
Hotel berdekatan Muzium Soya
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu depan
Dua minggu kemudian
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Soya

1. Spazzio diRoma Acqua Park Splash e Slide
Spazzio diRoma Acqua Park Splash e SlidePrivê das Caldas, 3.2 km dari Muzium Soya
9.0 daripada 10, Hebat, (71 ulasan)
Harga ialah RM144
RM148 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

2. Rio das Pedras Thermas Hotel
Rio das Pedras Thermas Hotel3.1 km dari Muzium Soya
8.8 daripada 10, Cemerlang, (356 ulasan)
Harga ialah RM185
RM190 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Dis - 2 Dis

3. Hotel Morada do Sol
Hotel Morada do Sol3 km dari Muzium Soya
8.4 daripada 10, Sangat baik, (402 ulasan)
Harga ialah RM172
RM178 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Nov - 26 Nov

4. Hotel Morada das Aguas
Hotel Morada das Aguas3.1 km dari Muzium Soya
8.2 daripada 10, Sangat baik, (259 ulasan)
Harga ialah RM146
RM151 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

5. Hotel Imperador
Hotel ImperadorJardim Paraiso, 2.8 km dari Muzium Soya
5.8 daripada 10, (164 ulasan)
Harga ialah RM77
RM79 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov

6. CRCN - The Villeneuve Residence
CRCN - The Villeneuve ResidencePrivê das Caldas, 3.1 km dari Muzium Soya
Harga ialah RM101
RM175 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov

7. Flat no Lacqua Diroma seu Resort
Flat no Lacqua Diroma seu Resort3.2 km dari Muzium Soya
Harga ialah RM1,007
RM1,038 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

8. DiRoma Piazza - Direto com o Grupo DiRoma - acesso ao Acqua Park com café da manhã
DiRoma Piazza - Direto com o Grupo DiRoma - acesso ao Acqua Park com café da manhã3.6 km dari Muzium Soya
9.6 daripada 10, Luar biasa, (10 ulasan)
Harga ialah RM298
RM322 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

9. DiRoma Lacqua V - Direto com o Grupo DiRoma - acesso ao Acqua Park com café da manhã
DiRoma Lacqua V - Direto com o Grupo DiRoma - acesso ao Acqua Park com café da manhãPrivê das Caldas, 3.3 km dari Muzium Soya
9.6 daripada 10, Luar biasa, (18 ulasan)
Harga ialah RM290
RM313 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

10. DiRoma Lacqua I - Direto com o Grupo DiRoma - acesso ao Acqua Park com café da manhã
DiRoma Lacqua I - Direto com o Grupo DiRoma - acesso ao Acqua Park com café da manhã3.3 km dari Muzium Soya
9.4 daripada 10, Luar biasa, (11 ulasan)
Harga ialah RM306
RM330 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

11. Evian Thermas Residence by Trul Hoteis
Evian Thermas Residence by Trul HoteisBandeirantes, 4.3 km dari Muzium Soya
9.0 daripada 10, Hebat, (36 ulasan)
Harga ialah RM85
RM87 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov

12. Hotel Roma - Direto com o Grupo DiRoma - acesso ao Acqua Park com café da manhã
Hotel Roma - Direto com o Grupo DiRoma - acesso ao Acqua Park com café da manhãCaldas Novas Centro, 3.6 km dari Muzium Soya
9.2 daripada 10, Hebat, (5 ulasan)
Harga ialah RM411
RM424 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

13. Le Jardin Suites - Caldas Novas
Le Jardin Suites - Caldas NovasTermal, 4.1 km dari Muzium Soya
10.0 daripada 10, Luar biasa, (4 ulasan)
Harga ialah RM116
RM119 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov

14. DiRoma Spazzio - Direto com o Grupo DiRoma - acesso ao Acqua Park com café da manhã
DiRoma Spazzio - Direto com o Grupo DiRoma - acesso ao Acqua Park com café da manhã3.5 km dari Muzium Soya
10.0 daripada 10, Luar biasa, (4 ulasan)
Harga ialah RM335
RM360 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

15. Di Roma Spazzio Via Caldas
Di Roma Spazzio Via CaldasPrivê das Caldas, 3.3 km dari Muzium Soya
9.0 daripada 10, Hebat, (27 ulasan)
Harga ialah RM222
RM228 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

16. Piazza diRoma incluso acesso ao Acqua Park todos os dias
Piazza diRoma incluso acesso ao Acqua Park todos os dias3.6 km dari Muzium Soya
9.0 daripada 10, Hebat, (37 ulasan)
Harga ialah RM153
RM157 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

17. Acqua Bella Thermas Hotel
Acqua Bella Thermas HotelPrivê das Caldas, 3.3 km dari Muzium Soya
8.8 daripada 10, Cemerlang, (237 ulasan)
Harga ialah RM166
RM171 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Nov - 30 Nov

18. Taiyo Thermas Hotel
Taiyo Thermas HotelJ Jeriquara, 4 km dari Muzium Soya
8.8 daripada 10, Cemerlang, (84 ulasan)
Harga ialah RM257
RM264 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

19. Hotel Águas do Paranoá
Hotel Águas do ParanoáPrivê das Caldas, 4.2 km dari Muzium Soya
8.8 daripada 10, Cemerlang, (50 ulasan)
Harga ialah RM258
RM266 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

20. Hotsprings Hotel BVTUR
Hotsprings Hotel BVTURPrivê das Caldas, 3.4 km dari Muzium Soya
8.8 daripada 10, Cemerlang, (67 ulasan)
Harga ialah RM246
RM254 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium Soya
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Spazzio diRoma Acqua Park Splash e Slide | 9.0 Hebat 71 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Rio das Pedras Thermas Hotel | 8.8 Cemerlang 356 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hotel Morada do Sol | 8.4 Sangat baik 402 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hotel Morada das Aguas | 8.2 Sangat baik 259 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hotel Imperador | 5.8 164 ulasan | Lihat |
































































