Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat
Harga semasa ialah RM247
RM272 jumlah
4 Okt - 5 Okt

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Parkir tersedia
  • Perkhidmatan perniagaan

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Bilik

  • Boleh menampung 3

Standard Semi-double Room

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Standard Double Room Smoking

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Economy Double Room, 1 Katil Kelamin (Double), Non Smoking

9.0 daripada 10
Hebat
(27 ulasan)
  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Economy Twin Room, Non Smoking (Compact - 16.5sqm)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 15 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Economy Double Room, Non Smoking (4N,No cleaning)

  • 12 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Economy Twin Room, Non Smoking (4N,No cleaning Compact - 16.5sqm)

  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Kakegawa, Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring berada di pusat bandar raya dan berhampiran stesen kereta api. Kastil Kakegawa dan Takenomaru merupakan tempat menarik tempatan dan antara tempat menarik kawasan ini termasuk Pencahayaan Bunyi Tsumakoi dan Muzium Kanak-kanak Nemunoki. Kawasan Perkhidmatan Makinohara Arah Atas dan Taman Bukit Mawar Bandar Shimada juga disarankan untuk dikunjungi. Ambil peluang untuk menerokai kawasan untuk mencari aktiviti menyeronokkan seperti denai kembara/berbasikal. Layari panduan perjalanan Kakegawa kami
Peta
3-12 Nitomachi, Kakegawa, Shizuoka-ken, 436-0075

Tempat berdekatan

  • Kastil Kakegawa
    Kastil Kakegawa
    4 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Takenomaru
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Muzium Ninomaru Kakegawa
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Taman Kakegawa Kachoen
    17 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Rumah Seni Shihesido
    3 min memandu - 2.0 km

Bergerak

  • Stesen Hamamatsu - 26 minit memandu
  • Shizuoka (FSZ-Mt. Fuji - Shizuoka) - 31 minit memandu

Restoran

  • ă†ăŠé¶Â æŽ›ć·ćș—
    4 min berjalan kaki
  • éșș汋すぎ怚
    4 min berjalan kaki
  • ă—ă‚ƒă‹ă‚Šăæ”żćčł
    3 min berjalan kaki
  • æ—…ăšă‚«ăƒŹăƒŒăšéŸłæ„œăźćș— JAN
    4 min berjalan kaki
  • Bucket Here
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring

  • Hotel di pusat bandar raya
  • Di Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring, anda boleh menantikan mata air panas mineral tertutup (onsen gaya Jepun), pencucian kering/dobi dan pusat perniagaan. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati Mata air panas terbuka atau sauna. Restoran di tapak, Hatago, menyajikan sarapan. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Sarapan bufet (surcaj), mata air panas di tapak hartanah dan letak kenderaan sendiri (surcaj)
    • Mesin layan diri, tempat simpanan bagasi dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan, TV di lobi dan hartanah bebas asap rokok
    • Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang baik tentang keadaan keseluruhan
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 131 bilik menampilkan keselesaan seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, serta sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Bilik mandi persendirian dengan hulu semburan mandi hujan dan bidet
    • 32-inci TV skrin rata dengan saluran digital
    • Peti sejuk, sistem pemanasan dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma dan Internet berwayar

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Sekatan ketinggian dikenakan untuk tempat letak kenderaan di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah (JPY 1,000 semalam)
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan bufet tersedia 6:30 hingga 9:30 dengan bayaran: JPY 2,000 untuk orang dewasa dan JPY 1,000 untuk kanak-kanak
  • 1 restoran

Restoran di tapak hartanah

  • Hatago

Aktiviti menarik

  • 1 mata air panas tertutup
  • Sauna
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • Kemudahan dobi
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro berkongsi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar di lobi
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi

