Best Western Plus Jekyll Island

Kelas hartanah: 2.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang
Harga semasa ialah RM396
RM471 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

8.8 daripada 10
Cemerlang
(12 ulasan)
  • 33 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Raja (King), Non Smoking

8.8 daripada 10
Cemerlang
(31 ulasan)
  • 33 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Room, 2 Katil Kelamin (Double), Accessible, Non Smoking

7.4 daripada 10
Baik
(3 ulasan)
  • 33 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)

Standard Room, 1 Katil Raja (King), Accessible, Non Smoking

  • 33 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Suite, 1 Katil Raja (King), Non Smoking, Kitchen (with Single Sofabed, Full Kitchen)

9.2 daripada 10
Hebat
(12 ulasan)
  • 42 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)

Suite, 2 Katil Kelamin (Double), Non Smoking, Kitchen (with Single Sofabed, Full Kitchen)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(5 ulasan)
  • 42 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Kelamin (Double)

Suite, 1 Katil Bujang (Single), Accessible, Kitchen (with Single Sofabed, Full Kitchen)

  • 42 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Bujang (Single)

Suite, 1 Katil Raja (King), Accessible, Kitchen (with Single Sofabed, Full Kitchen)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(3 ulasan)
  • 42 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)

Suite, Berbilang Katil, Non Smoking, Kitchen (with Single Sofabed, Full Kitchen)

8.2 daripada 10
Sangat baik
(11 ulasan)
  • 65 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 7
  • 1 Katil Raja (King) dan 2 Katil Kelamin (Double)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Pulau Jekyll, Best Western Plus Jekyll Island berada bersebelahan padang golf dan berhampiran pantai. Indian Mound dan Kelab Golf Jekyll Island disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang mencari tarikan kawasan ini boleh mengunjungi Pusat Penyu Laut Georgia dan Taman Air Summer Waves. Mengembara bersama kanak-kanak? Pertimbangkan Taman Neptune, atau saksikan acara atau perlawanan di Jekyll Island Tennis Center. Aktiviti berkayak dan luncur air / luncur tiarap menawarkan peluang yang bagus untuk keluar ke kawasan air, atau anda boleh cuba aktiviti lasak dengan ekolancong dan denai kembara/berbasikal berdekatan. Layari panduan perjalanan Pulau Jekyll kami
Peta
700 N Beachview Dr, Jekyll Island, GA, 31527

Tempat berdekatan

  • Americana Beach
    Americana Beach
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Indian Mound
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Kelab Golf Jekyll Island
    18 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Jekyll Island Tennis Center
    2 min memandu - 1.7 km
  • Jekyll Island Convention Center
    3 min memandu - 3.0 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Jacksonville (JAX) - 72 minit memandu

Restoran

  • Dairy Queen
    3 min memandu
  • Mellow Mushroom
    29 min memandu
  • Porch
    29 min memandu
  • Brogen's Food & Spirits
    29 min memandu
  • Tortuga Jacks
    2 min memandu

Tentang hartanah ini

Best Western Plus Jekyll Island

  • Mesra keluarga bagi hotel berdekatan Pantai Driftwood
  • Anda boleh menantikan sarapan Eropah percuma, bersebelahan padang golf dan kemudahan dobi di Best Western Plus Jekyll Island. Keluar bermain golf di hotel ini dan nikmati kemudahan seperti pengajaran golf, rumah kelab dan kedai profesional. Sebagai tambahan kepada pusat perniagaan, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Kolam renang terbuka bersama dengan payung pantai/kolam
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sewa basikal, tempat letak kenderaan RV/bas/trak dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • TV di lobi, bantuan pelancongan/tiket dan lif
    • Ulasan tetamu amat memuji tentang kolam renang dan kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 73 bilik dilengkapkan perabot secara berasingan disertakan dengan keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan ruang kerja komputer riba, dan juga sentuhan bermakna seperti penyaman udara dan tempat duduk berasingan. Ulasan tetamu memberikan kata-kata positif tentang kebersihan, bilik yang luas bilik di hartanah.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Peralatan tempat tidur hipoalergenik, tilam berlapik dan katil bayi/kot (percuma)
    • Berbilang bilik mandi dengan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • 45-inci televisyen dengan saluran TV premium
    • Tempat duduk berasingan, ketuhar gelombang mikro dan pembancuh kopi/teh

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk pilihan di luar jalan

Makanan dan minuman

  • Sarapan Eropah percuma tersedia setiap hari 6:30 hingga 9:30
  • Kopi dan teh di kawasan umum

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka
  • Kart golf
  • Kedai golf profesional
  • Kelab/peralatan golf
  • Kelas golf profesional
  • Padang golf bersebelahan 18 lubang
  • Rumah kelab golf
  • Sewaan basikal
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Katil bayi di dalam bilik
  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Kolam berpagar
  • Pagar kolam

Kemudahan

  • Dispenser air
  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro berkongsi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)

Perkhidmatan perniagaan

  • Pusat perniagaan
  • Stesen komputer

Kawasan luar

  • Akses terus ke pantai
  • Di taman negeri
  • Payung kolam

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Alat bantuan mendengar
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Laluan perjalanan mudah diakses kerusi roda
  • Lif
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Papan tanda braille/timbul
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda

