
Hotel berdekatan Taman Crookes
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
23 Okt - 24 OktEsok
24 Okt - 25 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Taman Crookes




1. Brocco on the Park
Brocco on the Park1.7 km dari Taman Crookes
RM676
RM811 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




2. The Psalter
The PsalterSharrow, 2 km dari Taman Crookes
RM328
RM394 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




3. Halifax Hall
Halifax Hall1.6 km dari Taman Crookes
RM341
RM409 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




4. The Florentine
The Florentine2.1 km dari Taman Crookes
RM273
RM328 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




5. DoubleTree by Hilton Sheffield City
DoubleTree by Hilton Sheffield CityHighfield, 2 km dari Taman Crookes
Marc
RM306
RM367 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




6. Radisson Blu Hotel, Sheffield
Radisson Blu Hotel, SheffieldHati Bandar, 1.4 km dari Taman Crookes
Philip
RM369
RM443 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




7. Leonardo Hotel Sheffield
Leonardo Hotel SheffieldSuku Industri Budaya, 1.5 km dari Taman Crookes
RM283
RM339 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. Hampton By Hilton Sheffield
Hampton By Hilton SheffieldSuku St Vincent, 1.4 km dari Taman Crookes
RM306
RM367 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. Crowne Plaza Royal Victoria Sheffield by IHG
Crowne Plaza Royal Victoria Sheffield by IHG2.2 km dari Taman Crookes
Janice
RM365
RM438 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




10. Leopold Hotel
Leopold HotelHati Bandar, 1.3 km dari Taman Crookes
RM291
RM349 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




11. The Garrison Hotel
The Garrison HotelHillsborough, 2.2 km dari Taman Crookes
RM277
RM333 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. Queens Ground
Queens GroundHillsborough, 2.1 km dari Taman Crookes
Simon
RM383
RM383 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




13. Jonas Hotel
Jonas Hotel1.6 km dari Taman Crookes
RM273
RM328 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




14. voco Sheffield by IHG
voco Sheffield by IHGHati Bandar, 1.6 km dari Taman Crookes
Angela
RM324
RM389 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




15. Three Cranes Serviced Apartments
Three Cranes Serviced ApartmentsSuku Katedral, 1.5 km dari Taman Crookes
RM278
RM334 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




16. Sandman Signature Sheffield Quays Hotel
Sandman Signature Sheffield Quays Hotel2.2 km dari Taman Crookes
Ailsa
RM329
RM395 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




17. Novotel Sheffield Centre
Novotel Sheffield CentreHati Bandar, 1.6 km dari Taman Crookes
RM310
RM372 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




18. ibis Budget Sheffield Centre St Marys Gate
ibis Budget Sheffield Centre St Marys GateSuku Moor, 1.3 km dari Taman Crookes
Michael
RM178
RM214 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




19. Spacesavers
SpacesaversSuku Katedral, 1.4 km dari Taman Crookes
Donna
RM273
RM328 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




20. Premier Inn Sheffield Cc St Marys Gate
Premier Inn Sheffield Cc St Marys GateSuku Moor, 1.4 km dari Taman Crookes
RM223
RM268 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran Taman Crookes
![]() Brocco on the Park1.7 km dari Taman Crookes | ![]() The PsalterSharrow, 2 km dari Taman Crookes | ![]() Halifax Hall1.6 km dari Taman Crookes | ![]() The Florentine2.1 km dari Taman Crookes | ![]() DoubleTree by Hilton Sheffield CityHighfield, 2 km dari Taman Crookes |
|---|---|---|---|---|
| 9.6 Luar biasa 147 ulasan | 9.4 Luar biasa 81 ulasan | 9.2 Hebat 1,002 ulasan | 9.2 Hebat 154 ulasan | 9.0 Hebat 333 ulasan |
RM676 RM811 jumlah termasuk cukai & fi 4 Nov - 5 Nov | RM328 RM394 jumlah termasuk cukai & fi 26 Okt - 27 Okt | RM341 RM409 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt | RM273 RM328 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt | RM306 RM367 jumlah termasuk cukai & fi 8 Nov - 9 Nov |
Ulasan Hotel Taman Crookes Popular
Tarikan lain berhampiran Taman Crookes

Muzium Taman Weston
Anda boleh mengimbas bahan pameran di Muzium Taman Weston, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Sheffield. Alami pilihan hiburan dan latar teater yang dikagumi di kawasan budaya beraneka ini.

Taman Botanic Sheffield
7.0/10 (2 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Botanic Sheffield, kawasan hijau yang indah di Sheffield. Temui hiburan malam yang menakjubkan di kawasan ini di samping latar teater yang dikagumi.

Dewan Bandar Raya Sheffield
8.6/10 (229 ulasan)
Setelah mengunjungi Dewan Bandar Raya Sheffield, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Sheffield. Bersiar-siar di taman yang cantik di kawasan ini atau alami latar teater yang dikagumi.
Ebenezer Elliott statue
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Sheffield apabila anda berkunjung ke Ebenezer Elliott statue. Temui pelbagai pilihan tempat makan dan latar teater yang dikagumi di kawasan budaya beraneka ini.
Universiti Sheffield
8.8/10 (315 ulasan)
Bersiar-siar di kawasan kampus Universiti Sheffield ketika anda berada di Sheffield. Temui pelbagai pilihan tempat makan dan latar teater yang dikagumi di kawasan budaya beraneka ini.
Muzium Alfred Denny
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Alfred Denny di Sheffield. Kunjungi acara sukan atau lawati kedai-kedai di kawasan romantik ini.
Studio Drama University of Sheffield
Anda boleh dapatkan tiket pertunjukan di Studio Drama University of Sheffield ketika percutian anda di Sheffield. Alami latar teater yang dikagumi dan pilihan hiburan di kawasan mesra keluarga ini.
Greentop Community Circus Centre
Nikmati kunjungan ke Greentop Community Circus Centre, tempat yang menghiburkan di Sheffield. Bersiar-siar di taman yang cantik di kawasan ini atau hanya nikmati hiburan malam yang menakjubkan.