
Hotel berdekatan Padang Bola Sepak Cox
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Padang Bola Sepak Cox




1. Motel 6 Dallas, TX - Forest Lane
Motel 6 Dallas, TX - Forest Lane2.2 km dari Padang Bola Sepak Cox
RM216
RM253 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




2. Courtyard by Marriott Dallas Northwest
Courtyard by Marriott Dallas Northwest2.4 km dari Padang Bola Sepak Cox
David
RM343
RM464 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




3. Arya Inn & Suites Farmers Branch
Arya Inn & Suites Farmers Branch1.1 km dari Padang Bola Sepak Cox
Jill
RM238
RM277 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




4. Super 8 by Wyndham Farmers Branch/North Dallas
Super 8 by Wyndham Farmers Branch/North Dallas1.4 km dari Padang Bola Sepak Cox
RM245
RM277 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Motel 6 Dallas, TX - Farmers Branch
Motel 6 Dallas, TX - Farmers Branch1.2 km dari Padang Bola Sepak Cox
Sandra
RM230
RM268 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




6. Holiday Inn Express & Suites Dallas NW HWY - Love Field by IHG
Holiday Inn Express & Suites Dallas NW HWY - Love Field by IHG7.6 km dari Padang Bola Sepak Cox
Lucille
RM392
RM460 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




7. Cooper Hotel Conference Center & Spa
Cooper Hotel Conference Center & Spa8.3 km dari Padang Bola Sepak Cox
RM586
RM781 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




8. Fairfield Inn & Suites by Marriott Dallas Love Field
Fairfield Inn & Suites by Marriott Dallas Love Field7.7 km dari Padang Bola Sepak Cox
RM391
RM449 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. Residence Inn by Marriott Dallas by the Galleria
Residence Inn by Marriott Dallas by the Galleria6.9 km dari Padang Bola Sepak Cox
Mesfin
RM465
RM546 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




10. Home2 Suites by Hilton Dallas Addison
Home2 Suites by Hilton Dallas Addison6.6 km dari Padang Bola Sepak Cox
ivanna
RM532
RM613 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




11. Hampton Inn by Hilton Addison Dallas
Hampton Inn by Hilton Addison Dallas6.8 km dari Padang Bola Sepak Cox
William
RM409
RM481 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




12. Texican Court, Valencia Collection
Texican Court, Valencia Collection7.4 km dari Padang Bola Sepak Cox
RM482
RM647 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




13. Embassy Suites by Hilton Irving Las Colinas
Embassy Suites by Hilton Irving Las Colinas7.6 km dari Padang Bola Sepak Cox
RM457
RM526 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




14. Hotel Indigo Irving Las Colinas by IHG
Hotel Indigo Irving Las Colinas by IHG8.6 km dari Padang Bola Sepak Cox
RM547
RM670 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




15. Hyatt Place Dallas-North/by the Galleria
Hyatt Place Dallas-North/by the Galleria6.8 km dari Padang Bola Sepak Cox
RM426
RM513 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov




16. Holiday Inn Express & Suites Dallas North - Addison by IHG
Holiday Inn Express & Suites Dallas North - Addison by IHG6.4 km dari Padang Bola Sepak Cox
RM457
RM527 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov




17. Element by Marriott Dallas Las Colinas
Element by Marriott Dallas Las Colinas7.6 km dari Padang Bola Sepak Cox
David
RM494
RM568 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




18. NYLO Las Colinas Hotel, Tapestry Collection by Hilton
NYLO Las Colinas Hotel, Tapestry Collection by Hilton7.6 km dari Padang Bola Sepak Cox
Julie
RM378
RM435 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




19. Omni Las Colinas Hotel
Omni Las Colinas Hotel8.1 km dari Padang Bola Sepak Cox
RM879
RM1,026 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




20. Hilton Dallas Lincoln Centre by the Galleria
Hilton Dallas Lincoln Centre by the Galleria6.9 km dari Padang Bola Sepak Cox
Tommy
RM499
RM585 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Padang Bola Sepak Cox
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Motel 6 Dallas, TX - Forest Lane | 7.8 Baik 824 ulasan | Lihat | |||||
![]() Courtyard by Marriott Dallas Northwest | 7.4 Baik 1,000 ulasan | Lihat | |||||
![]() Arya Inn & Suites Farmers Branch | 7.2 Baik 1,004 ulasan | Lihat | |||||
![]() Super 8 by Wyndham Farmers Branch/North Dallas | 6.6 589 ulasan | Lihat | |||||
![]() Motel 6 Dallas, TX - Farmers Branch | 7.6 Baik 1,001 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Padang Bola Sepak Cox Popular
Tarikan lain berhampiran Padang Bola Sepak Cox
The Rose Gardens of Farmers Branch
8.4/10 (37 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di The Rose Gardens of Farmers Branch, kawasan hijau yang indah di Farmers Branch. Kunjungi acara sukan atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan sementara anda berada di kawasan ini.
Dr. Pepper StarCenter di Farmers Branch
8.2/10 (34 ulasan)
Sertai acara di Dr. Pepper StarCenter di Farmers Branch ketika kunjungan anda ke Farmers Branch. Alami pilihan hiburan atau kunjungi acara sukan di kawasan meriah ini.
Children's Health StarCenter-Farmers Branch
Sertai acara di Children's Health StarCenter-Farmers Branch ketika kunjungan anda ke Farmers Branch. Ketika berada di sini, anda boleh menikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Taman Bersejarah Farmers Branch
8.2/10 (60 ulasan)
Setelah mengunjungi Taman Bersejarah Farmers Branch, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Farmers Branch. Alami muzik secara langsung yang hebat dan latar seni yang dikagumi di kawasan meriah ini.
Club 8 Dallas Night Club
Setelah mengunjungi Club 8 Dallas Night Club, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Farmers Branch. Ketika berada di sini, anda boleh menikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Cinemark Dallas
8.0/10 (5 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Cinemark Dallas ketika anda berkunjung ke Dallas. Kunjungi acara sukan atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan sementara anda berada di kawasan ini.
Kompleks Bola Sepak Ross Stewart
7.6/10 (45 ulasan)
Sertai acara di Kompleks Bola Sepak Ross Stewart ketika kunjungan anda ke Farmers Branch. Kunjungi acara sukan atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan sementara anda berada di kawasan ini.
Blooms Candy & Soda Pop Shop
7.6/10 (23 ulasan)
Bawa seisi keluarga berkunjung ke Blooms Candy & Soda Pop Shop ketika lawatan anda ke Carrollton. Kunjungi acara sukan atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan sementara anda berada di kawasan ini.




