Game Room Retreat Near Six Flags Sleeps 13 Tesla EV Charger Backyard Oasis
Rumah percutian berdekatan Universiti Texas di San Antonio
Berdekatan The Shops of La Cantera, Game Room Retreat Near Six Flags Sleeps 13 Tesla EV Charger Backyard Oasis menawarkan lebih banyak tawaran. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
Buku-buku dan perabot luar
Kemudahan hartanah
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
Tempat letak kenderaan terhad di tapak hartanah
Bilik tidur
3 bilik tidur
Bilik mandi
2 bilik mandi
Hiburan
Buku
Kawasan luar
Perabot luar
Haiwan kesayangan
Mesra haiwan kesayangan
Fi: USD 81.41 setiap haiwan kesayangan sepenginapan
Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
Kesesuaian/Kebolehcapaian
Tiada lif
Kawasan merokok yang dikhaskan
Ciri keselamatan
Pengesan karbon monoksida (hos telah menyatakan terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)
Alat pertolongan cemas
Pemadam api
Hartanah serupa
Peaceful San Antonio Oasis w/ Private Pool + Grill
Uptown
Peaceful San Antonio Oasis w/ Private Pool + Grill
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18
Daftar keluar
Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Arahan daftar masuk khas
Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel yang mengandungi arahan daftar masuk khas dan maklumat pengambilan kunci sebelum ketibaan; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Untuk membuat pengaturan daftar masuk sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Kaedah akses
Pengambilan kunci, pintu masuk persendirian
Haiwan peliharaan
Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 81.41 setiap haiwan kesayangan, sepenginapan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Kanak-kanak dan katil tambahan
Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Merokok
Smoking allowed: in designated areas
Jenis bayaran hartanah
Maklumat penting
Kemudahan tambahan
Bayaran haiwan kesayangan: USD 81.41 setiap haiwan kesayangan, sepenginapan
Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.
Untuk makluman anda
Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad debit atau kredit; wang tunai tidak diterima
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan alat pertolongan cemas
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Perkara yang kami harus menyebut
Hartanah ini tidak mempunyai lif
Tentang kawasan sekitar
Northwest Side, sebuah kawasan kejiranan di San Antonio, menempatkan Game Room Retreat Near Six Flags Sleeps 13 Tesla EV Charger Backyard Oasis. The Shops of La Cantera dan Pusat Beli-belah The Rim disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati tarikan popular kawasan boleh mengunjungi Taman Tema Six Flags Fiesta Texas dan Aquatica San Antonio Waterpark. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Kompleks Sukan Dub Farris atau Northside ISD Tennis Center. Layari panduan perjalanan San Antonio kami
Lapangan Terbang Antarabangsa San Antonio (SAT) - 28 minit memandu
Restoran
Circle K
6 min memandu
Indy Coffee
4 min memandu
Las Palapas - Hausman
4 min memandu
Sonic Drive-In
3 min memandu
Starbucks
4 min memandu
Soalan lazim
Adakah Game Room Retreat Near Six Flags Sleeps 13 Tesla EV Charger Backyard Oasis mesra haiwan kesayangan?
Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak USD81.41 setiap haiwan kesayangan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.
Berapakah fi parkir di Game Room Retreat Near Six Flags Sleeps 13 Tesla EV Charger Backyard Oasis?
Tempat terhad tersedia.
Apakah masa daftar masuk di Game Room Retreat Near Six Flags Sleeps 13 Tesla EV Charger Backyard Oasis?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00.
Apakah masa daftar keluar di Game Room Retreat Near Six Flags Sleeps 13 Tesla EV Charger Backyard Oasis?
Daftar keluar adalah jam 11:00.
Di manakah terletaknya Game Room Retreat Near Six Flags Sleeps 13 Tesla EV Charger Backyard Oasis?
Terletak di Northwest Side, rumah percutian ini sejauh 1.2 mi (1.9 km) from Universiti Texas di San Antonio dan 2.2 mi (3.5 km) from Kompleks Sukan Dub Farris. The Shops of La Cantera dan Taman Tema Six Flags Fiesta Texas juga dalam jarak 6 bt (10 km).
Game Room Retreat Near Six Flags Sleeps 13 Tesla EV Charger Backyard Oasis Ulasan