
Hotel Dekat Teater de l'Européen
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
23 Okt - 24 OktEsok
24 Okt - 25 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Teater de l'Européen




1. Hôtel des Peintres - Newly Opened in September 2026
Hôtel des Peintres - Newly Opened in September 20260.2 km dari Teater de l'Européen
Haley
RM971
RM1,146 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




2. Hotel Bus Palladium
Hotel Bus Palladium0.7 km dari Teater de l'Européen
RM1,770
RM2,054 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




3. Hotel Des Arts Paris Montmartre
Hotel Des Arts Paris MontmartreMontmartre, 0.7 km dari Teater de l'Européen
RM617
RM756 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




4. B Montmartre
B Montmartre< 0.1 km dari Teater de l'Européen
Olivier
RM607
RM745 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




5. Hotel Le Ballu
Hotel Le Ballu0.3 km dari Teater de l'Européen
Bethany
RM887
RM1,083 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




6. Terrass'' Hotel
Terrass'' HotelMontmartre, 0.6 km dari Teater de l'Européen
RM694
RM841 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




7. Lala Hotel
Lala Hotel0.1 km dari Teater de l'Européen
Petar
RM353
RM439 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




8. Maison Souquet, Hotel & Spa
Maison Souquet, Hotel & Spa0.4 km dari Teater de l'Européen
Lisa
RM1,724
RM2,004 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




9. Hotel R de Paris
Hotel R de Paris0.5 km dari Teater de l'Européen
RM711
RM860 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




10. Maison Cassandre
Maison Cassandre0.1 km dari Teater de l'Européen
David
RM590
RM727 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




11. Hôtel Littéraire Marcel Aymé, BW Premier Collection
Hôtel Littéraire Marcel Aymé, BW Premier CollectionMontmartre, 0.7 km dari Teater de l'Européen
Adam Ross
RM510
RM639 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




12. Hôtel Chamar
Hôtel Chamar0.7 km dari Teater de l'Européen
RM1,202
RM1,400 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




13. Hotel Le Cardinal
Hotel Le Cardinal0.4 km dari Teater de l'Européen
RM671
RM815 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




14. Secret de Paris - Hotel & Spa
Secret de Paris - Hotel & Spa0.3 km dari Teater de l'Européen
RM768
RM922 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




15. Hôtel Joyce - Astotel
Hôtel Joyce - Astotel0.7 km dari Teater de l'Européen
RM391
RM481 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




16. Grand Hôtel Chicago
Grand Hôtel Chicago0.6 km dari Teater de l'Européen
Ramona
RM521
RM650 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




17. Hôtel Joke - Astotel
Hôtel Joke - Astotel0.4 km dari Teater de l'Européen
Seth
RM391
RM481 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. Paris j'Adore Hotel & Spa
Paris j'Adore Hotel & Spa0.5 km dari Teater de l'Européen
RM1,511
RM1,770 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




19. New Orient Hôtel
New Orient Hôtel0.6 km dari Teater de l'Européen
RM412
RM504 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




20. Hôtel Monsieur Aristide
Hôtel Monsieur AristideMontmartre, 0.7 km dari Teater de l'Européen
Nelda
RM850
RM1,012 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran Teater de l'Européen
![]() Hôtel des Peintres - Newly Opened in September 20260.2 km dari Teater de l'Européen | ![]() Hotel Bus Palladium0.7 km dari Teater de l'Européen | ![]() Hotel Des Arts Paris MontmartreMontmartre, 0.7 km dari Teater de l'Européen | ![]() B Montmartre< 0.1 km dari Teater de l'Européen | ![]() Hotel Le Ballu0.3 km dari Teater de l'Européen |
|---|---|---|---|---|
| 10.0 Luar biasa 8 ulasan | 10.0 Luar biasa 16 ulasan | 9.8 Luar biasa 1,005 ulasan | 9.6 Luar biasa 1,003 ulasan | 9.6 Luar biasa 305 ulasan |
RM971 RM1,146 jumlah termasuk cukai & fi 15 Nov - 16 Nov | RM1,770 RM2,054 jumlah termasuk cukai & fi 15 Nov - 16 Nov | RM617 RM756 jumlah termasuk cukai & fi 1 Nov - 2 Nov | RM607 RM745 jumlah termasuk cukai & fi 15 Nov - 16 Nov | RM887 RM1,083 jumlah termasuk cukai & fi 1 Nov - 2 Nov |
Ulasan Hotel Teater de l'Européen Popular
Tarikan lain berhampiran Teater de l'Européen

La Machine du Moulin Rouge
8.4/10 (9,041 ulasan)
La Machine du Moulin Rouge merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Paris, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui latar teater yang dikagumi di kawasan meriah ini, atau anda boleh menikmati lawatan tempatan.
Foto oleh Sonal Bhardwaj
Moulin Rouge
Anda boleh dapatkan tiket pertunjukan di Moulin Rouge ketika percutian anda di Paris. Kunjungi kafe yang menawan atau hiburan malam yang menakjubkan di kawasan meriah ini.
Place de Clichy
7.6/10 (23 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Paris dengan lawatan ke Place de Clichy. Lawati katedral yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
Théâtre de l'Oeuvre
Anda boleh dapatkan tiket pertunjukan di Théâtre de l'Oeuvre ketika penginapan anda di Paris. Temui kafe yang menawan di kawasan ini di samping muzium yang mengagumkan.
Teater des Deux Anes
Anda boleh merancang untuk menyaksikan pertunjukan di Teater des Deux Anes ketika kunjungan anda ke Paris. Temui latar seni yang dikagumi dan katedral yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Pusat Antarabangsa Tarian Jazz
Bersiar-siar di kawasan kampus Pusat Antarabangsa Tarian Jazz ketika percutian anda di Paris. Lawati gereja dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.
O'Sullivans By The Mill
O'Sullivans By The Mill merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Paris, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Kunjungi kafe yang menawan atau pelbagai pilihan tempat makan di kawasan meriah ini.
Akademi Seni Koreografi
Bersiar-siar di kawasan kampus Akademi Seni Koreografi ketika anda berada di Paris. Lawati katedral yang mengagumkan dan monumen yang penting di kawasan meriah ini.