Baymont by Wyndham Budd Lake

Hartanah 2.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.0 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
  • Perkhidmatan perniagaan
Harga semasa ialah RM376
RM452 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Ogo - 18 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 8 daripada 8 bilik

1 Queen Bed, Mobility Accessible Studio Suite, Bathtub w/ Grab Bars, Non-Smoking

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

1 Queen Bed, Mobility Accessible Studio Suite, Roll-In Shower, Non-Smoking

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 1 Queen Bed, Accessible, Non Smoking (Mobility, Bathtub)

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 1 Katil Raja (King), Non Smoking

9.0 daripada 10
Hebat
(34 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Accessible, Non Smoking (Mobility, Bathtub)

9.0 daripada 10
Hebat
(19 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 1 Katil Ratu (Queen), Accessible, Non Smoking (Mobility)

9.0 daripada 10
Hebat
(8 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 2 Katil Kelamin (Double), Non Smoking

8.2 daripada 10
Sangat baik
(38 ulasan)
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

8.8 daripada 10
Cemerlang
(18 ulasan)
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Tasik Budd menempatkan Baymont by Wyndham Budd Lake. Centercourt Athletic Club of Mt Olive dan Padang Golf Tasik Lackawanna disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Roxbury Mall dan Pusat Beli-belah The Streets of Chester. Wild West City dan Stryker Airsoft juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Tasik Budd kami
Peta
102 Us Highway 46, Budd Lake, NJ, 07828

Tempat berdekatan

  • Delaware Water Gap National Recreation Area
    Delaware Water Gap National Recreation Area
    36 min memandu - 47.7 km
  • Universiti Seton Hall
    Universiti Seton Hall
    52 min memandu - 62.4 km
  • The Pavillion Lounge
    2 min memandu - 2.5 km
  • Taman Hiburan Land of Make Believe
    26 min memandu - 33.2 km
  • The Funplex
    34 min memandu - 40.6 km

Bergerak

  • Stesen Netcong - 2 minit memandu
  • Morristown, NJ (MMU-Morristown Municipal) - 31 minit memandu

Restoran

  • Dunkin'
    6 min berjalan kaki
  • McDonald's
    4 min memandu
  • Panera Bread
    4 min memandu
  • Chipotle Mexican Grill
    3 min memandu
  • Chili's Grill & Bar
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

Baymont by Wyndham Budd Lake

  • Sorotan hartanah
  • Sarapan segera percuma, gimnasium dan pusat perniagaan merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di Baymont by Wyndham Budd Lake. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Lif, hartanah bebas asap rokok dan surat khabar percuma
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam dan mesin layan diri
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 53 bilik disertakan dengan keselesaan seperti penyaman udara dan tempat duduk berasingan, di samping sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan surat khabar percuma. Ulasan tetamu memberikan kata-kata positif tentang kebersihan bilik di hartanah.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan pengering rambut
    • Televisyen dengan saluran satelit
    • Tempat duduk berasingan, peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma dan Internet berwayar
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma dan Internet berwayar

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan segera percuma tersedia setiap hari 6:30 hingga 10:00

Aktiviti menarik

  • Gimnasium

Mesra keluarga

  • Katil bayi di dalam bilik
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri
  • Surat khabar percuma di lobi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Perkhidmatan perniagaan

  • Pusat perniagaan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Lif
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)

Lain-lain

  • 2 tingkat
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil bayi percuma

Bilik mandi

  • Bilik mandi separa terbuka
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV dengan saluran satelit

Makanan dan minuman

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan bilik
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Meja
  • Panggilan tempatan percuma
  • Penyaman udara
  • Seterika/papan seterika
  • Surat khabar harian percuma
  • Telefon
  • Tempat duduk berasingan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 4:00
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Fi pembersihan: USD5 setiap penginapan, semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Baymont by Wyndham Budd Lake mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Baymont by Wyndham Budd Lake?

