Mansionality Group

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Sarapan tersedia
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Double Room, Mountain View

  • Pemandangan gunung
  • 90 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Calzada Loem 1, Colonia Mansionality Hill, 61060 Tlalpujahua de Rayón, Mich., México, Tlalpujahua de Rayón, MICH, 61060

Tempat berdekatan

  • Pusat Perlindungan Biosfera Rama-rama Monarch
    Pusat Perlindungan Biosfera Rama-rama Monarch
    33 min memandu - 18.0 km
  • Kawasan Perlindungan Carmen
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Muzium Adik-beradik López Rayon
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Taman Negara Rayón
    6 min memandu - 0.6 km
  • Lombong Dos Estrella
    7 min memandu - 1.8 km

Restoran

  • Gran Buffet
    15 min memandu
  • Hotel Casa Blanca
    11 min memandu
  • Terraza Don Juan
    12 min berjalan kaki
  • La terraza Restaurant & Café
    12 min berjalan kaki
  • La Casa Roja
    12 min memandu

Tentang hartanah ini

Mansionality Group

  • Sorotan hartanah
  • Mansionality Group menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan Eropah (surcaj) dan sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Mansionality Group menawarkan keselesaan seperti ruang kerja komputer riba, dan juga kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Setiap hari dan meja

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia

Makanan dan minuman

  • Hujung minggu sarapan Eropah tersedia 9:30 hingga 13:00 dengan bayaran: MXN 180 hingga 250 untuk orang dewasa dan MXN 180 hingga 250 untuk kanak-kanak
  • Kopi dan teh di kawasan umum

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kawasan luar

  • Di pergunungan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • 1 ruang letak kenderaan mudah diakses
  • Bilik air awam mudah diakses kerusi roda
  • Kolam renang mudah diakses kerusi roda
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Pusat perniagaan mudah diakses kerusi roda
  • Tanjakan pintu masuk depan
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Tingkat atas hanya boleh diakses melalui tangga

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Lain-lain

  • Meja
  • Ruang kerja komputer riba

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 19:30
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:30

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:30 - 22:00
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad), peti kunci

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak MXN 500 setiap haiwan kesayangan, semalam
Hanya anjing dialu-alukan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan Eropah: kira-kira MXN 180 hingga 250 untuk dewasa dan MXN 180 hingga 250 untuk kanak-kanak
  • Bayaran haiwan kesayangan: MXN 500 setiap haiwan kesayangan, semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima

Soalan lazim

Adakah Mansionality Group mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Mansionality Group mesra haiwan kesayangan?

Ya, anjing dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak MXN500 setiap haiwan kesayangan, semalam.

Berapakah fi parkir di Mansionality Group?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Mansionality Group?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 19:30.

Apakah masa daftar keluar di Mansionality Group?

Daftar keluar adalah jam 11:30.