Hotel Zeus

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Di pantai persendirian
  • Spa
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Parkir tersedia
Harga semasa ialah RM981
RM1,103 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Jul - 2 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 19 daripada 19 bilik

Standard Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room, Sea View

  • Pemandangan laut
  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Triple Room

  • Pemandangan bandar
  • 16 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single) ATAU 3 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Triple Room, Sea View

  • Pemandangan laut
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single) ATAU 3 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Quadruple Room, Sea View

  • Pemandangan laut
  • 19 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Dua Tingkat Bujang dan 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Quadruple Room

  • Pemandangan bandar
  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Dua Tingkat Bujang dan 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Single Room

  • Pemandangan bandar
  • 9 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Junior Studio Suite, Sea View

  • Pemandangan laut
  • 30 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Family Room

  • Pemandangan bandar
  • 19 meter persegi
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Kelamin (Double), 1 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang
  • Wi-Fi percuma

Basic Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Basic Triple Room

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single) ATAU 3 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Basic Quadruple Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang ATAU 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang
  • Wi-Fi percuma

Classic Double Room, Partial Sea View

  • Pemandangan sebahagian laut
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Classic Triple Room, Partial Sea View

  • Pemandangan sebahagian laut
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single) ATAU 3 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Classic Quadruple Room, Partial Sea View

  • Pemandangan sebahagian laut
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang
  • Wi-Fi percuma

Basic Single Room

  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Family Room

  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Kelamin (Double), 1 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang
  • Wi-Fi percuma

Junior Studio Suite, Partial Sea View

  • Pemandangan sebahagian laut
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Economy Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di pantai, Hotel Zeus terletak di Viserbella, sebuah kawasan di sekitar Rimini. Italy Miniatur dan Taman Air Arenas merupakan tarikan tempahan sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Viale Dante dan Viale Vespucci. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Misano World Circuit Marco Simoncelli atau Sekolah perahu layar, katamaran, luncur angin dan luncur ombak. Layari panduan perjalanan Rimini kami
Peta
Viale Porto Palos 1, Rimini, RN, 47922

Tempat berdekatan

  • Italy Miniatur
    Italy Miniatur
    4 min memandu - 3.2 km
  • Pantai B. Giorgio
    1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Pantai Gastone
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Pantai Komoke
    2 min memandu - 2.2 km
  • Taman Air Arenas
    4 min memandu - 2.5 km

Bergerak

  • Stesen Rimini-Viserba - 7 minit berjalan kaki
  • Rimini (RMI-Lapangan Terbang Antarabangsa Federico Fellini) - 29 minit memandu

Restoran

  • Bellastoria bar caffetteria
    10 min berjalan kaki
  • Novecento
    12 min berjalan kaki
  • Old American Bar
    7 min berjalan kaki
  • Senza forchette - Lago Piada Burger
    12 min berjalan kaki
  • Gino's & Bar
    19 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Zeus

  • Hotel berdekatan Italy Miniatur
  • Taman permainan, bilik arked/permainan dan spa perkhidmatan penuh merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di Hotel Zeus. Hotel ini ialah tempat paling sesuai untuk berjemur di bawah sinaran matahari pantai persendirian dan kerusi lepak pantai. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati sauna atau bilik wap. Restoran di tapak menawarkan sarapan, makan tengah hari dan makan malam. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti tab panas.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Letak kenderaan sendiri (surcaj), meja/kaunter hadapan 24 jam dan hartanah bebas asap rokok
    • Payung pantai, lif dan peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
    • Dewan bankuet
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Hotel Zeus menampilkan keselesaan seperti penyaman udara, serta kemudahan seperti
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Bidet, tab mandi atau pancuran dan pengering rambut
    • Almari pakaian, sistem pemanasan dan setiap hari

Butiran merangkumi semua

  • Kadar bilik merangkumi semua tersedia di Hotel Zeus. Kadar ini lebih tinggi kerana makanan dan minuman di tapak hartanah termasuk dalam kadar bilik (sekatan tertentu mungkin dikenakan).

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia atas permintaan sahaja
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah (EUR 7 semalam)
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk pilihan di luar jalan

Makanan dan minuman

  • 1 restoran

Aktiviti menarik

  • Bilik permainan/arked
  • Spa perkhidmatan penuh
  • Taman permainan

Mesra keluarga

  • Bilik permainan/arked
  • Taman permainan

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kawasan luar

  • Di pantai persendirian
  • Kerusi lepak pantai
  • Payung pantai

Spa perkhidmatan penuh

  • Bilik wap
  • Sauna
  • Spa dibuka setiap hari
  • Tab panas

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Lif
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)

Lain-lain

  • Dewan bankuet
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Bidet
  • Kertas tandas
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tab mandi atau pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Makanan dan minuman

  • Bar mini

Lain-lain

  • Meja
  • Penyaman udara
  • Peti besi
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 1:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:30

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Tempat tidur bayi (katil bayi) boleh disediakan dengan bayaran sebanyak EUR25.0 semalam

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 2.50 seorang semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 14 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran letak kenderaan sendiri: EUR 7 semalam
  • Bayaran katil bayi: EUR 25.0 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah tempat letak kenderaan di tapak hartanah
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, dan alat pertolongan cemas
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Nombor Pendaftaran Hartanah IT099014A1LRB7QH6X

Perkara yang kami harus menyebut

Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Tempahan diperlukan untuk rawatan spa; tempahan boleh dibuat dengan menghubungi hartanah sebelum ketibaan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Tetamu di bawah 12 tahun tidak dibenarkan masuk ke spa

Penarafan kebangsaan

Hartanah ini telah menerima penarafan bintang rasmi daripada the local rating authority.

Soalan lazim

Adakah Hotel Zeus mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel Zeus?

Setakat 30 Jun 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel Zeus pada 1 Jul 2026 bermula serendah RM981, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotel Zeus?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak EUR7 semalam. Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Zeus?

Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 1:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Hotel Zeus?

Daftar keluar adalah jam 10:30.

Adakah manfaat merangkumi semua tersedia di Hotel Zeus?

Sesetengah pelan kadar tersedia di hartanah ini adalah merangkumi semua.

Di manakah terletaknya Hotel Zeus?

Terletak sesuai di pantai, hotel Viserbella ini hanya beberapa langkah dari Pantai B. Giorgio dan Pantai Gastone. Taman Air Arenas dan Italy Miniatur juga dalam jarak 2 bt (3 km). Stesen Rimini-Viserba sejauh 7 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hotel Zeus Ulasan

10

Luar Biasa

9.6

Kebersihan

9.4

Kemudahan

10

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 4 daripada 4 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 4 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 4 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 4 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 4 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Stefan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Trevligt hotell. Nära stranden Mycket bra frukost. Gå gata utanför hotell. Bussen mot centrum ligger nära.
Menginap 7 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Luigi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel fronte mare. Ottima cucine e staff molto gentile.
Menginap 2 malam pada Mac 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

GABRIELLA

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
All’Hotel Zeus ho trovato accoglienza e gentilezza. Pulizia e disponibilità. Ottimo il cibo sempre vario e abbondante!!!! Accessibile per gli anziani.
Menginap 6 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Karol

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 2 malam pada Sep 2023