Perkhidmatan perniagaan

  • Pusat perniagaan

Spa

  • 1 mata air panas terbuka
  • 1 mata air panas tertutup
  • Mata air panas mineral terbuka awam (onsen)
  • Mata air panas mineral tertutup awam (onsen)
  • Ruang lelaki/wanita berasingan di mandian awam
  • Suhu air mata air panas - 41 ÂșC

Kebolehcapaian

  • Lif

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Berus gigi dan ubat gigi
  • Bidet
  • Bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Selipar
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata 32-inci dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Penyaman udara
  • Peti besi
  • Ruang kerja komputer riba
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 5:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan bufet: kira-kira JPY 2000 untuk dewasa dan JPY 1000 untuk kanak-kanak
  • Bayaran letak kenderaan sendiri: JPY 1000 semalam
  • Fi pengemasan tersedia dengan fi tambahan

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah
Untuk keselesaan tetamu yang menggunakan kawasan mandian awam dan kemudahan awam lain, tetamu dengan tatu besar tidak dibenarkan untuk menggunakan kemudahan. Tetamu yang mempunyai tatu boleh menggunakan kemudahan mandi jika tatu mereka lebih kecil daripada 3.15 inci (8 sentimeter) kali 5.11 inci (13 sentimeter) dan dilindungi dengan pelekat yang disediakan oleh hartanah.

Perkara yang kami harus menyebut

Kementerian Kesihatan, Buruh dan Kebajikan Jepun menghendaki semua pelawat antarabangsa untuk memberi nombor pasport dan kewarganegaraan mereka semasa mendaftar di sebarang kemudahan penginapan (inapan pinggir (inn), hotel, motel, dll. ); selain itu, tuan punya penginapan dikehendaki membuat salinan pasport bagi semua tetamu yang mendaftar dan menyimpan salinan tersebut dalam fail
Sekatan ketinggian parkir dikenakan
Tetamu yang mempunyai tatu dikehendaki mengikut arahan khusus semasa menggunakan kemudahan mandi awam di tapak hartanah; lebih banyak butiran boleh didapati semasa daftar masuk

Soalan lazim

Adakah Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring?

Setakat 23 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring pada 4 Okt 2026 bermula serendah RM247, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak JPY1000 semalam.

Apakah masa daftar masuk di Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 5:00.

Apakah masa daftar keluar di Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring?

Terletak di tengah-tengah Kakegawa, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Kastil Kakegawa, Takenomaru dan Muzium Ninomaru Kakegawa. Kuil Tatsuo dan Taman Kakegawa Kachoen juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Dormy Inn Express Kakegawa Natural Hot Spring Ulasan

