Seluruh rumah

Anvil House

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Anvil House

Bahagian dalam
Bahagian luar
Bahagian dalam
Bahagian dalam
Bahagian dalam

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Wi-Fi percuma
  • Ruang Terbuka

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Anvil House

  • Rumah percutian berdekatan Pantai Weymouth
  • Anvil House menyediakan taman dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di rumah percutian ini termasuk:
  • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu adalah dilengkapkan perabot secara berasingan dan menawarkan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Dapur dengan mesin basuh pinggan mangkuk, dapur dan alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur
    • Almari pakaian, kerusi tinggi dan sistem pemanasan

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Terletak berhampiran pantai, rumah percutian ini terletak di Rodwell, sebuah kawasan di sekitar Bandar Weymouth. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Weymouth dan Pintu Durdle. Golf Mini Kembara Lanun dan Pusat SEA LIFE Weymouth juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Bandar Weymouth kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Bandar Weymouth
Peta
Weymouth, England

Tempat berdekatan

  • Weymouth Bay
    Weymouth Bay
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Dorset and East Devon Coast
    Dorset and East Devon Coast
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Pelabuhan Weymouth
    Pelabuhan Weymouth
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Pantai Weymouth
    Pantai Weymouth
    11 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Astaka Weymouth
    12 min berjalan kaki - 1.1 km

Bergerak

  • Stesen Weymouth - 20 minit berjalan kaki
  • Bournemouth (BOH-Lapangan Terbang Antarabangsa Bournemouth) - 74 minit memandu

Restoran

  • Marlboro
    9 min berjalan kaki
  • Suttons Coffee Shop
    11 min berjalan kaki
  • The T Shop
    5 min berjalan kaki
  • The George Bar & Grill
    10 min berjalan kaki
  • Sticks And Bones
    4 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Anvil House mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Anvil House?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Anvil House?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00.

Apakah masa daftar keluar di Anvil House?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Anvil House?

Terletak di Rodwell, rumah percutian ini sejauh 1 bt (2 km) dari Weymouth Bay dan Pantai Weymouth. Muzium D-Day Weymouth dan Rumah Tudor juga dalam jarak 5 minit berjalan kaki. Stesen Weymouth sejauh 20 minit berjalan kaki.

Ulasan

Anvil House Ulasan

10

Luar Biasa

10

Kebersihan
Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 1 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Menginap 4 malam pada Ogo 2026