Seluruh rumah

A-frame of Mind Lakefront Home

Kelas hartanah: 3.5

Galeri foto untuk A-frame of Mind Lakefront Home

Imej tidak diklasifikasikan, 1 daripada 31, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 2 daripada 31, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 3 daripada 31, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 4 daripada 31, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 5 daripada 31, butang

Seluruh rumah

4 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 10136 meter persegi

Kemudahan popular

  • Tab panas
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Ruang Terbuka
  • Pemandangan tasik

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

A-frame of Mind Lakefront Home

  • Rumah percutian berdekatan Lake of the Ozarks
  • A-frame of Mind Lakefront Home menyediakan tab panas dan banyak lagi.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
  • Hartanah bebas asap rokok, dok dan perabot luar
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan menampilkan keselesaan seperti tab panas persendirian terbuka dan tempat duduk berasingan, sebagai tambahan kepada manfaat seperti tempat makan berasingan.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
  • Balkoni atau laman dalam berperabot, almari pakaian dan tempat duduk berasingan

Kemudahan hartanah

Pantai

  • Pantai berdekatan

Kolam renang/Spa

  • 1 tab panas
  • Tab panas terbuka peribadi

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan terhad di tapak hartanah (maksimum 4 tempat setiap unit)

Mesra keluarga

  • Kanak-kanak menginap secara percuma (lihat butiran)

Bilik tidur

  • 4 bilik tidur
  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi persendirian
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Ruang makan berasingan
  • Tempat duduk berasingan

Kawasan luar

  • Balkoni/laman dalam berperabot
  • Dok
  • Laluan pejalan kaki ke air
  • Laman
  • Perabot luar

Dobi

  • Pencuci/pengering

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Aras atas boleh diakses dengan tangga sahaja
  • Hartanah bebas asap rokok

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida (hos telah menyatakan terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
  • Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • Hiasan berasingan
  • Perabot berasingan

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 16:00
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 48 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Hartanah ini dibersihkan secara profesional

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Dasar hartanah ini menolak tempahan tertentu untuk tujuan acara atau pesta berkumpulan, termasuk pesta untuk lelaki/bujang dan untuk wanita/belum bersuami sebelum perkahwinan

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Rocky Mount, rumah percutian ini berada berhampiran pantai. The Ridge Golf Course dan Sugar Creek Mini Golf disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Lake of the Ozarks dan Lake of the Ozarks State Park. Bersedia untuk hiburan malam? Pertimbangkan Shady Gators dan Lake Breeze Terrace. Layari panduan perjalanan Rocky Mount kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Rocky Mount
Peta
30519 Echo Valley Ln, Rocky Mount, MO, 65072

Tempat berdekatan

  • Empangan Bagnell
    Empangan Bagnell
    15 min memandu - 15.5 km
  • Ha Ha Tonka State Park
    Ha Ha Tonka State Park
    35 min memandu - 54.1 km
  • Lick Branch Cove
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Lake of the Ozarks and Bagnell Dam Viewpoint
    14 min memandu - 14.9 km
  • Amfiteater Ozarks
    34 min memandu - 55.6 km

Bergerak

  • Versailles, MO (VRS-Lapangan Terbang Memorial Roy Otten) - 31 minit memandu

Restoran

  • The Lodge of Four Seasons
    26 min memandu
  • Shady Gators
    34 min memandu
  • Jolly Roger's Grub & Grog
    27 min memandu
  • Blue Cat Lounge at Alhonna Resort
    33 min memandu
  • The Office
    27 min memandu

Soalan lazim

Adakah A-frame of Mind Lakefront Home mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di A-frame of Mind Lakefront Home?

Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di A-frame of Mind Lakefront Home?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di A-frame of Mind Lakefront Home?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya A-frame of Mind Lakefront Home?

Terletak berhampiran pantai, rumah percutian ini sejauh beberapa langkah dari Lake of the Ozarks dan Lick Branch Cove. Possum Hollow Cove dan Willmore Lodge juga dalam jarak 9 bt (15 km).

A-frame of Mind Lakefront Home Ulasan