9.0

Hebat

9.2

Kebersihan

7.6

Lokasi

8.8

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 375 daripada 652 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 215 daripada 652 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 43 daripada 652 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 14 daripada 652 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 5 daripada 652 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
æœéŁŸăŻăƒĄăƒ‹ăƒ„ăƒŒă‚‚è±ŠćŻŒă§ă€ç›źç§»ă‚Šă™ă‚‹ă»ă©ă§ă—ăŸă—çŸŽć‘łă—ă‹ăŁăŸă§ă™ă€‚éœČć€©éąšć‘‚ä»˜ăăźæž©æł‰ă«ă‚‚ç™’ă•ă‚ŒăŸă—ăŸă€‚
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
æž©æł‰ă€ć€œéłŽăăă°ă€ă‚”ă‚ŠăƒŠă€ă€ć…šăŠćźŒç’§ă§ä»–ă‚’ćœ§ć€’ă—ăŠă„ăŸă™ă€‚
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ăŠéąšć‘‚ă‹ă‚‰æŽ›ć·ćŸŽăŒèŠ‹ăˆă‚‹ăźă§çœșæœ›ăŒè‰Żă‹ăŁăŸ
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ä»Šć›žă‚‚ćż«é©ă«éŽă”ă›ăŸă—ăŸă€‚èżœćŠ ăźæž•ă‚‚ă™ăèČžă—ăŠă„ăŸă ăă‚ˆăçœ ă‚ŒăŸă—ăŸă€‚
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
éœČć€©éąšć‘‚ăšă‚”ă‚ŠăƒŠă§ç™’ă•ă‚ŒăŸă—ăŸă€‚ æŽ›ć·èŒ¶ăźă‚”ăƒŒăƒ“ă‚čがăȘくăȘăŁăŸăźăŒæź‹ćż”ă§ă—ăŸă€‚ ć€œéłŽăăă°ă€çŸŽć‘łă—ă‹ăŁăŸă§ă™ă€‚
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
é•·è·é›ąă‚’è”°ăŁăŸćŸŒă€æž©æł‰ćźżæłŠăŻă‚ă‚ŠăŒăŸă„ă§ă™ă€‚ æ±șしどćșƒăăŻă‚ă‚ŠăŸă›ă‚“ăŒă€äș€æ›æ”Žă‚’èĄŒăˆăŸă—ăŸă€‚ éąšć‘‚äžŠăŒă‚Šăźă‚ąă‚€ă‚čă‚„æœéąšć‘‚ăźäčłéŁČæ–™ăŻă†ă‚Œă—ă„ă€‚
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
great hot spring place.
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
