
Hotel Dekat Muzium Jallpha Calchaqui
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
26 Okt - 27 OktEsok
27 Okt - 28 OktHujung minggu ini
30 Okt - 1 NovHujung minggu depan
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Jallpha Calchaqui




1. RentUp Suites Salta
RentUp Suites SaltaKawasan Bersejarah, 1.1 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
RM176
RM176 jumlah
2 Nov - 3 Nov




2. El Bodeguero
El Bodeguero1.7 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Jose Efraim
RM723
RM723 jumlah
1 Nov - 2 Nov




3. Dazzler By Wyndham Salta
Dazzler By Wyndham SaltaKawasan Bersejarah, 1.7 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Jorge
RM418
RM418 jumlah
1 Nov - 2 Nov




4. Posada del Marques
Posada del MarquesKawasan Bersejarah, 1.5 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Alfredo
RM213
RM213 jumlah
1 Nov - 2 Nov




5. Balcón de la Plaza
Balcón de la PlazaKawasan Bersejarah, 1.4 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Tracey
RM313
RM313 jumlah
29 Okt - 30 Okt




6. Kkala Boutique Hotel
Kkala Boutique Hotel3.2 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Tracey
RM529
RM529 jumlah
27 Okt - 28 Okt




7. HOMEFULL APARTAMENTOS
HOMEFULL APARTAMENTOS1.1 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
RM355
RM430 jumlah
27 Okt - 28 Okt




8. Hotel Alejandro I, Affiliated by Meliá
Hotel Alejandro I, Affiliated by MeliáKawasan Bersejarah, 1.2 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
RM529
RM529 jumlah
9 Nov - 10 Nov




9. Legado Mitico Salta Boutique Hotel
Legado Mitico Salta Boutique HotelKawasan Bersejarah, 1.6 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Eileen
RM1,242
RM1,242 jumlah
29 Okt - 30 Okt




10. Hotel Caseros Salta
Hotel Caseros SaltaKawasan Bersejarah, 1.7 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Jessica
RM242
RM242 jumlah
30 Okt - 31 Okt




11. Hotel Salta
Hotel SaltaKawasan Bersejarah, 1.3 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Terry
RM488
RM488 jumlah
27 Okt - 28 Okt




12. Ankara Suites
Ankara SuitesKawasan Bersejarah, 1.9 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Bárbara
RM256
RM256 jumlah
27 Okt - 28 Okt




13. Roomie Salta by DOT Suites
Roomie Salta by DOT Suites0.3 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Carla
RM215
RM215 jumlah
30 Okt - 31 Okt




14. Hotel Colonial Salta
Hotel Colonial SaltaKawasan Bersejarah, 1.3 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Riccardo
RM288
RM288 jumlah
9 Nov - 10 Nov




15. Casa Real
Casa RealKawasan Bersejarah, 1.6 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Arturo
RM376
RM376 jumlah
15 Nov - 16 Nov




16. Selina Salta
Selina SaltaKawasan Bersejarah, 1.4 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Juan Carlos
RM159
RM159 jumlah
30 Okt - 31 Okt




17. Hotel Inkai
Hotel Inkai1.9 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Alexis
RM298
RM298 jumlah
11 Nov - 12 Nov




18. Guemes Hotel & Spa
Guemes Hotel & SpaKawasan Bersejarah, 1.4 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Oscar
RM288
RM288 jumlah
11 Nov - 12 Nov




19. Design Suites Salta
Design Suites SaltaKawasan Bersejarah, 1.1 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Gustavo
RM515
RM515 jumlah
20 Nov - 21 Nov




20. Delvino Boutique Hotel
Delvino Boutique Hotel2 km dari Muzium Jallpha Calchaqui
Francesco
RM336
RM336 jumlah
27 Okt - 28 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium Jallpha Calchaqui
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() RentUp Suites Salta | 10.0 Luar biasa 51 ulasan | Lihat | |||||
![]() El Bodeguero | 10.0 Luar biasa 40 ulasan | Lihat | |||||
![]() Dazzler By Wyndham Salta | 9.8 Luar biasa 33 ulasan | Lihat | |||||
![]() Posada del Marques | 9.8 Luar biasa 14 ulasan | Lihat | |||||
![]() Balcón de la Plaza | 9.6 Luar biasa 221 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Muzium Jallpha Calchaqui Popular
Tarikan lain berhampiran Muzium Jallpha Calchaqui
Jalan Caseros
Jalan Caseros merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Salta, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda?
Muzium Wilayah Seni Halus Salta
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Wilayah Seni Halus Salta di Salta. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau temui pemandangan gunung di kawasan ini.
Muzium Seni Halus Salta
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Seni Halus Salta ketika percutian anda di Salta. Temui muzium dan monumen di kawasan ini.
Gereja La Merced
6.0/10 (1 ulasan)
Gereja La Merced merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Salta, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Nikmati muzium dan pemandangan gunung di kawasan ini.
Muzium Rumah Arias Regel
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Rumah Arias Regel ketika percutian anda di Salta. Nikmati muzium dan pemandangan gunung di kawasan ini.
Muzium Güemes
7.4/10 (3 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Güemes ketika percutian anda di Salta.
Muzium Bandar
9.6/10 (4 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Bandar ketika kunjungan anda ke Salta. Temui pemandangan gunung dan monumen di kawasan ini.
Dewan Perbandaran Salta
9.6/10 (4 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Dewan Perbandaran Salta ketika kunjungan anda ke Salta. Temui pemandangan gunung dan monumen di kawasan ini.




