Victoria Hotel and Suites Panama

Kelas hartanah: 3.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.2 daripada 10
Sangat baik
Harga semasa ialah RM494
RM543 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Okt - 12 Okt

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Gimnasium

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Deluxe Double Room, 2 Katil Kelamin (Double)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(20 ulasan)
  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Internet berwayar percuma

Deluxe Double Room, 1 Katil Raja (King)

8.4 daripada 10
Sangat baik
(25 ulasan)
  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Internet berwayar percuma

Executive Double Room, 1 Katil Raja (King)

8.8 daripada 10
Cemerlang
(3 ulasan)
  • 43 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Internet berwayar percuma

Premium Suite, 1 Katil Raja (King)

  • 52 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Internet berwayar percuma

Double Room Standard

  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Internet berwayar percuma

Triple Room Superior

  • 42 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Internet berwayar percuma

Room Deluxe

  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Internet berwayar percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Bella Vista, sebuah kawasan kejiranan di Banda Raya Panama, Victoria Hotel and Suites Panama di kawasan hiburan dan berhampiran pelantar laluan. Tempat Suci Nasional Heart of Mary dan Iglesia del Carmen merupakan tempat menarik popular dan pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Via Espana dan Multicentro Panama. Medan Persiaran Multiplaza Pacific dan Gedung Beli-belah Albrook adalah dua lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Banda Raya Panama kami
Peta
El Cangrejo, Calle D, Bella Vista, Panama City, Panama

Tempat berdekatan

  • Calle 50
    Calle 50
    11 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Avenida Balboa
    Avenida Balboa
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Via Espana
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Kasino Crown
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Iglesia del Carmen
    8 min berjalan kaki - 0.7 km

Bergerak

  • Stesen Iglesia del Carmen - 5 minit berjalan kaki
  • Stesen Penumpang Panama City - 14 minit memandu
  • Panama City (PTY-Lapangan Terbang Antarabangsa Tocumen) - 17 minit memandu

Restoran

  • Tryp Panamá Centro
    3 min berjalan kaki
  • Don Lee
    2 min berjalan kaki
  • El Jardín Vegetariano
    1 min berjalan kaki
  • Aquelarre Taproom
    3 min berjalan kaki
  • Tim Hortons
    3 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Victoria Hotel and Suites Panama

  • Hotel berdekatan Via Espana
  • Terletak berdekatan Iglesia del Carmen dan Tempat Suci Nasional Heart of Mary, Victoria Hotel and Suites Panama menyediakan khidmat beli-belah runcit percuma, teres atas bumbung dan pencucian kering/dobi. Masakan antarabangsa restoran di tapak, Carmenere Restaurant, menawarkan sarapan, makan tengah hari, makan malam dan menu kanak-kanak. Akses Internet wayarles percuma tersedia kepada semua tetamu bersama dengan bar dan gimnasium.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Kolam renang terbuka bersama dengan kerusi lepak pantai
    • Percuma letak kenderaan sendiri dan letak kenderaan valet
    • Daftar keluar ekspres, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan TV di lobi
    • Kakitangan berbilang bahasa, dewan tari-menari dan stesen komputer
    • Ulasan tetamu memberikan markah tertinggi untuk kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 127 bilik disertakan dengan keselesaan seperti peti besi muat komputer riba dan ruang kerja komputer riba, serta sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan penyaman udara.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • TV skrin rata dengan saluran kabel
    • Pembancuh kopi/teh, setiap hari dan meja

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma dan Internet berwayar
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma dan Internet berwayar

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan valet percuma di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan valet dan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran

Restoran di tapak hartanah

  • Carmenere Restaurant

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka
  • Gimnasium
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Bilik kalis bunyi
  • Kedai runcit/mudah beli
  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kedai runcit/mudah beli
  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar percuma di lobi
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan beli-belah runcit percuma
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan perkahwinan
  • Perkhidmatan rencam
  • Porter/tukang angkut

Perkhidmatan perniagaan

  • Bilik mesyuarat
  • Pusat perniagaan
  • Pusat persidangan (ruang seluas 305 meter persegi)
  • Stesen komputer

Kawasan luar

  • Kerusi lepak tepi kolam
  • Teres atas bumbung

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Boleh diakses kerusi roda
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Lif
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 9 tingkat
  • Dewan bankuet
  • Dewan besar
  • Dibina pada 2011

