
Hotel Dekat Muzium Telefon
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
20 Okt - 21 OktEsok
21 Okt - 22 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Telefon




1. Hotel Le Mosaïque
Hotel Le MosaïqueConvention, 0.6 km dari Muzium Telefon
Eva
RM804
RM915 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




2. Le C Boutique Hôtel
Le C Boutique HôtelConvention, 0.6 km dari Muzium Telefon
RM520
RM602 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




3. Hôtel de France
Hôtel de FranceLes Halles - Vallière, 0.8 km dari Muzium Telefon
Gwenola
RM386
RM436 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt




4. Hotel La Residence
Hotel La ResidenceCité, 0.3 km dari Muzium Telefon
Kim
RM592
RM671 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




5. Ile du Gua Suites
Ile du Gua Suites0.5 km dari Muzium Telefon
Joan
RM570
RM657 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




6. Novotel Narbonne Sud
Novotel Narbonne Sud2.6 km dari Muzium Telefon
Tersa
RM524
RM607 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov




7. The Originals City, Hôtel Le Puech
The Originals City, Hôtel Le Puech2.5 km dari Muzium Telefon
Tracey
RM312
RM363 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




8. Hôtel l'Alsace
Hôtel l'Alsace0.4 km dari Muzium Telefon
Fong
RM372
RM421 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




9. Will's Hotel
Will's Hotel0.4 km dari Muzium Telefon
Diane
RM362
RM424 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt




10. Le Rétro Mirabeau - Maison de Famille
Le Rétro Mirabeau - Maison de FamilleCentre Historique, 0.6 km dari Muzium Telefon
Heidi
RM443
RM453 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




11. Campanile Narbonne
Campanile Narbonne2.6 km dari Muzium Telefon
maria grazia
RM267
RM313 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




12. La Maison Gustave
La Maison GustaveCité, 0.4 km dari Muzium Telefon
José Manuel
RM495
RM555 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




13. Kyriad - Narbonne Sud
Kyriad - Narbonne Sud2.7 km dari Muzium Telefon
Dalila
RM227
RM261 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




14. Zenitude Hôtel - Résidences Narbonne Centre
Zenitude Hôtel - Résidences Narbonne Centre0.5 km dari Muzium Telefon
Jane
RM263
RM320 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




15. Zenitude Hotel-residences Narbonne
Zenitude Hotel-residences NarbonneCité, 0.5 km dari Muzium Telefon
Hervé
RM264
RM292 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




16. ibis budget Narbonne Est
ibis budget Narbonne EstBonne Source, 2.6 km dari Muzium Telefon
RM243
RM280 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




17. Hôtel de Paris
Hôtel de ParisCité, 0.3 km dari Muzium Telefon
RM231
RM270 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




18. Kyriad ECO - Narbonne Sud
Kyriad ECO - Narbonne Sud2.7 km dari Muzium Telefon
Louise
RM183
RM213 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




19. ibis Narbonne
ibis Narbonne2.6 km dari Muzium Telefon
Christophe
RM276
RM323 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




20. B&B HOTEL Narbonne (2)
B&B HOTEL Narbonne (2)2.7 km dari Muzium Telefon
Fatih
RM249
RM285 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium Telefon
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Hotel Le Mosaïque | 9.6 Luar biasa 99 ulasan | Lihat | |||||
![]() Le C Boutique Hôtel | 9.4 Luar biasa 148 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hôtel de France | 9.2 Hebat 271 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel La Residence | 9.0 Hebat 448 ulasan | Lihat | |||||
![]() Ile du Gua Suites | 9.0 Hebat 279 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Muzium Telefon Popular
Tarikan lain berhampiran Muzium Telefon
Basilika St. Paul Serge
9.0/10 (19 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Narbonne apabila anda meluangkan masa di Basilika St. Paul Serge. Lawati katedral dan kasino di kawasan ini.
Muzium Lapidaire Narbonne
8.0/10 (5 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Lapidaire Narbonne di Narbonne. Lawati katedral dan kasino di kawasan ini.
L'Horreum
Setelah mengunjungi L'Horreum, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Narbonne.
Katedral Narbonne
9.2/10 (177 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Narbonne dengan kunjungan ke Katedral Narbonne. Lawati katedral dan kasino di kawasan ini.
Muzium Kesatria
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Kesatria ketika percutian anda di Narbonne. Lawati katedral dan kasino di kawasan ini.
Pejabat Pelancongan Narbonne
6.8/10 (3 ulasan)
Setelah mengunjungi Pejabat Pelancongan Narbonne, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Narbonne.
Istana Uskup Agung Narbonne
9.2/10 (5 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Istana Uskup Agung Narbonne ketika percutian anda di Narbonne. Lawati katedral dan kasino di kawasan ini.
Canal de la Robine
8.8/10 (142 ulasan)
Canal de la Robine merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Narbonne, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Lawati katedral dan kasino di kawasan ini.




