
Hotel berdekatan M - Muzium Leuven
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
18 Okt - 19 OktEsok
19 Okt - 20 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 OktDua minggu kemudian
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan M - Muzium Leuven




1. B&B Daya
B&B DayaBlauwput, 1.1 km dari M - Muzium Leuven
Jackie
RM659
RM780 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




2. Martin's Klooster
Martin's KloosterPusat Bandar Leuven, 0.5 km dari M - Muzium Leuven
Pieter
RM487
RM587 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




3. Begijnhof Hotel
Begijnhof Hotel1.1 km dari M - Muzium Leuven
RM432
RM525 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




4. The Shepherd
The Shepherd0.5 km dari M - Muzium Leuven
RM508
RM610 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




5. Hotel The Lodge Heverlee
Hotel The Lodge HeverleeHeverlee, 2.3 km dari M - Muzium Leuven
RM508
RM610 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




6. Park Inn By Radisson Leuven
Park Inn By Radisson LeuvenBlauwput, 1 km dari M - Muzium Leuven
Sonia
RM369
RM454 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




7. pentahotel Leuven
pentahotel LeuvenPusat Bandar Leuven, 0.2 km dari M - Muzium Leuven
RM431
RM524 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




8. ibis budget Leuven Centrum
ibis budget Leuven CentrumBlauwput, 1 km dari M - Muzium Leuven
David
RM264
RM337 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. Novotel Leuven Centrum
Novotel Leuven Centrum0.9 km dari M - Muzium Leuven
RM393
RM481 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




10. Irish College Leuven
Irish College Leuven0.6 km dari M - Muzium Leuven
RM439
RM733 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




11. ibis Leuven Centrum
ibis Leuven CentrumPusat Bandar Leuven, 0.5 km dari M - Muzium Leuven
Pepi
RM328
RM409 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




12. Getaway Leuven
Getaway LeuvenPusat Bandar Leuven, 0.2 km dari M - Muzium Leuven
RM361
RM445 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. Hotel Ladeuze
Hotel Ladeuze0.3 km dari M - Muzium Leuven
Joris
RM410
RM500 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Theater Hotel Leuven Centrum
Theater Hotel Leuven CentrumPusat Bandar Leuven,< 0.1 km dari M - Muzium Leuven
Dajana
RM437
RM531 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




15. Leuven City Hostel
Leuven City Hostel0.4 km dari M - Muzium Leuven
RM295
RM330 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




16. Hotel La Royale
Hotel La Royale0.8 km dari M - Muzium Leuven
RM385
RM472 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




17. Budget Flats Leuven
Budget Flats LeuvenHeverlee, 1.2 km dari M - Muzium Leuven
Sakthivel
RM274
RM349 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




18. Hotel Professor
Hotel ProfessorPusat Bandar Leuven, 0.2 km dari M - Muzium Leuven
Jonathan
RM462
RM559 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




19. Hotel De Pastorij
Hotel De PastorijPusat Bandar Leuven, 0.3 km dari M - Muzium Leuven
RM571
RM681 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt
Ulasan Hotel M - Muzium Leuven Popular
Holiday Inn Express Brussels Airport by IHG
10/10 Cemerlang
"No Fridge in the room thus no cold water and the shuttle service is only until 930am in the morning."
The Belson Brussels, a Tribute Portfolio Hotel by Marriott
10/10 Cemerlang
"The hotel is very clean and staff is very helpful & friendly. The breakfast is well served with lots of food to choose from. One of the best & affordable hotel under Marriott Bonvoy group - it’s certainly worth the money. Highly recommended. The basement car park though is quite challenging😀You need to be a skillful driver before ever thinking of going into the car park especially if you are driving full size car or big SUV."
Tarikan lain berhampiran M - Muzium Leuven
Dewan Bandaraya Leuven
9.4/10 (138 ulasan)
Dewan Bandaraya Leuven merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Leuven, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Berjalan-jalan di sekitar taman di kawasan ini atau lawati kedai-kedai.
Pasar Krismas Leuven
10.0/10 (3 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Leuven, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Pasar Krismas Leuven. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di taman.
Dataran Ladeuze
8.6/10 (27 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Leuven apabila anda berkunjung ke Dataran Ladeuze. Berjalan-jalan di sekitar taman di kawasan ini atau lawati kedai-kedai.
Grand Market Square
9.2/10 (92 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Leuven apabila anda berkunjung ke Grand Market Square (Dataran Pasar Besar). Berjalan-jalan di sekitar taman di kawasan ini atau lawati kedai-kedai.
Perpustakaan Pusat Leuven
8.8/10 (16 ulasan)
Setelah mengunjungi Perpustakaan Pusat Leuven, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Leuven. Ketika berada di kawasan ini, luangkan masa untuk melawat kedai-kedai.
Perpustakaan Tweebronnen
Perpustakaan Tweebronnen merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Leuven, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Berjalan-jalan di sekitar taman di kawasan ini atau lawati kedai-kedai.
Perpustakaan Universiti & Menara Loceng
10.0/10 (3 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Leuven dengan kunjungan ke Perpustakaan Universiti & Menara Loceng. Lawati kedai-kedai di kawasan ini, atau hanya nikmati bar.
Gereja St. Peter
8.2/10 (17 ulasan)
Setelah mengunjungi Gereja St. Peter, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Leuven. Berjalan-jalan di sekitar taman di kawasan ini atau lawati kedai-kedai.



