Seluruh rumah

RIKKA BABA ICHI

Kelas hartanah: 4

Galeri foto untuk RIKKA BABA ICHI

Pemandangan bandar
Bilik Mandi
Bilik Mandi
Bilik
Ruang tamu

Ulasan

2.0 daripada 10

Seluruh rumah

2 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 663 meter persegi

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Pemandangan bandar

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

RIKKA BABA ICHI

  • Rumah percutian mewah yang terletak di Mata Air Panas Hida Takayama
  • RIKKA BABA ICHI menyediakan kemudahan dobi dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
  • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan menawarkan keselesaan seperti penyaman udara, serta sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan air botol percuma.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Gebar bulu kapas dan tilam futon tambahan percuma
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi rendaman dalam dan bidet
    • Dapur, peti sejuk mini dan ketuhar gelombang mikro

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di rumah: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Cerek elektrik
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Penyejuk beku
  • Peti sejuk mini
  • Uncang teh/kopi segera

Bilik tidur

  • 2 bilik tidur
  • Cadar disediakan
  • Futon tambahan percuma
  • Gebar bulu kapas

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi persendirian
  • Bidet
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Selipar
  • Syampu
  • Tab mandi dan pancuran mandi berasingan
  • Tab mandi rendaman dalam
  • Tisu tandas
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Skrin tingkap

Dobi

  • Detergen dobi
  • Kemudahan dobi
  • Pencuci/pengering

Keselesaan

  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Lantai kayu keras di dalam bilik
  • Pemegang pintu tuil
  • Tiada lif (hartanah satu tingkat)
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Air botol percuma
  • Buku panduan
  • Panduan makan restoran
  • Penyesuai elektrik

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • Hiasan berasingan
  • Perabot berasingan

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 5 hari sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit: JPY 10000 setiap penginapan, sepenginapan
  • Satu cukai bandar mungkin dikuti di hartanah. Cukai bandar adalah antara JPY 100 hingga JPY 10,000 seorang, setiap malam, bergantung pada kadar harga bilik setiap malam. Sila ambil perhatian bahawa pengecualian tambahan mungkin terpakai. Untuk mendapatkan maklumat lanjut, sila hubungi pihak hartanah menggunakan maklumat yang terdapat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Kementerian Kesihatan, Buruh dan Kebajikan Jepun menghendaki semua pelawat antarabangsa untuk memberi nombor pasport dan kewarganegaraan mereka semasa mendaftar di sebarang kemudahan penginapan (inapan pinggir (inn), hotel, motel, dll. ); selain itu, tuan punya penginapan dikehendaki membuat salinan pasport bagi semua tetamu yang mendaftar dan menyimpan salinan tersebut dalam fail

Tentang kawasan sekitar

Mata Air Panas Hida Takayama, sebuah kawasan kejiranan di Takayama, menempatkan rumah percutian ini. Muzium Sejarah & Seni Takayama dan Kawasan Pemeliharaan Bangunan Tradisional Takayama merupakan tempat menarik tempatan dan antara tempat menarik kawasan ini termasuk Dataran Budaya Tradisional dan Kraf Takayama dan Rumah Yoshijima. Layari panduan perjalanan Takayama kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Takayama
Peta
2-70 Babacho, Takayama, Gifu Prefecture, 5060838

Tempat berdekatan

  • Taman Shiroyama
    Taman Shiroyama
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Pasar Pagi Miyagawa
    Pasar Pagi Miyagawa
    6 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Takayama Jinya
    Takayama Jinya
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Takayama Yatai Kaikan
    Takayama Yatai Kaikan
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Kawasan Pemeliharaan Bangunan Tradisional Takayama
    4 min berjalan kaki - 0.4 km

Bergerak

  • Stesen Takayama - 12 minit berjalan kaki
  • Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto) - 117 minit memandu

Restoran

  • 匠家安川店
    2 min berjalan kaki
  • Falò Coffee Brewers
    2 min berjalan kaki
  • 豆天狗 高山本店
    1 min berjalan kaki
  • 飛騨こって牛
    4 min berjalan kaki
  • 茶乃芽
    4 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah RIKKA BABA ICHI mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di RIKKA BABA ICHI?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di RIKKA BABA ICHI?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di RIKKA BABA ICHI?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya RIKKA BABA ICHI?

Terletak di Mata Air Panas Hida Takayama, rumah percutian ini sejauh beberapa langkah dari Takayama Showa Kan, Muzium Sejarah & Seni Takayama dan Muzium Rakyat Fujii. Kawasan Pemeliharaan Bangunan Tradisional Takayama dan Pasar Pagi Miyagawa juga dalam jarak 5 minit berjalan kaki. Stesen Takayama sejauh 12 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

RIKKA BABA ICHI Ulasan

2.0

6.0

Kebersihan

6.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 1 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Komunikasi
Menginap 1 malam pada Mei 2024