
Hotel berdekatan Taman Akatsuki
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
18 Okt - 19 OktEsok
19 Okt - 20 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 OktDua minggu kemudian
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Taman Akatsuki




1. ENT TERRACE GINZA PREMIUM
ENT TERRACE GINZA PREMIUMGinza, 0.7 km dari Taman Akatsuki
Joshua
RM1,833
RM2,017 jumlah
18 Okt - 19 Okt




2. Bvlgari Hotel Tokyo
Bvlgari Hotel Tokyo1.6 km dari Taman Akatsuki
Jee Eun
RM9,810
RM12,410 jumlah
1 Nov - 2 Nov




3. GRAND MONday GINZA
GRAND MONday GINZA1 km dari Taman Akatsuki
RM1,536
RM1,690 jumlah
1 Nov - 2 Nov




4. Four Seasons Hotel Tokyo at Marunouchi
Four Seasons Hotel Tokyo at MarunouchiMarunouchi, 1.6 km dari Taman Akatsuki
Jason
RM3,953
RM5,011 jumlah
6 Nov - 7 Nov




5. Park Hotel Tokyo
Park Hotel Tokyo1.6 km dari Taman Akatsuki
RM1,249
RM1,580 jumlah
3 Nov - 4 Nov




6. Hotel Grand Bach Tokyo Ginza
Hotel Grand Bach Tokyo GinzaGinza, 0.9 km dari Taman Akatsuki
Norhalinda
RM1,606
RM1,943 jumlah
4 Nov - 5 Nov




7. Mitsui Garden Hotel Ginza Tsukiji
Mitsui Garden Hotel Ginza Tsukiji0.6 km dari Taman Akatsuki
Gilbert Peck Tian
RM1,331
RM1,464 jumlah
1 Nov - 2 Nov




8. karaksa hotel premier Tokyo Ginza
karaksa hotel premier Tokyo Ginza1.3 km dari Taman Akatsuki
RM1,235
RM1,359 jumlah
20 Okt - 21 Okt




9. Conrad Tokyo
Conrad Tokyo1.4 km dari Taman Akatsuki
RM2,329
RM2,957 jumlah
4 Nov - 5 Nov




10. Premier Hotel-CABIN PRESIDENT-Tokyo
Premier Hotel-CABIN PRESIDENT-Tokyo1.3 km dari Taman Akatsuki
RM521
RM573 jumlah
1 Nov - 2 Nov




11. The Gate Hotel Tokyo By HULIC
The Gate Hotel Tokyo By HULIC1.5 km dari Taman Akatsuki
RM1,546
RM1,700 jumlah
1 Nov - 2 Nov




12. MIMARU Tokyo Hatchobori
MIMARU Tokyo HatchoboriChuo, 1.3 km dari Taman Akatsuki
RM997
RM1,097 jumlah
9 Nov - 10 Nov




13. Section L Tsukiji
Section L Tsukiji0.5 km dari Taman Akatsuki
Despina
RM771
RM848 jumlah
16 Nov - 17 Nov




14. lyf Ginza Tokyo
lyf Ginza Tokyo1.2 km dari Taman Akatsuki
RM709
RM858 jumlah
2 Nov - 3 Nov




15. WAYPOINT TSUKIJI TOKYO
WAYPOINT TSUKIJI TOKYO0.4 km dari Taman Akatsuki
Dorrie
RM919
RM1,011 jumlah
10 Nov - 11 Nov




16. Section L Ginza East
Section L Ginza EastChuo, 0.8 km dari Taman Akatsuki
RM841
RM925 jumlah
9 Nov - 10 Nov




17. The Royal Park Hotel Iconic Tokyo Shiodome
The Royal Park Hotel Iconic Tokyo Shiodome1.4 km dari Taman Akatsuki
RM877
RM1,110 jumlah
1 Nov - 2 Nov




18. Premium Apart MONday GINZA EAST
Premium Apart MONday GINZA EAST0.7 km dari Taman Akatsuki
RM798
RM878 jumlah
18 Okt - 19 Okt




