Ardour Lilianfels Blue Mountains

Hartanah 5.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Spa
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
Harga semasa ialah RM1,466
RM1,612 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Jul - 7 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Deluxe Room, 1 Katil Raja (King), Mountain View

8.6 daripada 10
Cemerlang
(9 ulasan)
  • Pemandangan lembah
  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Executive Room, 1 Katil Raja (King)

  • 45 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Twin Room, 2 Katil Ratu (Queen)

9.0 daripada 10
Hebat
(11 ulasan)
  • 33 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Grand Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(5 ulasan)
  • 35 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room, 1 Katil Raja (King)

9.0 daripada 10
Hebat
(36 ulasan)
  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Katoomba, Ardour Lilianfels Blue Mountains berada di pergunungan dan di taman negara. Katoomba Scenic World and Kelab Golf Leura disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Three Sisters dan Lata Leura. Echo Point Lookout dan Leura Mall adalah dua lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Ambil peluang untuk menerokai kawasan untuk mencari aktiviti menyeronokkan seperti denai kembara/berbasikal. Layari panduan perjalanan Katoomba kami
Peta
5-19 Lilianfels Avenue, Katoomba, NSW, 2780

Tempat berdekatan

  • Three Sisters
    Three Sisters
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Echo Point Lookout
    Echo Point Lookout
    7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Katoomba Scenic World
    Katoomba Scenic World
    16 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Lata Leura
    Lata Leura
    4 min memandu - 2.3 km
  • Pusat Kebudayaan Blue Mountains
    3 min memandu - 2.0 km

Bergerak

  • Stesen Katoomba - 2 minit memandu
  • Lapangan Terbang Sydney (SYD) - 88 minit memandu

Restoran

  • The Lookout Echo Point
    5 min berjalan kaki
  • Sushi n Co.
    2 min memandu
  • Bon Bakery Cafe
    5 min berjalan kaki
  • Fish & Fowl
    19 min berjalan kaki
  • Cattlefish
    4 min memandu

Tentang hartanah ini

Ardour Lilianfels Blue Mountains

  • Mewah bagi hotel berdekatan Three Sisters
  • Terletak berdekatan Echo Point Lookout dan Katoomba Scenic World, Ardour Lilianfels Blue Mountains menyediakan teres, taman dan perpustakaan. Nikmatilah lulur badan, urut dan Balut badan di Lilianfels Day Spa, tapak spa. Pastikan anda menikmati Makan tengah hari, Makan malam dan masakan tempatan di dua restoran di tapak. Kekal terhubung melalui akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti pencucian kering/dobi dan pendiangan di lobi.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Kolam renang terbuka bermusim dan kolam renang tertutup
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan bufet (surcaj), gelanggang tenis terbuka dan tempat mengecas kenderaan elektrik
    • Daftar keluar ekspres, dewan bankuet dan bantuan pelancongan/tiket
    • Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang amat baik tentang kakitangan yang mesra dan lokasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 89 bilik mempunyai keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan penyaman udara, di samping sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan kelengkapan dandanan diri berjenama dan pengering rambut
    • 42-inci televisyen dengan saluran digital
    • Almari pakaian, peti sejuk mini dan katil bayi/kot (surcaj)

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Wi-fi percuma dalam bilik mempunyai had 3 peranti
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma
  • Wi-fi di kawasan awam percuma dengan had 3 peranti

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Stesen pengecasan kereta elektrik di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan bufet tersedia 7:00 hingga 10:00 dengan bayaran: AUD 39 untuk orang dewasa dan AUD 19 untuk kanak-kanak
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 2 restoran

Restoran di tapak hartanah

  • Darley's Restaurant
  • Miss Lilian
  • The Lounge

Aktiviti menarik

  • 1 gelanggang tenis terbuka
  • 1 kolam renang tertutup
  • Buku
  • Kolam renang terbuka bermusim
  • Meja biliard/pool
  • Pustaka
  • Spa perkhidmatan penuh