Lain-lain

  • 2 bangunan
  • 2 tingkat
  • Kawasan merokok yang dikhaskan (boleh didenda)

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Katil bayi percuma
  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik
  • Peralatan tempat tidur premium
  • Tilam berlapik

Bilik mandi

  • Berus gigi dan ubat gigi (atas permintaan)
  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV 45-inci dengan saluran kabel premium

Makanan dan minuman

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh kopi/teh
  • Tisu dapur

Lain-lain

  • Akses melalui koridor luar
  • Bilik bersambung tersedia
  • Hiasan berasingan
  • Kerusi meja
  • Meja
  • Panggilan tempatan percuma
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Perabot berasingan
  • Ruang kerja komputer riba
  • Seterika/papan seterika
  • Surat khabar hari bekerja percuma
  • Telefon
  • Tempat duduk berasingan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 7:00
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 40.00 setiap haiwan kesayangan, semalam (maksimum USD 120 setiap penginapan)
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dan kucing dialu-alukan
2 ekor (sehingga 23 kg setiap haiwan peliharaan)
Sekatan dikenakan; untuk mengetahui dengan lebih lanjut, hubungi hartanah melalui nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak sehingga umur 18 tahun boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 40.00 setiap haiwan kesayangan, semalam (maksimum USD 120 untuk setiap penginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Umur minimum untuk daftar masuk semasa Cuti Musim Bunga adalah 21 tahun
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida, pemadam api, dan pengesan asap
Hartanah ini menegaskan bahawa amalan pembersihan dan penyahjangkitan dilakukan mengikut garis panduan Commitment to Clean (Choice)
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah

Perkara yang kami harus menyebut

Tempahan diperlukan untuk waktu ti golf; tempahan boleh dibuat dengan menghubungi hartanah sebelum ketibaan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Best Western Plus Jekyll Island mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Best Western Plus Jekyll Island?

Setakat 19 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Best Western Plus Jekyll Island pada 1 Nov 2026 bermula serendah RM396, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Best Western Plus Jekyll Island mesra haiwan kesayangan?

Ya, hartanah ini membenarkan kucing dan anjing (had 2 ekor) dengan berat maksimum sehingga 23 kg untuk setiap haiwan kesayangan. Terdapat fi sebanyak USD40.00 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapakah fi parkir di Best Western Plus Jekyll Island?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Best Western Plus Jekyll Island?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 7:00.

Apakah masa daftar keluar di Best Western Plus Jekyll Island?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Best Western Plus Jekyll Island?

Menyediakan laluan terus ke pantai, hotel Pulau Jekyll in terdapat bersebelahan padang golf serta dalam jarak 5 minit berjalan kaki dari Indian Mound dan Americana Beach. Kelab Golf Jekyll Island dan Jekyll Island Tennis Center juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Ulasan

Best Western Plus Jekyll Island Ulasan

8.8

Cemerlang

8.8

Kebersihan

8.8

Kemudahan

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

8.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 601 daripada 1004 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 230 daripada 1004 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 101 daripada 1004 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 40 daripada 1004 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 32 daripada 1004 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very good place to stay if you go to Jekyll Island.
Menginap 1 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The place was clean, the staff was really nice and friendly, and the breakfast was delicious every single day!
Menginap 3 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
clean room, friendly staff, great location!
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great room and location great and friendly staff great breakfast host she was very helpful now I know where to stay the next time I go to Jekyll Island.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great breakfast 😋
Menginap 2 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great stay here at a great part of the island. Excellent staff, very well managed property. Look forward to coming again!
Menginap 6 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Huge rooms,close to the beach, nice pool. Great coffee available in the lobby 24 hrs
Menginap 6 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
It was a great stay. Excellent breakfast, wonderful staff and the room was very nice.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
MY wife thought the hotel was ocean front it was across the road. The hotel and staff were great.
Menginap 4 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very quiet atmosphere.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
All in all the 3-day stay was nice no big problems pool was nice all the staff was respectful enjoy the stay.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Large quiet room. Breakfast was great.
Menginap 3 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan
Todo exelente
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location and nice rooms we had a 2 bedroom suite
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
NEED that same room (117) at the same price on the same date (next Sunday thru Wednesday AFTER Labor Day)! Terrific room at a reasonable price and a decent breakfast buffet :+)
Menginap 3 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room (our smelled a little funny though), awesome little place on the island, would love to stay here again.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very conveniently located and excellent place for families with kids. The spacious suite was great for our family of 4. The hot breakfast that was included was also fantastic, and a great relief not having to worry about food in the morning.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room staff great, breakfast was great all good
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great place on a great island!!!
Menginap 2 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good stay
Menginap 3 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was clean, breakfast provided/available in the morning was decent, multiple choices. We only stayed one night, staff were nice.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The hotel was very clean with nice big rooms and bath rooms. I would stay at this hotel again. Definitely a 5 star!
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great pool!!
Menginap 2 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The hotel was very nice and the beds were really comfortable.
Menginap 3 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We stay here 99 % of our getaways ... restful and convenient... very good breakfast ... nice staff ... we would recommend to everyone and have done so
Menginap 2 malam pada Jun 2026