
Hotel Dekat Kelas Memasak Chef Dean
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
22 Okt - 23 OktEsok
23 Okt - 24 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Kelas Memasak Chef Dean




1. Poppies Bali
Poppies BaliPusat Bandar Kuta, 1.1 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Keith
RM336
RM407 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




2. The Medusa Villas Bali
The Medusa Villas BaliSunset Road, 0.5 km dari Kelas Memasak Chef Dean
RM492
RM595 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




3. The Kana Kuta
The Kana KutaRaya Kuta, 0.5 km dari Kelas Memasak Chef Dean
RM103
RM125 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




4. Fairfield by Marriott Bali Kuta Sunset Road
Fairfield by Marriott Bali Kuta Sunset RoadSunset Road, 0.2 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Larry Ng
RM166
RM201 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




5. Holiday Inn Express Bali Sunset Road by IHG
Holiday Inn Express Bali Sunset Road by IHGSunset Road, 1.1 km dari Kelas Memasak Chef Dean
RM122
RM148 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov




6. Truntum Kuta
Truntum KutaPusat Bandar Kuta, 1.1 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Steven Andrew
RM277
RM335 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




7. S18 Bali Villas
S18 Bali Villas1.1 km dari Kelas Memasak Chef Dean
RM322
RM389 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Nov - 8 Nov




8. Kuta Galleria Hotel
Kuta Galleria HotelLencongan Ngurah Rai Kuta, 0.7 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Choi
RM128
RM156 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




9. Samsara Inn
Samsara Inn0.9 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Zachariah
RM87
RM97 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




10. Dewi Sri Hotel
Dewi Sri Hotel0.7 km dari Kelas Memasak Chef Dean
RM86
RM105 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




11. Adi Dharma Hotel Legian
Adi Dharma Hotel Legian1.1 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Denny
RM165
RM200 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov




12. Alaya Dedaun Kuta
Alaya Dedaun Kuta1.1 km dari Kelas Memasak Chef Dean
RM630
RM763 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




13. The Rhadana Kuta Bali
The Rhadana Kuta BaliRaya Kuta, 0.3 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Abdul Shamsi
RM60
RM74 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




14. The Niche Bali
The Niche Bali0.9 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Lyndsay
RM116
RM141 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




15. Sun Island Hotel & Spa Legian
Sun Island Hotel & Spa Legian1.1 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Allan
RM86
RM105 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




16. Hotel NEO+ Kuta, Legian by ASTON
Hotel NEO+ Kuta, Legian by ASTON0.8 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Bryce
RM114
RM127 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




17. Grand Livio Kuta Hotel
Grand Livio Kuta Hotel1.1 km dari Kelas Memasak Chef Dean
RM88
RM106 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




18. Kuta Townhouse Apartments
Kuta Townhouse ApartmentsPusat Bandar Kuta, 1.1 km dari Kelas Memasak Chef Dean
SHARON
RM122
RM148 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




19. Bloo Bali Hotel
Bloo Bali Hotel1.1 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Gamze
RM83
RM100 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




20. J4 Hotels Legian
J4 Hotels LegianPusat Bandar Kuta, 0.9 km dari Kelas Memasak Chef Dean
Mohd Radzi
RM116
RM140 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Kelas Memasak Chef Dean
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Poppies Bali | 9.6 Luar biasa 263 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Medusa Villas Bali | 10.0 Luar biasa 7 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Kana Kuta | 9.2 Hebat 1,003 ulasan | Lihat | |||||
![]() Fairfield by Marriott Bali Kuta Sunset Road | 9.0 Hebat 149 ulasan | Lihat | |||||
![]() Holiday Inn Express Bali Sunset Road by IHG | 9.0 Hebat 55 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Kelas Memasak Chef Dean Popular
Aloft by Marriott Bali Kuta at Beachwalk
10/10 Cemerlang
"Great location ,clean room and friendly staff."
Tarikan lain berhampiran Kelas Memasak Chef Dean
Memorial Pengeboman Bali
8.4/10 (630 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Kuta dengan lawatan ke Memorial Pengeboman Bali. Bersiar-siar di pantai yang cantik atau lawati kedai-kedai di kawasan ini.
Bulatan Dewa Ruci
8.0/10 (4 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Kuta dengan singgah ke Bulatan Dewa Ruci. Bersiar-siar di pantai yang cantik atau temui matahari terbenam yang cantik di kawasan ini.
Pura Geriya Tanah Kilap
10.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Pemogan apabila anda singgah ke Pura Geriya Tanah Kilap. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan ini, atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
T Galleria oleh DFS
Anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di T Galleria oleh DFS ketika anda berada di Kuta. Bersiar-siar di pantai di kawasan ini atau hanya nikmati bar.
Mall Bali Galeria
8.0/10 (368 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Kuta, anda boleh mencari cederamata di Mall Bali Galeria. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan ini atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Anjung Membeli-belah Kuta Galeria
8.0/10 (1 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Kuta, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Anjung Membeli-belah Kuta Galeria. Temui matahari terbenam yang cantik di kawasan ini, atau anda dapat cuba lokasi meluncur.
Vihara Dharmayana Kuta
8.0/10 (16 ulasan)
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Kuta dengan singgah ke Vihara Dharmayana Kuta. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan ini atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Pasar Malam Kuta
Ketika kunjungan anda ke Kuta, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Pasar Malam Kuta. Luangkan masa untuk lawati spa di kawasan ini, atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan.