éƒšć±‹ă«ăŻă‚·ăƒŁăƒŻăƒŒă—ă‹ăȘいが 汋䞊にéœČć€©éąšć‘‚ä»˜ăăźć€©ç„¶æž©æł‰ă€‚ ć‚™ăˆä»˜ă‘ăźă‚·ăƒŁăƒłăƒ—ăƒŒă‚„ă‚œăƒŒăƒ—ă‚‚ èłȘăŒè‰Żăă€é«ȘïŒ†è‚ŒăŒăƒ„ăƒ«ăƒ„ăƒ«ă€‚ ăŠéąšć‘‚äžŠăŒă‚Šăźă‚ąă‚€ă‚čやäčłé…žèŒéŁČæ–™ăź ă‚”ăƒŒăƒ“ă‚čă€ć€œéŁŸăšă—ăŠăŻć€œéłŽăăă°ăŸă§ă€€ ç„Ąæ–™ă§ă‚ă‚Šæ„Ÿæż€ïŒïŒ ăă—ăŠăšă«ă‹ăæœéŁŸăŻæœ€é«˜ă€‚ 㜰㟟è‰Čè±Šă‹ăȘăƒĄăƒ‹ăƒ„ăƒŒïŒˆä»Šć›žăŻé°»ăȘă©ïŒ‰ ć°é‰ąăźçšźéĄžăŒć€šăăŠćŹ‰ă—ă„ă€‚ă‚łăƒŒăƒ’ăƒŒăŻ è“‹ä»˜ăă‚«ăƒƒăƒ—ăŸă§çœźă„ăŠă‚ă‚Šă€éƒšć±‹ă«ă‚‚ ăŠæŒăĄćž°ă‚Šć‡șæ„ă‚‹ă€‚ä»Šć›žăźéŁŸäș‹ăźäž­ă§ 侀ç•Șæș€è¶łă§ă—ăŸă€‚ăŸăŸæłŠăŸă‚ŠăŸă„ă€‚
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ć±‹äžŠăźæž©æł‰ăŻéœČć€©éąšć‘‚ă‚‚ă‚ă‚Šă€æŽ›ć·ćŸŽă‚‚èŠ‹ăˆă‚‹ă€‚æŽ›ć·é§…ă‹ă‚‰ăŻ10ćˆ†è¶łă‚‰ăšă€‚é§…ăŸă§ăźă«ăŻăƒŹă‚čăƒˆăƒ©ăƒłă‚‚ă„ăŁă±ă„ă‚ă‚ŠăŸă™ă€‚
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ă„ă€ă‚‚ćˆ©ç”šă•ă›ăŠă„ăŸă ă„ăŠăŸă™ă€‚ 13éšŽăźć€§æ”Žć Žă‚‚ć€œéłŽăăă°ă‚‚æ„œă—ăżă«ćˆ©ç”šă—ăŠă„ăŸă™ă€‚ă€€ć‘šèŸșă«éŁŸäș‹ă™ă‚‹ć Žæ‰€ă‚‚ć€šăäŸżćˆ©ă ăšæ€ă„ăŸă™ă€‚ă€€é§è»Šć ŽăŒç‹­ă„ă§ă™ăŒèż‘éšŁăźăƒ‘ăƒŒă‚­ăƒłă‚°ă‚‚ćˆ©ç”šć‡șæ„ăŸă™ăźă§äžäŸżăŻăȘいです。
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ć‚™ăˆă€ă‘ăźæŽ›ć·èŒ¶ăźçČ‰æœ«èŒ¶ćœ°ć‘łă«çŸŽć‘łă—ă„ă§ă™ă€‚ć€œéłŽăăă°ă€ă‚ąă‚€ă‚č、äčłé…žèŒéŁČæ–™ăźă‚”ăƒŒăƒ“ă‚čă‚‚ćŹ‰ă—ă„ă§ă™ă€‚æœă”éŁŻă‚‚çŸŽć‘łă—ă„ă§ă™ă‚ˆă€‚ç§ăŻèš±ćźč範ć›Čă§ă™ăŒă€ă‚”ă‚ŠăƒŠăźæž©ćșŠă‚„ă‚„é«˜ă‚ăȘăźă§é«˜ă„æž©ćșŠăŒè‹Šæ‰‹ăȘæ–čăŻă”æłšæ„ïŒ
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ăŠéƒšć±‹ă‚‚ç¶șéș—ă§ă—ăŸă—ă€éٟäș‹ă‚‚çŸŽć‘łă—ă‹ăŁăŸă§ă™ă€‚
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
ă‚”ă‚ŠăƒŠæœ€é«˜ă§ă™
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
ビゾネă‚čăƒŠăƒŒă‚čăšă—ăŠăŻæŽ›ć·ćž‚ć†…ă§ăŻäž€ç•Șă‹ăšæ€ă„ăŸă™
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