Setakat 30 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Baymont by Wyndham Budd Lake pada 17 Ogo 2026 bermula serendah RM376, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Baymont by Wyndham Budd Lake?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Baymont by Wyndham Budd Lake?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 4:00. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan). Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Baymont by Wyndham Budd Lake?

Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi.

Di manakah terletaknya Baymont by Wyndham Budd Lake?

Terletak di Tasik Budd, hotel ini sejauh 1.1 mi (1.7 km) from The Pavillion Lounge dan 3 bt (5 km) dari Teater Istana Bersejarah dan Pantai Perbandaran Budd Lake. Taman Pergunungan Negeri Allamuchy dan Teater Kastil Pax Amicus juga dalam jarak 3 bt (5 km). Stesen Netcong sejauh 29 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Baymont by Wyndham Budd Lake Ulasan

8.0

Sangat Baik

8.2

Kebersihan

8.8

Lokasi

8.2

Kakitangan & perkhidmatan

7.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 433 daripada 1012 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 305 daripada 1012 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 139 daripada 1012 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 71 daripada 1012 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 64 daripada 1012 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Joseph Ader

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice place to stay
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ariane

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was clean, parking was readily available, and we enjoyed the our stay.
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Edith

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice small place. Great 2 night stay for wedding nearby.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jimmy

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Mark

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Quick check in. Clean room. Okay breakfast. Nice location to walk to dinner
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Junrie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
good service, so clean, smells good, recommended
Menginap 5 malam pada Jun 2026
Disahkan

8/10 Baik

Randall

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
As listed good stay
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ariane

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The property was very clean. It smelled nice and clean as soon as we walked in. Our room was very nice, the bed was super comfortable and it was great to have a microwave and mini fridge. The breakfast was pretty good too.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

4/10 Lemah

Natalie A.

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Breakfast was decent as per my husband and son.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

4/10 Lemah

Ulises

Sukakan: Kemudahan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff was rude, unprofessional and unwelcoming.
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Disahkan

8/10 Baik

Chris

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Not a bad low budget place to stay. I’ve stayed here three times. Staff is friendly, parking is close and safe, room is in decent condition. Breakfast is very basic.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Eileen

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great motel. Clean rooms. Great staff easy check in and out.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Vonell

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Susan

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Location was perfect for visiting family in Long Valley. Staff was friendly and accommodating. Toiletries were very nice. Mattress was firm. Property was in need of repair and upgrades. Tile floor in bathroom was crumbling. Elevator was not vacuumed the whole time we were there.
Menginap 4 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kimberly

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room and common areas. Well maintained. Friendly and helpful staff. I definitely will stay here again.
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Michele

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
A
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Erin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I really enjoyed staying here. The rooms were clean and nice. The staff was nice and friendly checking in checking out was very easy.
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

8/10 Baik

Joan

Clean room, friendly staff, good amenities
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Virginia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff was very friendly and helpful. The facility was dated yet very clean and maintained. Our room was perfect for our 1 night stay. Early check-in was very helpful
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Tatyana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice clean, specious rooms. Stayed one night. Very friendly staff. No regrets considering the hotel has only 2 stars.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Santhi

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent place to stay.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

8/10 Baik

Jeanette

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Clean, lots of parking, free breakfast
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Wilfredo

I stayed for a business trip, location was ideal! Hotel was clean, staff friendly -- Jape has wonderful customer service, following up with me on the Thursday before my stay. Will stay again if I need to be in the area again.
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

2/10 Teruk

Rich

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Carpet disgusting, needs shampooing. Front staff non existent! Snack machine has one bag of chips in the whole machine! No fruit for breakfast! This hotel is not worth the money!
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Disahkan

6/10 Sederhana

Laura

Average hotel. Dated interior. There are nicer places in the area for about the same amount of money. Didn’t really see staff during our stay.
Menginap 3 malam pada Feb 2026