
Hotel Dekat Teater de l'Atelier
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
16 Okt - 17 OktEsok
17 Okt - 18 OktHujung minggu ini
16 Okt - 18 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 Okt Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Teater de l'Atelier




1. Grand Hotel De Turin
Grand Hotel De Turin0.4 km dari Teater de l'Atelier
Barbara
RM388
RM477 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




2. Villa SoPi Appart'Hotel by Patrick Hayat
Villa SoPi Appart'Hotel by Patrick Hayat0.4 km dari Teater de l'Atelier
Ian
RM892
RM1,058 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




3. Hotel Des Arts Paris Montmartre
Hotel Des Arts Paris MontmartreMontmartre, 0.6 km dari Teater de l'Atelier
RM742
RM893 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




4. Hotel Bus Palladium
Hotel Bus Palladium0.6 km dari Teater de l'Atelier
RM1,763
RM2,046 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




5. Maison La Bohème Montmartre - Studios & Apartments
Maison La Bohème Montmartre - Studios & ApartmentsMontmartre, 0.4 km dari Teater de l'Atelier
RM298
RM364 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




6. Hôtel Beige
Hôtel Beige0.7 km dari Teater de l'Atelier
Yannette
RM1,078
RM1,263 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




7. 1er Etage SoPi
1er Etage SoPi0.7 km dari Teater de l'Atelier
Denis
RM801
RM905 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. Montmartre Residence
Montmartre ResidenceMontmartre, 0.4 km dari Teater de l'Atelier
RM1,064
RM1,293 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




9. Hôtel Helussi
Hôtel Helussi0.7 km dari Teater de l'Atelier
Marissa
RM487
RM586 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




10. Hôtel Littéraire Marcel Aymé, BW Premier Collection
Hôtel Littéraire Marcel Aymé, BW Premier CollectionMontmartre, 0.6 km dari Teater de l'Atelier
William
RM519
RM649 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




11. Hotel Massé
Hotel Massé0.5 km dari Teater de l'Atelier
Andrew
RM909
RM1,077 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




12. Hoy Paris - Home of YOGA
Hoy Paris - Home of YOGA0.3 km dari Teater de l'Atelier
Kelly
RM783
RM939 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




13. Hôtel Elysée Montmartre
Hôtel Elysée Montmartre< 0.1 km dari Teater de l'Atelier
Joanne
RM992
RM1,169 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




14. Mom’Art Hotel
Mom’Art HotelMontmartre,< 0.1 km dari Teater de l'Atelier
Elisabet
RM788
RM944 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




15. Grand Pigalle Experimental
Grand Pigalle Experimental0.4 km dari Teater de l'Atelier
Michael
RM788
RM943 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




16. Aparthotel Quartier Libre Saint Georges
Aparthotel Quartier Libre Saint Georges0.5 km dari Teater de l'Atelier
Elizabette
RM617
RM1,193 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




17. Hôtel Joyce - Astotel
Hôtel Joyce - Astotel0.7 km dari Teater de l'Atelier
RM473
RM571 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. Le Relais Montmartre
Le Relais MontmartreMontmartre, 0.7 km dari Teater de l'Atelier
RM716
RM865 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




19. Hôtel Monsieur Aristide
Hôtel Monsieur AristideMontmartre, 0.6 km dari Teater de l'Atelier
Janette
RM970
RM1,145 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




20. Hotel Avama Montmartre
Hotel Avama Montmartre0.6 km dari Teater de l'Atelier
Marie Therese
RM389
RM479 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov
Ulasan Hotel Teater de l'Atelier Popular
Yuna Montmartre - ApartHotel
10/10 Cemerlang
"Amazing place to stay with family. Highly recommended"
Hôtel Vacances Bleues Provinces Opéra
10/10 Cemerlang
"Was happy with the hotel overall. Location was great, easy walk to 2 stations. Nearby area had eateries and convenient/grocer stores. The breakfast was excellent, the croissants were the best we had eaten at hotels! Thank u for serving bacons too! Overall clean, convenient & great!"
Tarikan lain berhampiran Teater de l'Atelier
Le Trianon
7.8/10 (7 ulasan)
Anda boleh menikmati persembahan di Le Trianon ketika penginapan anda di Paris. Lawati monumen yang penting dan katedral yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Élysée Montmartre
Anda boleh merancang untuk menyaksikan pertunjukan di Élysée Montmartre ketika penginapan anda di Paris. Lawati katedral yang mengagumkan dan kafe yang menawan di kawasan romantik ini.
Galeri Seni Orsel
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Galeri Seni Orsel di Paris. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Kapel Auxiliatrices
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Paris apabila anda meluangkan masa di Kapel Auxiliatrices. Lawati monumen yang penting dan gereja di kawasan meriah ini.
La Boule Noire
Anda boleh menikmati persembahan di La Boule Noire ketika percutian anda di Paris. Kunjungi kafe yang menawan atau hiburan malam yang menakjubkan di kawasan meriah ini.
Teater La Cigale
Anda boleh menikmati persembahan di Teater La Cigale ketika penginapan anda di Paris. Temui muzium yang mengagumkan dan gereja di kawasan meriah ini.
Dewan St-Pierre
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Dewan St-Pierre di Paris. Alami latar teater yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Promenade Coccinelle
Promenade Coccinelle merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Paris, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Kunjungi hiburan malam yang menakjubkan atau pelbagai pilihan tempat makan di kawasan romantik ini.