™ใŒใ€24ๆ™‚้–“ๅฏพๅฟœใ—ใฆใใ‚Œใพใ™ใ€‚ๆœ้ฃŸใฏใ‚นใƒšใƒผใ‚นใŒๅฐ‘ใชใ„ไบ‹ใ‚‚ใ‚ใ‚Šใ€้ƒจๅฑ‹ใซๆŒใฃใฆ่กŒใฃใฆ้ฃŸใ‚‹ไบ‹ใ‚‚ๅฏใงใ€ใกใ‚ƒใ‚“ใจไธ€ใคใšใค่ข‹ใซๅ…ฅใฃใฆใพใ—ใŸใ€‚ๅปบ็‰ฉใŒๆ–ฐใ—ใใฏใชใ„ใฎใงใŠ้ขจๅ‘‚ใƒปใƒˆใ‚คใƒฌใฏใ‚ญใƒฌใ‚ค๏ผ๏ผใจใฏ่จ€ใ„้›ฃใ„ใงใ™ใŒใ€ใใกใ‚“ใจๆŽƒ้™คใฏใ•ใ‚Œใฆใพใ™ใฎใง็‰นใซๅ•้กŒใฏใชใๅฟซ้ฉใซ๏ผ‘ๆณŠใ•ใ›ใฆใ„ใŸใ ใใพใ—ใŸ
Menginap 1 malam pada Dis 2018
Disahkan

6/10 Sederhana

sora

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Keselesaan bilik
์ƒ๊ฐ๋ณด๋‹ค ์—ญ์—์„œ ๊ฑฐ๋ฆฌ๊ฐ€ ์žˆ์Œ ์„ค๋ช…์— ์ ํžŒ ๋ฐฉํฌ๊ธฐ๋ณด๋‹ค ์•ฝ๊ฐ„ ์ž‘์€ ๋А๋‚Œ ๊ทธ ์™ธ์—๋Š” ์ „์ฒด์ ์œผ๋กœ ๋ฌด๋‚œํ•œ ํ—ˆํ…”
Menginap 1 malam pada Dis 2018
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
้ง…ใฎ่ฟ‘ใใงไพฟๅˆฉใ€‚ๅพ“ๆฅญๅ“กใŒๆ˜Žใ‚‹ใๅ…ƒๆฐ—ใ€‚
Menginap 1 malam pada Dis 2018
Disahkan

4/10 Lemah

Pengembara yang disahkan

Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
ใ‹ใ™ใ‹ใซไธ‹ๆฐดใฎ่‡ญใ„ใŒใ—ใŸ
Menginap 1 malam pada Dis 2018
Disahkan

10/10 Cemerlang

SHINICHI

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Feb 2022