19. Hotel Villa Fontaine Grand Tokyo - Shiodome
Hotel Villa Fontaine Grand Tokyo - Shiodome1.6 km dari Taman Akatsuki
Teck Thiam
RM599
RM659 jumlah
3 Nov - 4 Nov




20. YOTEL Tokyo Ginza
YOTEL Tokyo Ginza1.4 km dari Taman Akatsuki
Arianna
RM836
RM1,012 jumlah
2 Nov - 3 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Taman Akatsuki
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ENT TERRACE GINZA PREMIUM | 10.0 Luar biasa 13 ulasan | Lihat | |||||
![]() Bvlgari Hotel Tokyo | 9.8 Luar biasa 70 ulasan | Lihat | |||||
![]() GRAND MONday GINZA | 9.8 Luar biasa 355 ulasan | Lihat | |||||
![]() Four Seasons Hotel Tokyo at Marunouchi | 9.8 Luar biasa 21 ulasan | Lihat | |||||
![]() Park Hotel Tokyo | 9.6 Luar biasa 1,526 ulasan | Lihat |
Hotel yang disyorkan untuk keluarga berhampiran dengan Taman Akatsuki
RM919
RM1,011 jumlah
10 Nov - 11 Nov
RM644
RM779 jumlah
15 Nov - 16 Nov
RM450
RM495 jumlah
25 Okt - 26 Okt
RM846
RM1,098 jumlah
18 Okt - 19 Okt
RM527
RM580 jumlah
2 Nov - 3 Nov
RM1,138
RM1,414 jumlah
18 Okt - 19 Okt
Ulasan Hotel Taman Akatsuki Popular
Mitsui Garden Hotel Ginza Tsukiji
10/10 Cemerlang
"Overall good 🤗"
Hotel Grand Bach Tokyo Ginza
10/10 Cemerlang
"Bilik yg moden serta kemudahan yang memuaskan, selesa dan luas. Terbaik antara hotel hotel lain yang kami inapi pada pengembaraan kali ini. "
Hotel Villa Fontaine Grand Tokyo - Shiodome
8/10 Baik
" The hotel is overall good being modern n clean looking with a touch of class. Location is ok with Shiodome odeo line being under the same roof nearby n the Ginza Asakusa line bit further away. The smaller rooms are tight but there are larger ones. It has everything u need with Japanese clinical efficiency. It felt a bit robotic. A negative would be their strict check out policy. I wanted to check out at 12pm instead of 11am..non nego 2k yen.. "Even if u stay 10 nights said the night officer in charge" .. that is rather cold."
Tarikan lain berhampiran Taman Akatsuki

Jambatan Kachidoki
6.8/10 (5 ulasan)
Jambatan Kachidoki merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Tokyo, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui restoran makanan laut popular dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Foto oleh TM
Kuil Tsukiji Hongan-ji
8.0/10 (20 ulasan)
Setelah mengunjungi Kuil Tsukiji Hongan-ji, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Tokyo. Temui latar seni yang dikagumi dan kuil di kawasan meriah ini.
Foto oleh TM
Pasar Luar Tsukiji
9.0/10 (52 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Tokyo, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Pasar Luar Tsukiji. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Gereja Roman Katolik St. Joseph
6.0/10 (1 ulasan)
Gereja Roman Katolik St. Joseph merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Tokyo, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui restoran makanan laut popular dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Taman Akashicho Gashi
7.0/10 (2 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Akashicho Gashi, kawasan hijau yang indah di Tokyo. Lawati monumen yang penting dan kuil di kawasan meriah ini.
Tapak Perkhemahan Harian Taman Tsukijigawa
10.0/10 (1 ulasan)
Setelah mengunjungi Tapak Perkhemahan Harian Taman Tsukijigawa, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Tokyo. Lawati kedai-kedai dan restoran makanan laut popular di kawasan meriah ini.
Muzium Jambatan Kachidoki
8.0/10 (2 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Jambatan Kachidoki ketika percutian anda di Tokyo. Alami latar seni yang dikagumi dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
Tempat Suci Namiyoke Inari
6.6/10 (4 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Tokyo apabila anda berkunjung ke Tempat Suci Namiyoke Inari. Temui restoran makanan laut popular dan muzium yang mengagumkan di kawasan meriah ini.
































