Seluruh pangsapuri

Super-Apartamenty Vip

Hartanah 3.5 bintang

Galeri foto untuk Super-Apartamenty Vip

Elite Apartment (Vip) | Ruang tamu | TV skrin rata
Elite Apartment (Vip) | 1 bilik tidur, peralatan tempat tidur premium, dihias secara berasingan
Elite Apartment (Vip) | Bilik Mandi | Pancuran mandi, hulu semburan mandi hujan, pengering rambut, selipar
Elite Apartment (Vip) | Dapur kecil peribadi | Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh, ketuhar, cerek elektrik
Elite Apartment (Vip) | Ruang tamu | TV skrin rata

Ulasan

7.6 daripada 10
Baik

Seluruh pangsapuri

1 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 470 meter persegi

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Wi-Fi percuma
  • Parkir tersedia
Harga semasa ialah RM461
RM498 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Jul - 9 Jul

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Super-Apartamenty Vip

  • Pangsapuri berdekatan Dataran Bandar Bersejarah
  • Super-Apartamenty Vip menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
  • Letak kenderaan sendiri (surcaj) dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan disertakan dengan keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan menu bantal, serta manfaat seperti Wi-fi percuma dan ruang kerja mesra komputer riba.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan hulu semburan mandi hujan dan pengering rambut
    • TV skrin rata dengan saluran TV premium
    • Almari pakaian, dapur dan peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di pangsapuri: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah (PLN 100 sehari)
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Cerek elektrik
  • Ketuhar
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Bilik tidur

  • 1 bilik tidur
  • Menu bantal
  • Peralatan tempat tidur premium

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Selipar
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata dengan saluran premium

Dobi

  • Mesin basuh

Ruang bekerja

  • Ruang kerja komputer riba

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Air botol percuma
  • Seterika/papan seterika
  • Tiada khidmat pengemasan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • Hiasan berasingan
  • Kalis bunyi
  • Perabot berasingan

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; hos anda akan menyambut anda
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Kad kredit yang digunakan untuk menempah tempahan perlu ditunjukkan oleh pemegang kad semasa daftar masuk bersama-sama dengan pengenalan foto yang sepadan serta aturan lain perlu diselaraskan dengan hartanah sebelum ketibaan
Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Hos akan menyambut anda

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Acara

No events allowed

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit tunai: PLN 500.0 setiap penginapan, sepenginapan
  • Deposit Kerugian Barang Pecah tunai: PLN 500 sepenginapan

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran letak kenderaan sendiri: PLN 100 sehari
  • Fi daftar keluar lewat akan dikenakan

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah tidak dilarang
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini dibersihkan secara profesional
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah

Tentang kawasan sekitar

Pusat Bandar Poznań, sebuah kawasan kejiranan di Poznań, menempatkan pangsapuri ini. Ski Malta dan Taman Sukan Bachalski disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Pusat Beli-belah dan Seni Stary Browar dan Galeria Malta. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Hala Arena atau Stadium Lech Poznań. Layari panduan perjalanan Poznań kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Poznań
Peta
Wenecjanksa 8, Poznan, 61-101

Tempat berdekatan

  • Stary Rynek
    Stary Rynek
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Dewan Perbandaran Poznań
    Dewan Perbandaran Poznań
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Pusat Beli-belah dan Seni Stary Browar
    Pusat Beli-belah dan Seni Stary Browar
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Dataran Bandar Bersejarah
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Kastil Royal
    9 min berjalan kaki - 0.8 km

Bergerak

  • Perhentian Trem Mogileńska - 10 minit memandu
  • Stesen Sentral Poznań - 16 minit memandu
  • Poznan (POZ-Lawica) - 27 minit memandu

Restoran

  • Kaferdam
    4 min berjalan kaki
  • Stodoła Kebap 'n Grill
    4 min berjalan kaki
  • Łyk
    3 min berjalan kaki
  • Orzo - People - Music - Nature
    3 min berjalan kaki
  • Caballero - Cigar & Whisky
    5 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Super-Apartamenty Vip mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Super-Apartamenty Vip?

Setakat 3 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Super-Apartamenty Vip pada 8 Jul 2026 bermula serendah RM461, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Super-Apartamenty Vip?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak PLN100 sehari. Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di Super-Apartamenty Vip?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Super-Apartamenty Vip?

Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi.

Di manakah terletaknya Super-Apartamenty Vip?

Terletak di Pusat Bandar Poznań, bangunan pangsapuri ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Muzium Kemerdekaan Greater Poland dan Dataran Bandar Bersejarah. Muzium Rogalowe dan Galeri ABC juga dalam jarak 10 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Super-Apartamenty Vip Ulasan

Ulasan

7.6

Baik