Waverley Bed & Breakfast

Hartanah 2.5 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Double Room, Ensuite

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room, Ensuite

10.0 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Double Room, Ensuite (King Four Poster)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Twin Room, Ensuite

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Minehead, Waverley Bed & Breakfast berada berhampiran stesen kereta api dan berhampiran pantai. Muzium Patung Dunster dan Muzium Dovery Manor merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara aktiviti di kawasan ini boleh dinikmati di Pelabuhan Porlock Weir dan Pusat Aktiviti Tasik Wimbleball. West Somerset Railway dan Taman Blenheim juga disarankan untuk dikunjungi. Terokai kembara aktiviti air di kawasan ini dengan luncur angin dan memancing berdekatan, atau nikmati aktiviti luar menarik dengan denai kembara/berbasikal. Layari panduan perjalanan Minehead kami
Lihat lebih banyak B&B di Minehead
Peta
10 Tregonwell Road, Minehead, England, TA24 5DT

Tempat berdekatan

  • Taman Negara Exmoor
    Taman Negara Exmoor
    5 min memandu - 3.4 km
  • Kastil Dunster
    Kastil Dunster
    8 min memandu - 5.5 km
  • Pantai Minehead
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • West Somerset Railway
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Taman Blenheim
    6 min berjalan kaki - 0.6 km

Bergerak

  • Stesen Minehead - 4 minit berjalan kaki
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Cardiff (CWL) - 159 minit memandu

Restoran

  • The Duke of Wellington (Wetherspoon)
    8 min berjalan kaki
  • The Deck Restaurant
    3 min memandu
  • McDonald's
    10 min berjalan kaki
  • Hotshots Sports Bar
    16 min berjalan kaki
  • Bar Rosso
    16 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Waverley Bed & Breakfast

  • Inap-sarapan berdekatan Taman Negara Exmoor
  • Waverley Bed & Breakfast menyediakan sarapan pesanan masak percuma dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok, TV di lobi dan bantuan pelancongan/tiket
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Waverley Bed & Breakfast menawarkan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi
    • TV skrin rata dengan saluran digital
    • Cerek elektrik dan sistem pemanasan

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah dalam lingkungan 20 meter
  • Tempat letak kenderaan di bahu jalan tersedia
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan pesanan masak percuma tersedia setiap hari 8:00 hingga 9:00

Aktiviti menarik

  • TV di ruang bersama

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Susur tangan di tangga
  • Tingkat atas hanya boleh diakses melalui tangga

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 3 tingkat
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik
  • Pembancuh kopi/teh

Lain-lain

  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 20:30
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 7:00 - 20:30
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Hartanah ini mempunyai hak untuk melakukan prapengesahan kepada kad kredit tetamu sebelum ketibaan.
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan pengesan asap

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah Waverley Bed & Breakfast mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Waverley Bed & Breakfast?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini; parkir berdekatan juga percuma.

Apakah masa daftar masuk di Waverley Bed & Breakfast?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 20:30. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Waverley Bed & Breakfast?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Waverley Bed & Breakfast?

Terletak di tepi lautan, inap-sarapan ini sejauh 5 minit berjalan kaki dari West Somerset Railway dan Pantai Minehead. Taman Blenheim dan Taman Negara Exmoor juga dalam jarak 2 bt (3 km). Stesen Minehead hanya sejauh 4 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Waverley Bed & Breakfast Ulasan

9.2

Hebat

9.6

Kebersihan

9.0

Lokasi

9.6

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 158 daripada 238 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 65 daripada 238 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 9 daripada 238 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 5 daripada 238 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 238 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Andrew

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Great friendly couple, brilliant breakfast, comfy room very close to town and beach
Menginap 2 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

martin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
very friendly & excellent breakfast
Menginap 4 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Suzanne

Sukakan: Kemudahan
Wonderful hosts and great breakfasts, room was great
Menginap 4 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Michael

