900 Tremblant

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.4 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Tab panas
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
Harga semasa ialah RM536
RM683 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Jul - 3 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Deluxe Double Room, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking, Private Bathroom

9.2 daripada 10
Hebat
(5 ulasan)
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking, Private Bathroom

9.8 daripada 10
Luar biasa
(7 ulasan)
  • 12 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room, 1 Katil Raja (King), Non Smoking, Private Bathroom

9.2 daripada 10
Hebat
(9 ulasan)
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Economy Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking, Private Bathroom

9.4 daripada 10
Luar biasa
(11 ulasan)
  • 10 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Junior Studio Suite

  • Pemandangan bandar
  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Mont-Tremblant, 900 Tremblant berada di pusat bandar raya dan berhampiran pelantar laluan. Aquaclub La Source merupakan tarikan popular kawasan dan jika anda ingin melakukan aktiviti, Scandinave Spa Mont-Tremblant dan Pusat Peranginan Ski Mont-Tremblant disarankan untuk dikunjungi. Aventures Parc dan Via Ferrata du Diable juga disarankan untuk dikunjungi. Nikmati cerun di kawasan ini dengan bermain ski merentas desa dan bermain ski menurun bukit, serta jangan lepaskan geluncur tiub salji dan luncur kereta salji. Layari panduan perjalanan Mont-Tremblant kami
Lihat lebih banyak Rumah Tamu di Mont-Tremblant
Peta
900 rue Coupal, Mont-Tremblant, QC, J8E2P1

Tempat berdekatan

  • Scandinave Spa Mont-Tremblant
    Scandinave Spa Mont-Tremblant
    10 min memandu - 9.5 km
  • Pusat Peranginan Ski Mont-Tremblant
    Pusat Peranginan Ski Mont-Tremblant
    15 min memandu - 12.8 km
  • Aventures Parc
    4 min memandu - 2.6 km
  • Aquaclub La Source
    15 min memandu - 12.8 km
  • Pusat Aktiviti Mont-Tremblant
    16 min memandu - 13.2 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Trudeau (YUL) - 90 minit memandu

Restoran

  • McDonald's
    5 min memandu
  • La Brasserie des Mercenaires Culinaires
    4 min memandu
  • Bagel BorĆ©al
    10 min berjalan kaki
  • Belle Province
    4 min memandu
  • Le Vieux Four
    18 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

900 Tremblant

  • Rumah tamu berdekatan Scandinave Spa Mont-Tremblant
  • Anda boleh menantikan teres, kawah api dan kedai kopi/kafe di 900 Tremblant. Pengembara aktif boleh menikmati denai kembara/berbasikal di rumah tamu ini. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati tab panas. Masakan Amerika restoran di tapak, Cafe du 900, menawarkan sarapan, makan tengah hari dan makanan ringan. Sebagai tambahan kepada taman dan bar, tetamu boleh menyambung kepada Wi-Fi percuma dalam bilik dengan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti).
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan penuh (surcaj), daftar keluar ekspres dan daftar masuk ekspres
    • TV di lobi, perabot luar dan sajian kopi/teh di ruang bersama
    • Ulasan tetamu amat memuji tentang sarapan dan kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan mempunyai keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan filem tayangan pertama, sebagai tambahan kepada manfaat seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara. Ulasan tetamu memberikan rating yang tinggi terhadap kebersihan bilik di hartanah.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • 32-inci TV skrin rata dengan Netflix, perkhidmatan penstriman dan saluran TV premium
    • Almari pakaian, tukang masak peribadi dan peti sejuk mini

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Pengangkutan ulang-alik ke tempat ski berdekatan
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan penuh tersedia dengan bayaran 8:00 hingga 12:00 tengah hari pada hari bekerja dan 8:00 hingga 13:00 pada hujung minggu; CAD 15 hingga 30 seorang
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 kedai kopi/kafe
  • 1 restoran
  • Bar/deli snek
  • Kopi dan teh di kawasan umum

Restoran di tapak hartanah

  • Cafe du 900

Aktiviti menarik

  • 1 tab panas
  • Denai kembara jalan kaki/berbasikal
  • Pas ski
  • Tempat simpanan peralatan ski
  • TV di ruang bersama

Kemudahan

  • Dispenser air
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (harian)

Kawasan luar

  • Di pergunungan
  • Lubang bakar
  • Perabot luar
  • Taman
  • Tempat berkelah
  • Teres

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • 3 anak tangga untuk sampai ke pintu masuk
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Tiada lif

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 2 tingkat
  • Dibina pada 2003
  • Pendiangan di lobi
  • Ruang tamu bersama
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Langsir gelap terus
  • Peralatan tempat tidur premium
  • Tilam busa memori

Bilik mandi

  • Berus gigi dan ubat gigi (atas permintaan)
  • Bilik mandi persendirian
  • Jubah mandi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Filem berbayar
  • Filem tayangan pertama
  • Netflix
  • Perkhidmatan penstriman
  • TV skrin rata 32-inci dengan saluran digital premium

Makanan dan minuman

  • Meja makan
  • Panduan makan restoran
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan cef
  • Peti sejuk mini

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Hiasan berasingan
  • Penyaman udara
  • Perabot berasingan
  • Ruang kerja komputer riba
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Sistem pemanasan
  • Skrin tingkap

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Daftar masuk ekspres tersedia
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa akan menerima e-mel dalam masa 48 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; hos anda akan menyambut anda
Jika anda merancang untuk tiba selepas 20:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, hos akan menyambut anda

