Seluruh rumah

Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool

Kelas hartanah: 3.5

Galeri foto untuk Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool

Teres/patio
Parkir
Bilik
Bahagian luar
Bahagian dalam

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Dobi
  • Ruang Terbuka
  • Sarapan tersedia
Harga semasa ialah RM928
RM1,123 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool

  • Vila berdekatan Eat Street
  • Anda boleh menantikan teres, taman dan pencucian kering/dobi di Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool. Manjakan diri anda dengan urut atau perkhidmatan spa lain. Sebagai tambahan kepada kawasan hiburan luar, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma dengan kelajuan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti).
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan Eropah (surcaj), pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj) dan khidmat penghantaran makanan tempatan
    • Tempat letak basikal, perabot luar dan kakitangan berbilang bahasa
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool menampilkan sentuhan bermakna seperti peralatan tempat tidur premium dan ruang kerja komputer riba, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma dan tempat duduk berasingan.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Cadar Frette Itali, gebar bulu kapas dan katil bayi/kot (surcaj)
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Almari pakaian, tempat duduk berasingan dan kipas siling

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Sunset Road, sebuah kawasan kejiranan di Seminyak, vila ini di kawasan beli-belah. Seminyak Square dan Eat Street disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Pantai Seminyak dan Pantai Legian. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Finns Tennis, atau pertimbangkan hiburan malam di Atlas Beach Fest. Layari panduan perjalanan Seminyak kami
Lihat lebih banyak Vila di Seminyak
Peta
Jl. Amanlane, No 2, Seminyak, Bali, 80361

Tempat berdekatan

  • Eat Street
    Eat Street
    4 min memandu - 2.7 km
  • Prana Spa
    12 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Sunset Star
    14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Pasar Raya Bintang Seminyak
    19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Pusat Membeli-belah Sunset Point
    4 min memandu - 2.4 km

Bergerak

  • Denpasar (DPS-Lapangan Terbang Antarabangsa Ngurah Rai) - 25 minit memandu

Restoran

  • Al Jazeerah Signature
    8 min berjalan kaki
  • Starbucks Reserve
    15 min berjalan kaki
  • Taco Island Bali, Seminyak
    9 min berjalan kaki
  • Sushi Hiro
    19 min berjalan kaki
  • KFC Sunset Road
    17 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool?

Setakat 23 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool pada 27 Okt 2026 bermula serendah RM928, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Adakah Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak IDR720000 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya Ultra-Luxe 4BR Seminyak Villa | Enclosed AC Living & Private Pool?

Terletak di Sunset Road, vila ini sejauh 2 bt (3 km) dari Pusat Membeli-belah Sunset Point, Pantai Seminyak dan Eat Street. Seminyak Square dan Pantai Legian juga dalam jarak 3 bt (5 km).