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang tertutup
  • Katil bayi (surcaj)
  • Kolam renang terbuka bermusim
  • Peti sejuk mini

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan perkahwinan
  • Perkhidmatan rencam

Perkhidmatan perniagaan

  • Bilik mesyuarat
  • Ruang persidangan seluas 120 meter persegi

Kawasan luar

  • Di pergunungan
  • Di taman negara
  • Taman
  • Tempat berkelah
  • Teres

Spa perkhidmatan penuh

  • Aromaterapi
  • Balut badan
  • Bilik wap
  • Lulur badan
  • Rawatan muka
  • Sauna
  • Spa dibuka pada hari-hari tertentu
  • Urutan pranatal
  • Urutan tuaman batu

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Lif
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)

Lain-lain

  • 2 tingkat
  • 3 bangunan
  • Dewan bankuet
  • Pendiangan di lobi
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Katil bayi (surcaj)
  • Langsir gelap terus
  • Peralatan tempat tidur premium

Bilik mandi

  • Berus gigi dan ubat gigi (atas permintaan)
  • Bilik mandi persendirian
  • Jubah mandi
  • Kelengkapan dandanan diri berjenama
  • Kertas tandas
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV 42-inci dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Bar mini
  • Cerek elektrik
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan bilik terhad
  • Peti sejuk mini

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Peti besi
  • Seterika/papan seterika
  • Sistem pemanasan (kawalan suhu)
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar masuk lewat
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Hartanah mengenakan caj sebanyak 2.25 peratus untuk pembayaran menggunakan kad kredit
Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Jika anda merancang untuk tiba selepas 12:00 tengah malam, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Pengubahsuaian dan penutupan

Kemudahan berikut akan ditutup semasa April, Mei, Jun, Julai dan Ogos:
  • Satu daripada kolam renang
Hartanah akan diubai suai dari 29 Ogos 2025 sehingga 30 Jun 2026 (tarikh penyiapan tertakluk kepada perubahan). Kawasan yang berikut akan terjejas:
  • Sauna
  • Spa
Kerja pengubahsuaian hanya akan dijalankan semasa waktu perniagaan pada hari kerja. Segala usaha akan diambil untuk mengurangkan bunyi dan gangguan.

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak AUD100.0 semalam
Tempat tidur bayi (katil bayi) boleh disediakan dengan bayaran sebanyak AUD50.0 semalam

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan bufet: kira-kira AUD 39 untuk dewasa dan AUD 19 untuk kanak-kanak
  • Yuran daftar masuk lewat
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Bayaran katil bayi: AUD 50.0 semalam
  • Bayaran katil lipat simpan: AUD 100.0 semalam
  • Caj kad kredit tertakluk kepada surcaj sebanyak 2.25 peratus

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida, pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas

Perkara yang kami harus menyebut

Kolam bermusim akan dibuka dari September hingga Mac
Tempahan diperlukan untuk perkhidmatan urut dan rawatan spa; tempahan boleh dibuat dengan menghubungi hartanah sebelum ketibaan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan
Wi-Fi percuma dalam bilik mempunyai had 3 peranti. Wi-Fi di tempat awam adalah juga percuma dan mempunyai had 3 peranti
Tetamu di bawah 18 tahun tidak dibenarkan masuk ke spa

Penarafan kebangsaan

Hartanah ini telah diberikan pengadaran bintang oleh Agensi Pengadaran Bintang Australia, Star Ratings Australia.

Soalan lazim

Adakah Ardour Lilianfels Blue Mountains mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang tertutup dan kolam renang terbuka bermusim.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Ardour Lilianfels Blue Mountains?

Setakat 3 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Ardour Lilianfels Blue Mountains pada 6 Jul 2026 bermula serendah RM1,466, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Ardour Lilianfels Blue Mountains mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Ardour Lilianfels Blue Mountains?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Ardour Lilianfels Blue Mountains?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad, dengan fi.

Apakah masa daftar keluar di Ardour Lilianfels Blue Mountains?

Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Di manakah terletaknya Ardour Lilianfels Blue Mountains?

Terletak di taman negara, hotel mewah ini dalam jarak 10 minit berjalan kaki dari Three Sisters dan Echo Point Lookout. Katoomba Scenic World dan Lata Leura juga dalam jarak 2 bt (3 km). Stesen Katoomba sejauh 26 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Ardour Lilianfels Blue Mountains Ulasan

9.0

Hebat

9.4

Kebersihan

9.6

Lokasi

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 644 daripada 1000 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 247 daripada 1000 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 70 daripada 1000 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 24 daripada 1000 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 15 daripada 1000 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Michael

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location within walking distance to Echo Point. Well presented and friendly attentive staff.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Peter

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room friendly staff and absolutely perfect location as a base for exploring the Blue Mountains
Menginap 2 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Andrew

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
A really lovely stay. Hotel beautiful and staff attentive. Would recommend and if I had the opportunity would stay again
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

J M

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Lovely place to stay
Menginap 3 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pablo

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Family friendly, great service and a great place to stay
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tony

A perfect balance of walking and relaxing- an amazing vibe. Refurb work well under way and did not detract from the experience at all. Great location; great staff , will be a place to visit again and again .
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ming

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was recently renovated and very nice & comfortable. We made use of the pool and enjoyed dinner & breakfast at the restaurant on the grounds. Beautiful place. There’s active renovation of the main lounge going on;looking forward to coming back next year!
Bar at the restaurant
Pool
Walkable to Echo point, the Blue mountains
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Disahkan

8/10 Baik

Claire

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Spacious room and bathroom and all spotlessly clean. Staff were friendly and helpful. We ate dinner at the Echos restaurant which was superb. Great choice and excellent wine pairing. Breakfast was fresh with eggs cooked to order but overall choice was limited. Only downside was that, despite being told how to access the interior swimming pool, it was closed when we tried to use it.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Ewen

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Staff we all lovely and the hotel has an elegant, calm, ambience
Menginap 2 malam pada Nov 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tanya

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great stay!
Menginap 1 malam pada Mac 2025
Disahkan

8/10 Baik

ELIZABETH

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Lilianfels is an exceptional property and enjoys this achievement..As it is undergoing major renovations at this time many areas and functions have been compromised It is unfair to make any comment except to say the management and staff were exemplary in handling my stay. Thank you Lilianfels
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Manni

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent location and great hotel, wonderful service and good sized rooms
Menginap 2 malam pada Feb 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Dianne

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Gorgeous character property, great staff, great atmosphere, great food!
Menginap 2 malam pada Mac 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Lucina

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Beautiful place to stay.
Menginap 1 malam pada Apr 2023
Disahkan

8/10 Baik

Jonathon

Sukakan: Kemudahan
Great location, beautiful and peaceful, relaxing, great quality food
Menginap 2 malam pada Jan 2024
Disahkan

8/10 Baik

John

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Close to everything, pretty good breakfast, super great staff, beautiful gardens.
Menginap 3 malam pada Mac 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Francois

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great stay
Menginap 3 malam pada Mac 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Manish

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
The staff was amazing. Lahiri, Aruna, Lan and Xauen all were great. Always serving with smile and trying to help. Food at Miss Lillian was great and very tasty. Location of the hotel is very good and close to Three Sisters and Echo Point
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kameel

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Love coming here, always a great stay!
Menginap 2 malam pada Jul 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
We loved our stay, it’s a charming hotel with excellent service.
Menginap 1 malam pada Jun 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Becca

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Absolutely stunning!
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Disahkan

8/10 Baik

ATHANASIOS A

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Nice stay

Nice stay
Menginap 2 malam pada Jan 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

What a nice hotel

Nice hotel, good service, stunning view, so comfortable and unforgettable.
Menginap 1 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Nice hotel with good service.

Nice hotel with good service.
Menginap 1 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Antoni

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Great Staff

Great staff and hospitality, very professional, Excellent food.
Menginap 1 malam pada Sep 2023