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great all round, staff attentive, always helpful, food great, easy walking distance of beach.
Menginap 3 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Conrad

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very friendly and convenient for local amenities.
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Jonathan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

This is the place to stay if you are in Minehead

I think we stayed in the best place to stay in Minehead
Menginap 2 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Brian

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Good Choice

Lovely, all new spotlessly clean, breakfast excellent and a good choice.
Menginap 2 malam pada Mei 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Jan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was lovely with an amazing bathroom, lovely bed and good biscuits with the tea and coffee! Would stay here again
Menginap 1 malam pada Ogo 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Patricia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
This is a must stay in if traveling in the area. We felt right at home there. The service was great as was the breakfast.
Menginap 1 malam pada Sep 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Christopher

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Pleased with stay. Good location and easy parking. Staff friendly and breakfast good.
Menginap 1 malam pada Jun 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Paloma

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Lovely hosts. Excellent breakfast
Menginap 1 malam pada Jul 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Val

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Fabulous b&b, friendly and welcoming and spotless. We stayed one night and had a lovely bright bedroom, comfy beds and fabulous breakfast..everything was perfect cant fault it ... should be rated 4* would definetly recommend.
Menginap 1 malam pada Ogo 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Kelly

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great B&B, nice rooms, perfect area for lazy beach town vibes, hosts were fantastic and served a lovely breakfast each morning. Hosts are very accomodating. If visiting the area again I would 10/10 choose to stay here.
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Teresa

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Waverley b&b

Perfect b&b,which was spotlessly clean. Breakfast was amazing with so many choices. Would highly recommend
Menginap 2 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

VALERIE

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Lovely, comfortable stay with great breakfast.

Excellent full breakfast. Our room had a new bathroom that was really nice. Quiet location, friendly hosts. Comfortable bed. Everything was clean.
Menginap 1 malam pada Mei 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Cornelia

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles bestens.
Menginap 2 malam pada Jun 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Annemarie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

A great B and B

Waverley is a lovely friendly place, great breakfasts, several eco features, wonderfully quiet. Just right for walking in that area (Porlock, Dunster, SWcoat path)
Menginap 4 malam pada Sep 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Alastair

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location, very clean and tidy. Excellent location, easy parking. Breakfast was really good too. Would definitely recommend. Hats off to David and family who have only owned it since June 2022.
Menginap 3 malam pada Ogo 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Paul

Nice and close to shops, restaurants and pubs so you can leave your car at the property. Parking is on the road but there is plenty of room in front and on the side of the building.
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Peter

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Everything to a very high standard. Breakfast was 1st class
Menginap 3 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Betty

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Just a lovely place to stay. Above comments apply. Not sure about eco question.
Menginap 2 malam pada Ogo 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Roger j

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Great place to stay for a few days in Minehead

The Waverley has everything you want for a short stay, rooms are clean and fresh, shower room is ensuite and modern and there is plenty of tea & coffee (and biscuits) in the room. In the room we stayed in there was a large wardrobe and drawer chest. Bed was new and firm. Breakfast has a good range of options including cooked and continental
Menginap 3 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Mrs A M

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Lovely little B&B

A lovely B&B with very friendly hosts. The room was large with a comfy bed and recently refurbished. There is no parking so you have to find one on the street (we were lucky and got one outside). Breakfast was made to order and very nice. The B&B is a short walk from the front so ideally located. There was some noise from the room above but this did not go on too late.
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Felicity

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Abc
Menginap 1 malam pada Sep 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Emma

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

South West Coast Path and Minehead parkrun

Fantastic location, 3 mins walk to the seafront and the Minehead parkrun start. Hosts offered us an earlier breakfast before run and so close you can get back for a shower pre checkout. Sadly parkrun was cancelled whilst we we’re enjoying a freshly cooked breakfast. So we got to set off on the 1st part of the South West Coast Path earlier than planned. Regular busses from Lynmouth to Minehead make it a great location for 2 days of walking.
Menginap 1 malam pada Sep 2023