Domoo Boutique Hotel

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa
Harga semasa ialah RM380
RM418 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dobi
  • Perkhidmatan Bilik

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Superior Single Room

  • 11 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Superior Double Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Deluxe Double Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Deluxe Triple Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)

Deluxe Triple Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)

Family Room

  • 28 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Bujang (Single) dan 2 Katil Kelamin (Double)

Family Room

  • 23 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Torraca menempatkan Domoo Boutique Hotel. Pantai Sapri dan Air Terjun Capelli di Venere menonjolkan keindahan semula jadi kawasan ini dan tempat menarik termasuk Frantoio Marsicani dan Micromondo. Layari panduan perjalanan Torraca kami
Peta
Corso Vittorio Veneto 18, Torraca, SA, 84030

Tempat berdekatan

  • Pantai Sapri
    10 min memandu - 8.1 km
  • Pantai dei Crivi
    17 min memandu - 14.7 km
  • Air Terjun Capelli di Venere
    21 min memandu - 16.2 km
  • Pantai Pietra caduta
    22 min memandu - 18.8 km
  • Pelabuhan Maratea
    30 min memandu - 25.7 km

Bergerak

  • Stesen Sapri - 20 minit memandu

Restoran

  • Ristorante Lucifero
    10 min memandu
  • Osteria Del Sergente
    3 min berjalan kaki
  • Pepe Nero Caffe
    10 min memandu
  • ristorante el sol maratea
    11 min memandu
  • San Giorgio
    13 min memandu

Tentang hartanah ini

Domoo Boutique Hotel

  • Sorotan hartanah
  • Domoo Boutique Hotel menyediakan kemudahan seperti sarapan bufet percuma dan pencucian kering/dobi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Perkhidmatan rencam, bantuan pelancongan/tiket dan hartanah bebas asap rokok
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam dan tempat simpanan bagasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Domoo Boutique Hotel menampilkan sentuhan bermakna seperti perkhidmatan bilik 24 jam dan menu bantal, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma dan penyaman udara.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Pancuran mandi, bidet dan pengering rambut
    • 42-inci TV Pintar dengan saluran digital
    • Sistem pemanasan kawalan suhu, setiap hari dan adapter/pengecas elektrik

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 25+ Mbps
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia setiap hari 7:30 hingga 9:30

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan rencam
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Menu bantal

Bilik mandi

  • Bidet
  • Kertas tandas
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Selipar
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV pintar 42-inci dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Bar mini
  • Perkhidmatan bilik 24 jam

Lain-lain

  • Meja
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Penyesuai elektrik
  • Sistem pemanasan (kawalan suhu)
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan

Arahan daftar masuk khas

Tetamu akan menerima e-mel yang mengandungi arahan daftar masuk sebelum ketibaan; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Nombor Pendaftaran Hartanah IT065148A1R38KLCW4

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Domoo Boutique Hotel mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Domoo Boutique Hotel?

Setakat 26 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Domoo Boutique Hotel pada 28 Sep 2026 bermula serendah RM380, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Domoo Boutique Hotel?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Domoo Boutique Hotel?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Domoo Boutique Hotel?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Domoo Boutique Hotel?

Terletak di Torraca, hotel ini dalam jarak 9 bt (15 km) dari Pantai Sapri, Air Terjun Capelli di Venere dan Pantai dei Crivi. Gua Bussento dan WWF Oasis Bussento Caves juga dalam jarak 12 bt (20 km).

Ulasan

Domoo Boutique Hotel Ulasan

10

Luar Biasa

10

Kebersihan

10

Kemudahan

10

Kakitangan & perkhidmatan

10

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 2 daripada 2 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 2 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 2 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 2 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 2 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Siamo stati benissimo complimenti a tutto lo staff
Menginap 3 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Struttura nuovissima , curata nei minimi particolari , personale Super
Menginap 2 malam pada Jul 2026