最高

ä»ŠăŸă§æłŠăŸăŁăŸăƒ“ă‚žăƒă‚čăƒ›ăƒ†ăƒ«ă§æœ€é«˜ă€‚ ăƒ‰ăƒŒăƒŸăƒŒă‚€ăƒłçŽ æ™Žă‚‰ă—ă„ă€‚
Menginap 1 malam pada Nov 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
대욕임 및 섞탁등 펞의시섀읎 읎용하Ʞ 펞했닀
Menginap 2 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Discreta colazione, camera spaziosa per gli standard giapponesi.
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ä»–ăźăƒ“ă‚žăƒă‚čăƒ›ăƒ†ăƒ«ă‚ˆă‚Šé‡‘éĄăŒćŒ”ă‚‹ćˆ†ă€ă‚”ăƒŒăƒ“ă‚čăŻçŽ æ™Žă‚‰ă—ă„ăšæ€ă„ăŸă™ă€‚è‡Șćˆ†ăŒćźżæłŠă—ăŸéƒšć±‹ăŻçȘ“ă‹ă‚‰ăƒ©ă‚€ăƒˆă‚ąăƒƒăƒ—ă•ă‚ŒăŸæŽ›ć·ćŸŽăŒèŠ‹ăˆă€ç›źă‚’ć‡ă‚‰ă›ă°æ”œæŸćž‚ăźă‚ąă‚Żăƒˆă‚żăƒŻăƒŒă‚‚èŠ‹ăˆăă†ăȘくらいçœșæœ›ăŒć„Șă‚ŒăŠă„ăŸă—ăŸă€‚æž©æł‰ă‚‚ă€ä»„ć‰ç§ăŒćźżæłŠă—ăŸä»–çœŒăźćˆ„ăźăƒ‰ăƒŒăƒŸăƒŒă‚€ăƒłăźæł‰èłȘă‚ˆă‚Šă‚‚ă‚”ăƒ©ăƒƒăšă—ăŠăŠă‚Šæ°—æŒăĄè‰Żă‹ăŁăŸă§ă™ă€‚æž©æł‰ćŸŒăźă‚ąă‚€ă‚čă‚„ć€œæłŁăăă°ăźă‚”ăƒŒăƒ“ă‚čă‚‚ăƒ‰ăƒŒăƒŸăƒŒă‚€ăƒłăȘă‚‰ă§ăŻă€‚æœéŁŸă‚‚ăŸă çŸŽć‘łă—ă„ă ă‘ă§ăȘăă€èŒ¶ăă°ă‚„ă†ăȘぎ飯ăȘă©ăźé™ćČĄă‚°ăƒ«ăƒĄăŒäžŠă‚“ă§ă„ă‚‹ăźă‚‚é«˜ăƒă‚€ăƒłăƒˆă§ă™ă€‚ ăŸăŸæŽ›ć·ă«æ„ă‚‹äș‹ăŒă‚ă‚Œă°ă€æŹĄă‚‚ă“ăĄă‚‰ă«æłŠăŸă‚ŠăŸă„ăšæ€ă„ăŸă™ă€‚
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan
æœéŁŸăƒă‚€ă‚­ăƒłă‚°ăŻăšăŠă‚‚è‰Żă‹ăŁăŸă€‚ æž©æł‰ă‹ă‚‰èŠ‹ăˆă‚‹æŽ›ć·ćŸŽăŒç¶șéș—ă§è‰Żă‹ăŁăŸ
Menginap 5 malam pada Jan 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good enough!
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ă‚”ă‚ŠăƒŠă€ăăźăŠéąšć‘‚ă€éœČć€©éąšć‘‚ăŒăšăŠă‚‚è‰Żă„ă§ă™ă€‚ăŸăŸă€ć€œéłŽăăă°ăŒă€ă„ăŠă„ă‚‹ăźă§ă€äž€äșșæ—…ă§ăƒŹă‚čăƒˆăƒ©ăƒłă«ă„ă‹ăȘくども敏題ăȘくおè…čはæș€ăŸă›ăŸă™ă€‚ăŸăŸă€æœéŁŸä»˜ăă‚’ăŠć‹§ă‚ă—ăŸă™ă€‚ăšăŠă‚‚çŸŽć‘łă—ă„ă§ă™ă€‚ăƒ‰ăƒȘンクはもう民し慅漟したら欉しいですが。。。
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
ăŠéąšć‘‚ăšă‚”ă‚ŠăƒŠăŒăšăŠă‚‚è‰Żă‹ăŁăŸă€‚ æ°Žéąšć‘‚ăźć†·ăŸă•ă€ă‚”ă‚ŠăƒŠăźæš‘ă•ă€éœČć€©ă‹ă‚‰ăźć€•æ—„ă€‚ ăŠéąšć‘‚ăŒè‰Żă‹ăŁăŸ ăƒ™ăƒƒăƒˆăźçĄŹă•ă‚‚ăĄă‚‡ă†ă©è‰ŻăćŻă‚„ă™ă‹ăŁăŸ
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
æœéŁŸçŸŽć‘łă—ă‹ăŁăŸă§ă™
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
æ–œèš­ăźćŸ“æ„­ć“ĄăźćŻŸćżœăŒăšăŠă‚‚è‰Żă„ă§ă™ă€‚äœ•ć›žă‚‚ćźżæłŠă—ăŠă„ăŸă™ăŒă€ăŸăŸæ„ăŸă„ăšæ€ă‚ă›ă‚‹ćŻŸćżœă§ă™ă€‚
Menginap 1 malam pada Nov 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
性怉æș€è¶łă§ă™
Menginap 1 malam pada Dis 2025