Pension Mori

Kelas hartanah: 2.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.0 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Twin Room, Shared Bathroom

  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Standard Room, Shared Bathroom

  • Boleh menampung 3
  • 3 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Yamanakako menempatkan Pension Mori. Mt. Kachi Kachi Ropeway dan Tempat Peranginan Salji Fujiten disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Tasik Yamanaka dan Oshino Hakkai. Saksikan acara atau perlawanan di Fuji Speedway (Litar Lumba) dan pertimbangkan untuk meluangkan masa di Fuji-Q Highland, tarikan popular yang disyorkan. Layari panduan perjalanan Yamanakako kami
Lihat lebih banyak Rumah Tumpangan (Pension) di Yamanakako
Peta
865-111 Yamanaka, Minamitsuru-gun, Yamanakako, Yamanashi, 401-0501

Tempat berdekatan

  • Taman Negara Fuji-Hakone-Izu
    Taman Negara Fuji-Hakone-Izu
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Mata Air Panas Yamanakako Benifuji no yu
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Tempat Suci Yamanaka Suwa
    11 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Taman Yamanakako Hananomiyako
    19 min berjalan kaki - 1.7 km
  • Muzium Malaikat Tenshinomori
    5 min memandu - 2.7 km

Bergerak

  • Stesen Fujisan - 16 minit memandu

Restoran

  • ラフィージ
    10 min berjalan kaki
  • 甲州ほうとう 小作
    4 min memandu
  • 山中湖畔のステーキ酒場
    3 min memandu
  • 柳原うどん
    3 min memandu
  • ZEIT BAKERY CAFE
    4 min memandu

Tentang hartanah ini

Pension Mori

  • Rumah tumpangan (pension) berdekatan Tasik Yamanaka
  • Pension Mori menyediakan taman dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan Eropah (surcaj) dan tempat simpanan bagasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Pension Mori menampilkan keselesaan seperti penyaman udara, dan juga kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Bilik mandi berkongsi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Peti sejuk, sistem pemanasan dan setiap hari

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Pension Mori mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Pension Mori?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Pension Mori?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00.

Apakah masa daftar keluar di Pension Mori?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Pension Mori?

Terletak di Yamanakako, rumah tumpangan (pension) ini sejauh 0.5 mi (0.8 km) from Mata Air Panas Yamanakako Benifuji no yu dan 2.2 mi (3.5 km) from Tasik Yamanaka. Taman Yamanakako Hananomiyako dan Muzium Malaikat Tenshinomori juga dalam jarak 2 bt (3 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Pension Mori Ulasan

7.0

Baik

6.4

Kebersihan

7.6

Lokasi

7.8

Kakitangan & perkhidmatan

6.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 3 daripada 15 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 3 daripada 15 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 7 daripada 15 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 2 daripada 15 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 15 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
山中湖畔の立地上、夜間とても寒い事は、わかっているにも関わらず深夜に暖房設備(集中管理)を切っていました。おかげて途中で目が覚めてしまい熟睡出来ませんでした。
Menginap 1 malam pada Dis 2019
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Tidak sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik

古い感じが好きならいいと思う。

かなり古い感じです。その分格安。丁寧な対応でした。
Menginap 1 malam pada Sep 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
アットホームな雰囲気で 気持ち良く対応して頂きました。隠れ家的な趣きもあり 鳥のさえずりがとても爽やかでした。 お食事が 優しい味でしかもボリュームがあり 野菜もしっかり摂る事が出来ました。とても満たされました。 洗面 トイレ 浴室などが 使い勝手良くなると充実すると思います。 素敵な思い出どなった 夏の休暇でした。ありがとうございました。
Menginap 1 malam pada Ogo 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan
Super quaint and cute place to stay. English is limited but everyone is super friendly and accommodating. We were tired from hiking when we arrived and it was Dark, we could not find a place to eat and a few directions would have been nice. Besides that, everything was lovely. Since we passed out from being tired, we didn’t let the heat get to us and had a great sleep.
Menginap 1 malam pada Ogo 2019
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
バスタオルが欲しかった。
Menginap 1 malam pada Jul 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
宿泊者が私以外にいませんでしたので静か過ぎてお化けが出るような雰囲気を味わいました
Menginap 2 malam pada Apr 2019
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Short stay, little far from yamanakako, very dark at night, did not change bed linen. I left something in the room, try to contact host, but phone call always has no answer, and I am not contacted. Disappointed.
Menginap 2 malam pada Mac 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Nice location close to the lake
Menginap 1 malam pada Nov 2018
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

紅富士の湯から徒歩圏のペンション

お風呂はペンションにもありますが、徒歩でいける紅富士の湯がおすすめです。大人700円、小学生300円で広々して温度違いや種類豊富な湯船につかれます。ペンションの部屋はやや狭く、テレビなどもないので、部屋でくつろぐには退屈するかもしれません。朝食は味と量ともに満足でした。
Menginap 1 malam pada Okt 2017
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Loin du Mt Fuji et transport pas facile

Loin du Mt Fuji et transport pas facile taxi 5000 yenn de la gare. Mais les gens sympatique
Menginap 2 malam pada Ogo 2017
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Menginap 1 malam pada Ogo 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Menginap 6 malam pada Ogo 2019
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Menginap 2 malam pada Jul 2019
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Menginap 1 malam pada Mei 2019
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan
Menginap 1 malam pada Mei 2019