Seluruh rumah

Villa Fiori 2 in Bibione

Galeri foto untuk Villa Fiori 2 in Bibione

Imej tidak diklasifikasikan, 1 daripada 28, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 2 daripada 28, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 3 daripada 28, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 4 daripada 28, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 5 daripada 28, butang

Ulasan

6.6 daripada 10

Seluruh rumah

3 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 865 meter persegi

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Ruang Terbuka
  • Dapur barbeku

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Villa Fiori 2 in Bibione

  • Rumah percutian berdekatan Pantai Bibione
  • Villa Fiori 2 in Bibione menyediakan taman dan banyak lagi.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Gril barbeku
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
  • Almari pakaian dan dapur

Kemudahan hartanah

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia
  • Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj

Makanan dan minuman

  • Dapur

Bilik tidur

  • 3 bilik tidur

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi persendirian

Kawasan luar

  • Dapur barbeku
  • Taman

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Tiada lif

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • 6 unit
  • Taman

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 Oktober - 30 April, EUR 0.00 seorang, semalam, sehingga 10 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 4 tahun tahun.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 Mei - 30 September, EUR 1.15 seorang, semalam, sehingga 10 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 4 tahun tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Nombor Pendaftaran Hartanah IT027034C2DTD8DBI9

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Fi mandatori pembersihan termasuk dalam kadar sewa hartanah ini

Tentang kawasan sekitar

Bibione menempatkan rumah percutian ini. Bibione Thermae dan Marina Baseleghe disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Pantai Bibione dan Oasis Alam Vallevecchia. Taman Hiburan Adriatico dan Zoo Parco Punta Verde juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Bibione kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Bibione
Peta
San Michele al Tagliamento, VE

Tempat berdekatan

  • Pantai Bibione
    Pantai Bibione
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Spiaggia di Pluto
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Piazza del Mercato
    10 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Taman Hiburan Adriatico
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Bibione Thermae
    2 min memandu - 2.2 km

Bergerak

  • Stesen Latisana-Lignano-Bibione - 24 minit memandu
  • Trieste (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 54 minit memandu

Restoran

  • Nonna Uci
    9 min berjalan kaki
  • Caffè DueMori
    4 min berjalan kaki
  • Osteria Europa
    11 min berjalan kaki
  • Ristorante Pizzeria Las Vegas
    3 min berjalan kaki
  • Pizzeria Luciana
    6 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Villa Fiori 2 in Bibione mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini.

Berapakah fi parkir di Villa Fiori 2 in Bibione?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Villa Fiori 2 in Bibione?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00.

Apakah masa daftar keluar di Villa Fiori 2 in Bibione?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Villa Fiori 2 in Bibione?

Terletak di Bibione, rumah percutian ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Pantai Bibione dan Spiaggia di Pluto. Piazza del Mercato dan Taman Hiburan Adriatico juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Villa Fiori 2 in Bibione Ulasan