
Hotel Dekat Pusat Konvensyen Punta del Este
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
23 Okt - 24 OktEsok
24 Okt - 25 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Pusat Konvensyen Punta del Este




1. Be House Suites & Spa
Be House Suites & SpaSan Rafael, 1.7 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
Jocelyn
RM388
RM388 jumlah
2 Nov - 3 Nov




2. The Grand Hotel Punta Del Este
The Grand Hotel Punta Del EsteSan Rafael, 3 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
Daniela
RM1,415
RM1,415 jumlah
2 Nov - 3 Nov




3. L'Auberge
L'Auberge2.1 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
RM819
RM819 jumlah
25 Okt - 26 Okt




4. Don Majestic Hotel Punta del Este
Don Majestic Hotel Punta del Este2.7 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
RM478
RM478 jumlah
25 Okt - 26 Okt




5. Hotel La Capilla
Hotel La CapillaSan Rafael, 2.5 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
RM408
RM408 jumlah
29 Okt - 30 Okt




6. Awa Boutique Design Hotel
Awa Boutique Design HotelSan Rafael, 2.6 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
RM474
RM474 jumlah
25 Okt - 26 Okt




7. Live Hotel Boutique - Adults Only
Live Hotel Boutique - Adults OnlySan Rafael, 2 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
RM533
RM533 jumlah
2 Nov - 3 Nov




8. Parque Hotel Jean Clevers
Parque Hotel Jean Clevers2.8 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
Romina
RM353
RM353 jumlah
26 Okt - 27 Okt




9. 2122 Hotel Art Design
2122 Hotel Art DesignSan Rafael, 2.7 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
Carla
RM562
RM562 jumlah
25 Okt - 26 Okt




10. Barradas Parque Hotel & Spa
Barradas Parque Hotel & Spa3.1 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
jean
RM403
RM403 jumlah
25 Okt - 26 Okt




11. Park Hotel - Punta del Este
Park Hotel - Punta del EsteSan Rafael, 2.8 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
Rogelio
RM334
RM334 jumlah
3 Nov - 4 Nov




12. Yoo Punta del Este Rental Club
Yoo Punta del Este Rental Club2.5 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
Wilson
RM317
RM317 jumlah
25 Okt - 26 Okt




13. Edificio View Punta del Este Oficial
Edificio View Punta del Este Oficial3.2 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
RM5,512
RM5,512 jumlah
24 Okt - 25 Okt




14. Undarius Hotel - Clothing Optional Hotel Exclusively for Gay Men
Undarius Hotel - Clothing Optional Hotel Exclusively for Gay Men15.8 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
Barry
RM496
RM496 jumlah
24 Okt - 25 Okt




15. Kala Hotel Boutique
Kala Hotel BoutiqueLa Barra, 6.4 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
Maria claudia schalch
RM643
RM643 jumlah
7 Nov - 8 Nov




16. Hotel Solerios Mansa
Hotel Solerios Mansa3.8 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
Jacqueline
RM474
RM474 jumlah
2 Nov - 3 Nov




17. Il Belvedere Hotel
Il Belvedere HotelEl Placer, 3.5 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
RM1,021
RM1,021 jumlah
25 Okt - 26 Okt




18. Posada de los Pajaros
Posada de los PajarosLa Barra, 7 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
RM731
RM731 jumlah
26 Okt - 27 Okt




19. Locanda Punta del Este
Locanda Punta del EsteLa Barra, 6.8 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
TAVARES
RM960
RM960 jumlah
30 Okt - 31 Okt




20. Bravo Hotel
Bravo Hotel4.1 km dari Pusat Konvensyen Punta del Este
RM362
RM362 jumlah
25 Okt - 26 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Pusat Konvensyen Punta del Este
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Be House Suites & Spa | 9.6 Luar biasa 60 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Grand Hotel Punta Del Este | 9.6 Luar biasa 806 ulasan | Lihat | |||||
![]() L'Auberge | 9.4 Luar biasa 255 ulasan | Lihat | |||||
![]() Don Majestic Hotel Punta del Este | 9.2 Hebat 676 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel La Capilla | 9.2 Hebat 290 ulasan | Lihat |
Hotel yang disyorkan untuk keluarga berhampiran dengan Pusat Konvensyen Punta del Este
RM1,415
RM1,415 jumlah
2 Nov - 3 Nov
RM353
RM353 jumlah
26 Okt - 27 Okt
RM478
RM478 jumlah
25 Okt - 26 Okt
RM474
RM474 jumlah
25 Okt - 26 Okt
RM562
RM562 jumlah
25 Okt - 26 Okt
RM388
RM388 jumlah
2 Nov - 3 Nov
Ulasan Hotel Pusat Konvensyen Punta del Este Popular
Tarikan lain berhampiran Pusat Konvensyen Punta del Este
Cantegril Country Club
7.4/10 (3 ulasan)
Ambil peluang untuk bermain golf di Punta del Este di Cantegril Country Club. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pantai yang cantik.
Muzium Ralli
8.0/10 (6 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Ralli ketika percutian anda di Punta del Este. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pantai yang cantik.
Kelab Tenis Medano
9.2/10 (7 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Kelab Tenis Medano, kawasan hijau yang indah di Punta del Este. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pantai yang cantik.
Casapueblo
Anda boleh menikmati kebudayaan apabila singgah ke Casapueblo di Punta del Este. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pantai yang cantik.
Pusat Beli-belah Punta
7.6/10 (61 ulasan)
Anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Pusat Beli-belah Punta ketika percutian anda di Punta del Este. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pantai yang cantik.
Taman Aqua Splash
Bawa sekeluarga ke Taman Aqua Splash dan nikmati keseronokan di taman hiburan di Punta del Este ini. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pantai yang cantik.
Muzium Serantau Francisco Mazzoni
10.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Serantau Francisco Mazzoni ketika kunjungan anda ke Maldonado. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di pantai yang cantik.
Peatonal Sarandí, Maldonado
Anda boleh pelajari tentang sejarah Maldonado dengan singgah ke Peatonal Sarandí, Maldonado. Berjalan-jalan di sekitar taman atau alami muzium.




