Seluruh rumah

Cottage Haven

Hartanah 2.5 bintang

Galeri foto untuk Cottage Haven

House, Berbilang Katil (Cottage Haven) | Dapur peribadi | Ketuhar, pembakar roti
House, Berbilang Katil (Cottage Haven) | Tempat makan luar
House, Berbilang Katil (Cottage Haven) | Perincian bahagian luar
House, Berbilang Katil (Cottage Haven) | 3 bilik tidur
House, Berbilang Katil (Cottage Haven) | Kolam renang | Kolam renang terbuka

Seluruh rumah

3 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 5119 meter persegi

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Ruang Terbuka

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Cottage Haven

  • Rumah percutian berdekatan Pantai Santa Rosa
  • Cottage Haven menyediakan taman dan banyak lagi.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
  • Ketuhar dan pembakar roti

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 1 kolam renang terbuka

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Ketuhar
  • Pembakar roti

Bilik tidur

  • 3 bilik tidur

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi

Kawasan luar

  • Taman

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • Taman

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 16:00
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Tentang kawasan sekitar

Gulfview Heights, sebuah kawasan kejiranan di Pantai Santa Rosa, menempatkan rumah percutian ini. Grand Boulevard at Sandestin dan Baytowne Wharf disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Pantai Santa Rosa dan Blue Mountain Beach. Sundog Books dan Taman Negeri Eden Gardens juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Pantai Santa Rosa kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Pantai Santa Rosa
Peta
64 Walnut Street, Santa Rosa Beach, FL, 32459

Tempat berdekatan

  • Pantai Seaside
    Pantai Seaside
    17 min memandu - 21.5 km
  • CHROMA Kathleen Broaderick Studio & Gallery
    10 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Pantai Santa Rosa
    14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • South Walton Beaches
    14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Justin Gaffrey Gallery
    3 min memandu - 1.4 km

Bergerak

  • Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional) - 55 minit memandu

Restoran

  • Burger King
    6 min memandu
  • McDonald's
    7 min memandu
  • Stinky's Fish Camp
    6 min memandu
  • Shunk Gulley Oyster Bar
    17 min berjalan kaki
  • South Of Philly
    14 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Cottage Haven mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapakah fi parkir di Cottage Haven?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Cottage Haven?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Cottage Haven?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Cottage Haven?

Terletak di Gulfview Heights, rumah percutian ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari CHROMA Kathleen Broaderick Studio & Gallery dan Pantai Santa Rosa. Blue Mountain Beach adalah 1.7 bt (2.7 km) jauhnya.

Cottage Haven Ulasan