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak berumur 9 dan ke bawah tidak dibenarkan berada di hartanah ini; semua tetamu yang berumur lebih daripada 9 adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit: CAD 100 setiap penginapan, sepenginapan

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan penuh: kira-kira CAD 15 hingga 30 seorang

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan bayaran mudah alih; wang tunai tidak diterima
Pilihan bayaran mudah alih termasuk: Apple Pay
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Nombor Pendaftaran Hartanah 171883, 2026-09-30

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Dasar hartanah ini menolak tempahan tertentu untuk tujuan acara atau pesta berkumpulan, termasuk pesta untuk lelaki/bujang dan untuk wanita/belum bersuami sebelum perkahwinan
Kanak-kanakĀ berumurĀ 9 tahun ke bawah tidak dibenarkan di hartanah ini
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu
Sebuah kereta disyorkan untuk pergi balik ke hartanah ini
Tetamu di bawah 18 tahun tidak dibenarkan masuk ke tab panas

Soalan lazim

Adakah 900 Tremblant mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di 900 Tremblant?

Setakat 30 Jun 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di 900 Tremblant pada 2 Jul 2026 bermula serendah RM536, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di 900 Tremblant?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di 900 Tremblant?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00.

Apakah masa daftar keluar di 900 Tremblant?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya 900 Tremblant?

Terletak di tengah-tengah Mont-Tremblant, rumah tamu ini sejauh 2 bt (3 km) dari Le P'tit Train du Nord, Aventures Neige dan Aventures Parc. Taman Anjing Ruisseau-Clair dan Golf le Geant juga dalam jarak 3 bt (5 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

900 Tremblant Ulasan

9.4

Luar Biasa

9.6

Kebersihan

9.2

Lokasi

9.6

Kakitangan & perkhidmatan

9.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 460 daripada 616 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 115 daripada 616 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 29 daripada 616 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 7 daripada 616 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 5 daripada 616 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Fiona

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The owner of the inn was incredible
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Harwinderpal Singh

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Friendly staff ,affordable& cozy stay
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Bill

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
What an amazing cozy clean place that would highly recommend. Very friendly ownership.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Daniel

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great place
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jean-Marc

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Endroit très bien situé au coeur de la section de St-Jovite de Mont-Tremblant.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

peter

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Everything was great, breakfast was incredible. The only negative was the Hot Tub was out of service the entire stay.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Simon

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Endroit formidable. Très confortable et propre. Seul petit point , le bain tourbillon ne fonctionnait pas lors de notre séjour. Excellent déjeuners et café!
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Vesa

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Very nice, recently renovated, spacious room, great location and wonderful staff
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

8/10 Baik

Gabrielle

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Gracious staff and nice amenities!
Menginap 3 malam pada Dis 2025
Disahkan

8/10 Baik

Philippe

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Accessible aux activitĆ©s de Tremblant aux services et Ć  cĆ“tĆ© de l’entrĆ©e des sentiers du petit train du nord.
Menginap 2 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Andrea

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Awesome spot and the friendliest staff! Super convenient location!
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

8/10 Baik

Ginette

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Le personnel vraiment gentil et c’est trĆØs propre
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Rita

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Staff so friendly, clean room, the breakfast was fresh. Excellent service
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ann-Sophie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Les employĆ©s sont vraiment gentils et les installations sont super! Beau salon avec foyer au bois, petit dĆ©jeuner succulent et chambre bien Ć©quipĆ©es! Nous reviendrons c’est certain!
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

8/10 Baik

Sylvie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
repas excellent, emplacement parfaite pour notre besoin
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Leona

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Fabulous! Such an amazing and comfortable stay. Super quiet and the breakfast in the morning was wonderful. We loved the hot tub and the bus was convenient and super easy to navigate to get into the ski village!
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Robert

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel is chalet chic from the outside and the lounge/dining room. The rooms are modern and comfortable. Overall a nice homey feel. The breakfast is very nice and the people are very freindly.
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

8/10 Baik

David

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Place was OK, very clean and nice breakfast
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Disahkan

8/10 Baik

Jeff

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
yes
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Disahkan

8/10 Baik

Caroline

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Adorable comfortable little inn with many special features such as a great breakfast. Loved my stay and would stay again. My only observation was around the bathroom not being cleaned well. Thank you for welcoming us .
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

4/10 Lemah

Michael

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Very friendly owner and convenient location. Unfortunately the room was very dirty (stained sheets with hair in them), stained towels, lots of dirt on the floor. The bed has a single mattress that was very firm. The location is near a busy road so noise wasn't ideal. Breakfast was good but overall wasn't worth the room issues.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

maxime

Beautiful location. Comfy bed. Easy self check in!
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Disahkan

8/10 Baik

Julie

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Endroit que je recommande, pour la facilitĆ© d’accĆØs, trĆØs bon petit dĆ©jeuner et atmosphĆØre coquet. Message laissĆ© au no de tĆ©lĆ©phone et retour rapide.
Menginap 1 malam pada Nov 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Yves

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Personnel très sympa, excellente nourriture, atmosphère détendue
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Karine

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Le personnel est très accueillant, l'hÓtel est rénové et propre. Il est également bien situé et près du transport en commun gratuit. Il y a une belle variété de petits-déjeuners et c'est délicieux. Nous y retournerons!
Menginap 1 malam pada Okt 2025