
Hotel berdekatan Muzium Seni Shionoe
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Seni Shionoe




1. Shin Kabakawa Kanko Hotel
Shin Kabakawa Kanko Hotel1 km dari Muzium Seni Shionoe
TOMOYASU
RM278
RM314 jumlah
25 Okt - 26 Okt




2. The Chelsea Breath
The Chelsea Breath10 km dari Muzium Seni Shionoe
YOSHIHIRO
RM1,035
RM1,146 jumlah
26 Okt - 27 Okt




3. Hotel Pearl Garden
Hotel Pearl Garden19.2 km dari Muzium Seni Shionoe
RM303
RM336 jumlah
4 Nov - 5 Nov




4. Takamatsu Kokusai Hotel
Takamatsu Kokusai HotelKita Chō, 17.6 km dari Muzium Seni Shionoe
TOMOKO
RM239
RM289 jumlah
25 Okt - 26 Okt




5. Kiyomi Sanso Hanajukai
Kiyomi Sanso Hanajukai19.4 km dari Muzium Seni Shionoe
Man Ho
RM638
RM710 jumlah
8 Nov - 9 Nov




6. Ooedo Onsen Monogatari Hotel Reoma no Mori
Ooedo Onsen Monogatari Hotel Reoma no Mori19.3 km dari Muzium Seni Shionoe
YOKO
RM453
RM510 jumlah
4 Nov - 5 Nov




7. JR Hotel Clement Takamatsu
JR Hotel Clement TakamatsuHamano Chō, 19.9 km dari Muzium Seni Shionoe
J Michael
RM515
RM567 jumlah
1 Nov - 2 Nov




8. Sunny Day Hostel
Sunny Day HostelMarunouchi, 19.4 km dari Muzium Seni Shionoe
RM239
RM263 jumlah
27 Okt - 28 Okt




9. Comfort Hotel Takamatsu
Comfort Hotel Takamatsu18.3 km dari Muzium Seni Shionoe
RM325
RM358 jumlah
1 Nov - 2 Nov




10. Dormy Inn Takamatsuchuokoenmae Natural Hot Spring
Dormy Inn Takamatsuchuokoenmae Natural Hot Spring18.6 km dari Muzium Seni Shionoe
みどり
RM462
RM516 jumlah
9 Nov - 10 Nov




11. HOTEL RAH TAKAMATSU
HOTEL RAH TAKAMATSUMarunouchi, 19.3 km dari Muzium Seni Shionoe
Priyan
RM276
RM304 jumlah
25 Okt - 26 Okt




12. JR Clement Inn Takamatsu
JR Clement Inn TakamatsuHamano Chō, 19.9 km dari Muzium Seni Shionoe
James
RM322
RM362 jumlah
1 Nov - 2 Nov




13. KOKO HOTEL Takamatsu
KOKO HOTEL TakamatsuKawara Machi, 18.6 km dari Muzium Seni Shionoe
RM240
RM264 jumlah
8 Nov - 9 Nov




14. WeBase TAKAMATSU - Hostel
WeBase TAKAMATSU - HostelKawara Machi, 18.8 km dari Muzium Seni Shionoe
RM316
RM347 jumlah
5 Nov - 6 Nov




15. Daiwa Roynet Hotel Takamatsu
Daiwa Roynet Hotel TakamatsuMarugame Machi, 18.8 km dari Muzium Seni Shionoe
RM281
RM309 jumlah
1 Nov - 2 Nov




16. fav TAKAMATSU
fav TAKAMATSUShiogami Chō, 18.4 km dari Muzium Seni Shionoe
Maycy
RM439
RM483 jumlah
16 Nov - 17 Nov




17. Hostel JAQ takamatsu
Hostel JAQ takamatsu17.8 km dari Muzium Seni Shionoe
TOMOMI
RM136
RM150 jumlah
18 Nov - 19 Nov




18. Royal Park Hotel Takamatsu
Royal Park Hotel TakamatsuKawara Machi, 18.7 km dari Muzium Seni Shionoe
Nobuyoshi
RM500
RM605 jumlah
25 Okt - 26 Okt




19. 777 Takamatsu Guest House
777 Takamatsu Guest House19.2 km dari Muzium Seni Shionoe
恒夫
RM161
RM182 jumlah
29 Okt - 30 Okt




20. Dormy Inn Takamatsu
Dormy Inn TakamatsuKawara Machi, 18.7 km dari Muzium Seni Shionoe
RM281
RM309 jumlah
25 Okt - 26 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium Seni Shionoe
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Shin Kabakawa Kanko Hotel | 8.0 Sangat baik 74 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Chelsea Breath | 9.6 Luar biasa 43 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Pearl Garden | 8.8 Cemerlang 168 ulasan | Lihat | |||||
![]() Takamatsu Kokusai Hotel | 8.6 Cemerlang 368 ulasan | Lihat | |||||
![]() Kiyomi Sanso Hanajukai | 8.8 Cemerlang 75 ulasan | Lihat |
Hotel yang disyorkan untuk keluarga berhampiran dengan Muzium Seni Shionoe
RM230
RM286 jumlah
26 Okt - 27 Okt
RM239
RM289 jumlah
25 Okt - 26 Okt
RM325
RM358 jumlah
1 Nov - 2 Nov
RM136
RM150 jumlah
18 Nov - 19 Nov




Dormy Inn Takamatsuchuokoenmae Natural Hot Spring
Dormy Inn Takamatsuchuokoenmae Natural Hot SpringTenjinmae
RM462
RM516 jumlah
9 Nov - 10 Nov
RM164
RM181 jumlah
25 Okt - 26 Okt
RM307
RM346 jumlah
3 Nov - 4 Nov
Ulasan Hotel Muzium Seni Shionoe Popular
Tarikan lain berhampiran Muzium Seni Shionoe
Tempat Suci Tamura
7.4/10 (15 ulasan)
Setelah mengunjungi Tempat Suci Tamura, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Takamatsu. Bersiar-siar di pelabuhan atau lawati kedai-kedai di kawasan ini.
Ladang Shionoe Fujikawa
Nikmati lawatan ke Ladang Shionoe Fujikawa ketika penginapan anda di Takamatsu.
Sanuki Kid's Kingdom
8.0/10 (51 ulasan)
Bawa anak-anak ke Sanuki Kid's Kingdom dan nikmati hari yang menyeronokkan di taman tema di Takamatsu ini. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di pelabuhan.
Gunung Ryuo
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Gunung Ryuo ketika anda berkunjung ke Mima. Temui pemandangan gunung dan kuil di kawasan ini.
Taman Lapangan Terbang Sanuki
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Lapangan Terbang Sanuki, kawasan hijau yang indah di Kōnan Chō Nishinoshō. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di pelabuhan.
Taman Takayama Kouku
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Takayama Kouku, kawasan hijau yang indah di Ayagawa-cho. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di pelabuhan.
Tokong Okuboji
8.4/10 (15 ulasan)
Setelah mengunjungi Tokong Okuboji, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Sanuki. Temui pemandangan gunung dan kuil di kawasan ini.
