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Dok iPod
  • TV skrin rata dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Bar mini
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan bilik

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Meja
  • Penyaman udara
  • Peti besi muat komputer riba
  • Ruang kerja komputer riba
  • Seterika/papan seterika
  • Skrin tingkap
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
2 kanak-kanak, sehingga umur 12 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak PAB20.0 semalam

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran katil lipat simpan: PAB 20.0 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas

Perkara yang kami harus menyebut

Akses kolam renang tersedia dari 6:30 hingga 22:00
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu
Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Soalan lazim

Adakah Victoria Hotel and Suites Panama mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka. Akses kolam dari 6:30–22:00.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Victoria Hotel and Suites Panama?

Setakat 27 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Victoria Hotel and Suites Panama pada 11 Okt 2026 bermula serendah RM494, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Victoria Hotel and Suites Panama mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Victoria Hotel and Suites Panama?

Letak kenderaan sendiri dan letak kenderaan valet adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Victoria Hotel and Suites Panama?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Victoria Hotel and Suites Panama?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Victoria Hotel and Suites Panama?

Terletak di Bella Vista, hotel ini dalam jarak 10 minit berjalan kaki dari Via Espana, Iglesia del Carmen dan Tempat Suci Nasional Heart of Mary. Multicentro Panama dan Medan Persiaran Multiplaza Pacific juga dalam jarak 2 bt (3 km). Stesen Iglesia del Carmen hanya sejauh 5 minit berjalan kaki dan Stesen Vía Argentina sejauh 12 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Victoria Hotel and Suites Panama Ulasan

8.2

Sangat Baik

8.6

Kebersihan

8.2

Lokasi

8.4

Kakitangan & perkhidmatan

8.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 423 daripada 1000 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 334 daripada 1000 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 148 daripada 1000 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 45 daripada 1000 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 50 daripada 1000 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The location is good. Very close to the metro
Menginap 3 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
I did not like thst they did not provide a bath rag. Breakfast could be better in variety even though it was continental, more protein could have been given.
Menginap 4 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Normal es un hotel normal
Menginap 5 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very Clean and great location.
Menginap 4 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan
Everywhere was clean,breakfast was great
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice, luxurious even. Spacious. Favorite neighborhood
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Muchos restaurantes cercas tiendas de conveniencia, fácil transportacion
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Location, good value, nice staff.
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
My stay at this hotel was 9 nights and i extended another 3 day/nights . The breakfast was almost the same everyday,upon asking if they do have different stuff i was told No thats what they select. All the staff was good throughout my stay except the receptionist who gave out my info to persons at the front desk mind you they werent staying there .i felt unsafe
Menginap 9 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Spacious room and an attentive staff who were always professional in their interactions. Restaurant was excellent, breakfast buffet with omelet station and plenty of options to choose from. I felt like I was on a cruise always looking forward to breakfast. If ever back in Panama I will stop by again.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Buen servicio e instalaciones buenas
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
La habitación estuvo muy amplia, cómoda y limpia. El hotel está bien El desayuno bastante básico. La zona por la noche no estuvo muy agradable
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I really enjoy my stay
Menginap 7 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Keurig hotel, goede service. Mooie grote kamers.
Menginap 2 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff was amazing, my second time staying at the hotel and I'll definitely be back
Menginap 5 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Muy buen hotel, limpio, buena ubicación cerca del metro, desayuno bueno podrian variarlo un poquito mas solamente.
Menginap 5 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Gym basic ok, seat pool too old, menu breakfast repetitive every single day scramble eggs and sausagge, every day ham, no any other type of cold meat, need diversification. Overall a very good hotel, fair price value, I overstayed.
Menginap 7 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
No hacen limpiesa de las habitaciones a menos que se lo pida en recepción
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice clean hotel, staffs are wonderful, breakfast is very good. Rooms are big. I would stay here again.
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Courteous front desk staff. Excellent service.
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good place to stay in city
Menginap 10 malam pada Nov 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Todo bien
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice property and the staff is really nice.
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
excelente ubicación y muy buena atención del personal
Menginap 1 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Good location, helpful staff and clean surroundings.
Menginap 7 malam pada Jan 2024