
Hotel berdekatan Katedral Stavanger
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
15 Okt - 16 OktEsok
16 Okt - 17 OktHujung minggu ini
16 Okt - 18 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 Okt Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Katedral Stavanger




1. Villa Eckhoff
Villa EckhoffKannik, 0.6 km dari Katedral Stavanger
RM642
RM719 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt




2. Staysville - Kong Carls Gate
Staysville - Kong Carls Gate0.9 km dari Katedral Stavanger
Genevieve
RM483
RM755 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




3. Thon Hotel Maritim
Thon Hotel MaritimKannik, 0.2 km dari Katedral Stavanger
JENIFER
RM573
RM642 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




4. Clarion Hotel Stavanger
Clarion Hotel StavangerKannik, 0.3 km dari Katedral Stavanger
RM585
RM655 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




5. VANDER - Sea Story
VANDER - Sea Story0.5 km dari Katedral Stavanger
Lisa
RM551
RM771 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




6. Radisson Blu Atlantic Hotel, Stavanger
Radisson Blu Atlantic Hotel, StavangerKannik, 0.2 km dari Katedral Stavanger
RM534
RM599 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




7. Scandic Stavanger City
Scandic Stavanger City0.7 km dari Katedral Stavanger
MHARI
RM423
RM474 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




8. Home Hotel Skagen Brygge
Home Hotel Skagen Brygge0.3 km dari Katedral Stavanger
NOBUHIKO
RM675
RM756 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




9. Best Western St Svithun Hotell
Best Western St Svithun Hotell1.9 km dari Katedral Stavanger
Anthony
RM332
RM372 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




10. Stavanger Bed & Breakfast
Stavanger Bed & Breakfast0.6 km dari Katedral Stavanger
Lavinia
RM364
RM408 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt




11. Thon Hotel Stavanger
Thon Hotel Stavanger0.2 km dari Katedral Stavanger
Huai
RM573
RM641 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




12. Clarion Hotel Energy
Clarion Hotel Energy2.9 km dari Katedral Stavanger
Eltjo
RM462
RM517 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. VANDER - Pedersgata
VANDER - Pedersgata0.5 km dari Katedral Stavanger
Mannie
RM379
RM531 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov




14. Scandic Stavanger Park
Scandic Stavanger ParkKannik, 0.4 km dari Katedral Stavanger
Jessica
RM459
RM514 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




15. Thon Hotel Stavanger Forum
Thon Hotel Stavanger Forum2.5 km dari Katedral Stavanger
Lisa
RM617
RM691 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




16. Scandic Royal Stavanger
Scandic Royal Stavanger0.3 km dari Katedral Stavanger
RM516
RM578 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




17. Bjørvika Apartments - Sirkus Renaa
Bjørvika Apartments - Sirkus Renaa1.1 km dari Katedral Stavanger
Cecilia
RM398
RM558 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




18. The Villa Self Check-In Boutique Hotel
The Villa Self Check-In Boutique Hotel0.3 km dari Katedral Stavanger
Charles
RM271
RM380 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




19. Sjøberg Hotell og Ferieleiligheter
Sjøberg Hotell og Ferieleiligheter13.9 km dari Katedral Stavanger
Josef
RM467
RM523 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




20. Ydalir Hotel
Ydalir Hotel4.1 km dari Katedral Stavanger
Céline
RM627
RM703 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Katedral Stavanger
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Villa Eckhoff | 9.6 Luar biasa 112 ulasan | Lihat | |||||
![]() Staysville - Kong Carls Gate | 9.4 Luar biasa 10 ulasan | Lihat | |||||
![]() Thon Hotel Maritim | 9.2 Hebat 1,003 ulasan | Lihat | |||||
![]() Clarion Hotel Stavanger | 9.2 Hebat 1,007 ulasan | Lihat | |||||
![]() VANDER - Sea Story | 9.2 Hebat 101 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Katedral Stavanger Popular
Tarikan lain berhampiran Katedral Stavanger

Menara Valberg
10.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Stavanger apabila anda meluangkan masa di Menara Valberg. Temui muzium di kawasan ini, atau anda boleh cuba denai kembara.
Foto oleh Hatai's Verdensrom(World Room)
Øvre Holmegate
10.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Stavanger apabila anda berkunjung ke Øvre Holmegate. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pelabuhan.
Foto oleh Espen Gronli/NOM
Muzium Petroleum Norway
9.0/10 (95 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Petroleum Norway ketika percutian anda di Stavanger. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik atau alami muzium di kawasan ini.
Pejabat Maklumat Pelancong Stavanger
9.4/10 (8 ulasan)
Pejabat Maklumat Pelancong Stavanger merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Stavanger, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik atau anda boleh cuba denai kembara.
Muzium Maritim Stavanger
8.8/10 (33 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Maritim Stavanger di Stavanger. Temui muzium di kawasan ini, atau anda boleh cuba denai kembara.
Solvberget
9.4/10 (3 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Solvberget di Stavanger. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik atau alami muzium di kawasan ini.
Akar Viking
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Akar Viking di Stavanger. Berjalan-jalan di persekitaran tepi tasik di kawasan ini, atau anda boleh cuba denai kembara.
Muzium Telekom
7.2/10 (5 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Telekom ketika kunjungan anda ke Stavanger. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik atau alami muzium di kawasan ini.




