Bungalows Ricardos

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Harga semasa ialah RM265
RM321 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Standard Quadruple Room, Pool View

  • 11 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)

Standard Double Room, Pool View

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Standard Quadruple Room, Bay View

  • Pemandangan teluk
  • 11 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

San Patricio Melaque Centro, sebuah kawasan kejiranan di San Patricio Melaque, menempatkan Bungalows Ricardos. Padang Golf Isla Navidad dan Padang Golf Grand Bay Isla Navidad disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Pantai Barra de Navidad dan Pantai Melaque. Layari panduan perjalanan San Patricio Melaque kami
Peta
3A Las Primaveras, San Patricio Melaque, Jal., 48980

Tempat berdekatan

  • Pantai la Boquita
    Pantai la Boquita
    48 min memandu - 54.0 km
  • Dataran Melaque
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Pantai Melaque
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Laguna del Tule
    8 min memandu - 5.7 km
  • Pantai Barra de Navidad
    9 min memandu - 6.9 km

Bergerak

  • Manzanillo, Colima (ZLO-Lapangan Terbang Antarabangsa Playa de Oro) - 48 minit memandu

Restoran

  • La Flor Del Café
    6 min berjalan kaki
  • Pechecane
    10 min berjalan kaki
  • La Tesmiza
    8 min berjalan kaki
  • Restaurante Hacienda San Miguel
    8 min berjalan kaki
  • Señor Froy's
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Bungalows Ricardos

  • Hotel berdekatan Pantai Barra de Navidad
  • Bungalows Ricardos menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Khidmat penghantaran makanan tempatan
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Bungalows Ricardos menawarkan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
  • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan sabun

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 25+ Mbps

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Bilik air awam mudah diakses kerusi roda
  • Kolam renang mudah diakses kerusi roda
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Pengangkutan ulang-alik mudah diakses

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kertas tandas
  • Pancuran mandi
  • Sabun
  • Tuala disediakan

Makanan dan minuman

  • Panduan makan restoran
  • Perkhidmatan penghantaran makanan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 7:00 - 23:00
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Soalan lazim

Adakah Bungalows Ricardos mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Bungalows Ricardos?

Setakat 26 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Bungalows Ricardos pada 27 Sep 2026 bermula serendah RM265, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Bungalows Ricardos mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Bungalows Ricardos?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Bungalows Ricardos?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Bungalows Ricardos?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Bungalows Ricardos?

Terletak di San Patricio Melaque Centro, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Dataran Melaque dan Pantai Melaque. Laguna del Tule adalah 1.1 bt (1.8 km) jauhnya.