
Hotel Dekat Karting Canarias
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
22 Okt - 23 OktEsok
23 Okt - 24 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Karting Canarias




1. Hotel emblemático Hi Suites
Hotel emblemático Hi Suites9.6 km dari Karting Canarias
Pauline
RM470
RM503 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




2. Iberostar Heritage Grand Mencey
Iberostar Heritage Grand Mencey9.3 km dari Karting Canarias
Marina
RM722
RM773 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




3. Ratones de Biblioteca - Hostel
Ratones de Biblioteca - HostelPusat Bersejarah, 4.2 km dari Karting Canarias
Franziska
RM311
RM333 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




4. Chalet Anagato
Chalet Anagato6.7 km dari Karting Canarias
Nathalie
RM234
RM251 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




5. La Laguna Gran Hotel
La Laguna Gran HotelPusat Bersejarah, 4.2 km dari Karting Canarias
RM441
RM472 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




6. Hotel Taro Santa Cruz
Hotel Taro Santa Cruz9.4 km dari Karting Canarias
Evens Manuel
RM483
RM517 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




7. Barceló Santa Cruz Contemporáneo
Barceló Santa Cruz Contemporáneo9.4 km dari Karting Canarias
Devon
RM463
RM495 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




8. AC Hotel Tenerife by Marriott
AC Hotel Tenerife by Marriott9.8 km dari Karting Canarias
RM506
RM542 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




9. INNSiDE by Meliá Tenerife Santa Cruz
INNSiDE by Meliá Tenerife Santa Cruz9.5 km dari Karting Canarias
Raul
RM446
RM477 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




10. NH Tenerife
NH Tenerife9.8 km dari Karting Canarias
Eileen
RM364
RM390 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




11. Nava Suites
Nava SuitesPusat Bersejarah, 4.1 km dari Karting Canarias
Andrea
RM366
RM391 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




12. Eurostars Atlantida
Eurostars Atlantida9 km dari Karting Canarias
RM385
RM412 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




13. Laguna Nivaria Hotel & Spa
Laguna Nivaria Hotel & SpaPusat Bersejarah, 4.1 km dari Karting Canarias
Davide
RM609
RM652 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




14. Hotel Taburiente
Hotel Taburiente9.4 km dari Karting Canarias
Sarah
RM393
RM421 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




15. Hotel Rural Finca Salamanca
Hotel Rural Finca Salamanca18 km dari Karting Canarias
Joseph
RM450
RM481 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




16. Urban Anaga Hotel
Urban Anaga Hotel9.7 km dari Karting Canarias
Frédéric
RM323
RM345 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




17. Hotel Jardin Secreto
Hotel Jardin Secreto19.4 km dari Karting Canarias
Janice
RM806
RM862 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. Hotel Colón Rambla
Hotel Colón Rambla9 km dari Karting Canarias
RM517
RM553 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




19. Hotel Adonis Plaza
Hotel Adonis Plaza9.8 km dari Karting Canarias
Emiliano
RM354
RM389 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




20. Hotel Escuela Santa Cruz
Hotel Escuela Santa Cruz8.7 km dari Karting Canarias
Kiira
RM343
RM367 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran Karting Canarias
![]() Hotel emblemático Hi Suites9.6 km dari Karting Canarias | ![]() Iberostar Heritage Grand Mencey9.3 km dari Karting Canarias | ![]() Ratones de Biblioteca - HostelPusat Bersejarah, 4.2 km dari Karting Canarias | ![]() Chalet Anagato6.7 km dari Karting Canarias | ![]() La Laguna Gran HotelPusat Bersejarah, 4.2 km dari Karting Canarias |
|---|---|---|---|---|
| 9.8 Luar biasa 233 ulasan | 9.4 Luar biasa 1,000 ulasan | 9.6 Luar biasa 50 ulasan | 9.6 Luar biasa 47 ulasan | 9.2 Hebat 787 ulasan |
RM470 RM503 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt | RM722 RM773 jumlah termasuk cukai & fi 24 Okt - 25 Okt | RM311 RM333 jumlah termasuk cukai & fi 2 Nov - 3 Nov | RM234 RM251 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt | RM441 RM472 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt |
Ulasan Hotel Karting Canarias Popular
Tarikan lain berhampiran Karting Canarias
Pusat BTT Lembah Oso
Anda boleh meluangkan masa untuk melawat Pusat BTT Lembah Oso ketika anda berkunjung ke San Cristóbal de La Laguna. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau lawati spa di kawasan bersantai ini.
Universiti La Laguna
8.8/10 (38 ulasan)
Terokai kampus Universiti La Laguna, ketika percutian anda di San Cristóbal de La Laguna. Lawati spa di kawasan bersantai ini, atau hanya nikmati kafe.
Gereja Nuestra Senora de la Concepcion
9.6/10 (17 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Pusat Sejarah dengan singgah ke Gereja Nuestra Senora de la Concepcion. Lawati spa di kawasan bersantai ini, atau hanya nikmati kafe.
Real Club de Golf de Tenerife
Ambil peluang untuk bermain golf di Tacoronte di Real Club de Golf de Tenerife. Bersiar-siar di kawasan tepi laut atau lawati spa di kawasan bersantai ini.
Pejabat Maklumat Pelancong San Cristóbal de la Laguna
8.0/10 (1 ulasan)
Setelah mengunjungi Pejabat Maklumat Pelancong San Cristóbal de la Laguna, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di San Cristóbal de La Laguna. Lawati spa di kawasan budaya beraneka ini, atau hanya nikmati kafe.
Katedral La Laguna
9.0/10 (47 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Pusat Sejarah apabila anda berkunjung ke Katedral La Laguna. Lawati spa di kawasan budaya beraneka ini, atau hanya nikmati kafe.
Astrofisica de Canarias Institute
Melawat kampus atau terokai kawasan sekitar Astrofisica de Canarias Institute, ketika kunjungan anda ke San Cristóbal de La Laguna. Luangkan masa untuk melawat spa di kawasan budaya beraneka ini.
Biara Santa Catalina
9.0/10 (11 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Pusat Sejarah dengan singgah ke Biara Santa Catalina. Lawati spa di kawasan budaya beraneka ini, atau hanya nikmati kafe.