
Hotel berdekatan Solvberget
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
19 Okt - 20 OktEsok
20 Okt - 21 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Solvberget




1. Villa Eckhoff
Villa EckhoffKannik, 0.9 km dari Solvberget
RM647
RM725 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




2. Hotel Victoria
Hotel Victoria0.3 km dari Solvberget
dr mohd
RM604
RM763 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




3. Thon Hotel Stavanger
Thon Hotel Stavanger0.1 km dari Solvberget
Huai
RM577
RM647 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




4. Clarion Hotel Stavanger
Clarion Hotel StavangerKannik, 0.5 km dari Solvberget
Wai Hong
RM590
RM660 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




5. VANDER - Sea Story
VANDER - Sea Story0.3 km dari Solvberget
Lisa
RM556
RM778 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




6. Radisson Blu Atlantic Hotel, Stavanger
Radisson Blu Atlantic Hotel, StavangerKannik, 0.4 km dari Solvberget
RM539
RM604 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




7. Scandic Stavanger City
Scandic Stavanger City0.6 km dari Solvberget
MHARI
RM455
RM509 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




8. Home Hotel Skagen Brygge
Home Hotel Skagen Brygge0.2 km dari Solvberget
RM681
RM762 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. Comfort Hotel Square
Comfort Hotel Square0.5 km dari Solvberget
RM477
RM534 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




10. Best Western St Svithun Hotell
Best Western St Svithun Hotell2.2 km dari Solvberget
Anthony
RM339
RM379 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




11. Stavanger Bed & Breakfast
Stavanger Bed & Breakfast0.7 km dari Solvberget
Lavinia
RM367
RM411 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




12. Thon Hotel Maritim
Thon Hotel MaritimKannik, 0.3 km dari Solvberget
JENIFER
RM578
RM647 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




13. Clarion Hotel Energy
Clarion Hotel Energy3.2 km dari Solvberget
Eltjo
RM466
RM521 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




14. VANDER - Pedersgata
VANDER - Pedersgata0.4 km dari Solvberget
Mannie
RM382
RM535 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov




15. Scandic Stavanger Park
Scandic Stavanger ParkKannik, 0.7 km dari Solvberget
Jessica
RM463
RM518 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




16. Thon Hotel Stavanger Forum
Thon Hotel Stavanger Forum2.7 km dari Solvberget
Lisa
RM622
RM696 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




17. Scandic Royal Stavanger
Scandic Royal Stavanger0.5 km dari Solvberget
RM581
RM651 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov



