
Hotel berdekatan Rawai Art Village
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Rawai Art Village




1. Sandy House Rawai
Sandy House Rawai1.6 km dari Rawai Art Village
Alisa
RM82
RM91 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




2. VII HOUSE RAWAI PHUKET
VII HOUSE RAWAI PHUKETBan Saiyuan (1), 1.4 km dari Rawai Art Village
Daniela
RM98
RM108 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




3. Lotus Bleu Resort & Restaurant
Lotus Bleu Resort & RestaurantBan Saiyuan (1), 1.8 km dari Rawai Art Village
Erin
RM111
RM131 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




4. Navatara Phuket Resort
Navatara Phuket Resort2.1 km dari Rawai Art Village
Matthew
RM189
RM224 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




5. The Nai Harn
The Nai Harn1.8 km dari Rawai Art Village
RM618
RM733 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




6. The Title KR Beach Condotel Rawai Phuket
The Title KR Beach Condotel Rawai Phuket1.9 km dari Rawai Art Village
OraNisha
RM422
RM501 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




7. The Shore at Katathani
The Shore at Katathani2.4 km dari Rawai Art Village
Pengembara tanpa nama
RM1,689
RM2,004 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




8. Roost Glamping
Roost Glamping1.4 km dari Rawai Art Village
Dora
RM105
RM124 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




9. Naiya Buree Boutique Resort
Naiya Buree Boutique Resort0.5 km dari Rawai Art Village
Martin
RM227
RM269 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov




10. Naiharn Beach Resort
Naiharn Beach Resort0.9 km dari Rawai Art Village
James
RM88
RM97 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




11. The Gallery Hotel Nai Harn
The Gallery Hotel Nai Harn0.9 km dari Rawai Art Village
Greg Fulton
RM155
RM184 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




12. Le Piman Resort
Le Piman Resort1.6 km dari Rawai Art Village
Zachary
RM276
RM328 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov




13. Wyndham Grand Nai Harn Beach Phuket
Wyndham Grand Nai Harn Beach Phuket0.8 km dari Rawai Art Village
Vardeni
RM229
RM272 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




14. Namphung Phuket Boutique Resort
Namphung Phuket Boutique Resort1.7 km dari Rawai Art Village
MICHAEL
RM101
RM120 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




15. Saturdays Residence by Brown Starling
Saturdays Residence by Brown Starling2.4 km dari Rawai Art Village
Bastian
RM288
RM341 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




16. Space House Hotel Phuket
Space House Hotel Phuket1.5 km dari Rawai Art Village
RM309
RM343 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




17. Phu NaNa Boutique Hotel
Phu NaNa Boutique Hotel1.5 km dari Rawai Art Village
RM170
RM202 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




18. One World One Home Naiharn Hotel
One World One Home Naiharn Hotel0.4 km dari Rawai Art Village
RM55
RM65 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




19. SUNSURI PHUKET, Nai Harn Beach
SUNSURI PHUKET, Nai Harn Beach1.3 km dari Rawai Art Village
Lee hoon
RM350
RM416 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




20. Nature Pine Residence
Nature Pine ResidenceBan Saiyuan (1), 1.6 km dari Rawai Art Village
RM143
RM169 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran Rawai Art Village
![]() Sandy House Rawai1.6 km dari Rawai Art Village | ![]() VII HOUSE RAWAI PHUKETBan Saiyuan (1), 1.4 km dari Rawai Art Village | ![]() Lotus Bleu Resort & RestaurantBan Saiyuan (1), 1.8 km dari Rawai Art Village | ![]() Navatara Phuket Resort2.1 km dari Rawai Art Village | ![]() The Nai Harn1.8 km dari Rawai Art Village |
|---|---|---|---|---|
| 10.0 Luar biasa 11 ulasan | 9.8 Luar biasa 19 ulasan | 10.0 Luar biasa 6 ulasan | 9.6 Luar biasa 420 ulasan | 9.6 Luar biasa 688 ulasan |
RM82 RM91 jumlah termasuk cukai & fi 22 Okt - 23 Okt | RM98 RM108 jumlah termasuk cukai & fi 22 Okt - 23 Okt | RM111 RM131 jumlah termasuk cukai & fi 23 Okt - 24 Okt | RM189 RM224 jumlah termasuk cukai & fi 31 Okt - 1 Nov | RM618 RM733 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt |
Ulasan Hotel Rawai Art Village Popular
Chanalai Garden Resort, Kata Beach
10/10 Cemerlang
"Seaview, excellect front office guest service. Breakfast was average"
Tarikan lain berhampiran Rawai Art Village

Tapak Tinjau Karon
9.0/10 (111 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Karon dengan singgah ke Tapak Tinjau Karon. Bersiar-siar di kawasan tepi laut di kawasan aneh tetapi menarik ini, atau kunjungi pelbagai pilihan tempat makan.

Pantai Nai Han
9.0/10 (590 ulasan)
Jika anda ingin bersantai ketika kunjungan anda, Pantai Nai Han mungkin tempat yang sesuai untuk anda ketika kunjungan anda ke Nai Harn. Luangkan masa untuk melawat kuil dan monumen ketika berada di kawasan ini.

Pantai Rawai
8.0/10 (1,414 ulasan)
Jika anda ingin bersantai ketika kunjungan anda, Pantai Rawai mungkin tempat yang sesuai untuk anda ketika kunjungan anda ke Rawai. Ketika berada di kawasan bersantai ini, anda boleh menikmati restoran makanan laut dan bar koktel.
Tasik Naiharn
9.2/10 (49 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Tasik Naiharn serta nikmati matahari terbenam yang cantik ketika kunjungan anda ke Nai Harn. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan budaya beraneka ini.
Stadium Tinju Rawai
Sertai acara di Stadium Tinju Rawai ketika kunjungan anda ke Rawai. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan romantik ini.
Taman Rawai
7.2/10 (5 ulasan)
Bawa sekeluarga ke Taman Rawai dan nikmati hari yang menyeronokkan taman hiburan di Rawai. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan romantik ini.
Pasar Makanan Laut Rawai
8.8/10 (48 ulasan)
Anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Pasar Makanan Laut Rawai ketika anda berada di Rawai. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan romantik ini.
Tempat Pandang Batu Hitam
Anda boleh pelajari tentang sejarah Karon dengan lawatan ke Tempat Pandang Batu Hitam. Bersiar-siar di pantai yang cantik dan kawasan tepi laut di kawasan budaya beraneka ini.