Praia Verde Pousada

Hartanah 2.5 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

6.0 daripada 10

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Dobi

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Deluxe Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Standard Triple Room

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak berhampiran pantai, Praia Verde Pousada terletak di Arroio, sebuah kawasan di sekitar Imbituba. Gereja Mother dan Gereja Matriz Sao Joaquim merupakan tempat menarik tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Garopaba dan Taman Negeri Serra do Tabuleiro. Terokai kembara aktiviti air di kawasan ini dengan bersnorkel dan luncur angin berdekatan, atau nikmati aktiviti luar menarik dengan denai kembara/berbasikal. Layari panduan perjalanan Imbituba kami
Lihat lebih banyak Pousada di Imbituba
Peta
Rua Valmor Duarte Dos Santos, SN, Imbituba, 88780-000

Tempat berdekatan

  • Pantai Ferrugem
    Pantai Ferrugem
    33 min memandu - 19.7 km
  • Pantai Garopaba
    Pantai Garopaba
    37 min memandu - 27.2 km
  • Tasik Ibiraquera
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Pantai Barra do Ibiraquera
    6 min memandu - 2.7 km
  • Pantai Rose
    21 min memandu - 14.0 km

Bergerak

  • Florianópolis (FLN-Hercílio Luz Intl.) - 80 minit memandu

Restoran

  • Restaurante Tartaruga
    4 min memandu
  • Restaurante Girassol
    6 min memandu
  • Sorveteria Dabarra
    4 min memandu
  • Pub Da Smurfette
    4 min memandu
  • Flow Café
    4 min memandu

Tentang hartanah ini

Praia Verde Pousada

  • Pousada terletak di Arroio
  • Taman, kemudahan dobi dan restoran merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di Praia Verde Pousada. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Kolam renang terbuka bersama dengan kerusi lepak pantai
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sewa basikal, pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj) dan tempat simpanan bagasi
    • Hartanah bebas asap rokok, gril barbeku dan meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Praia Verde Pousada mempunyai keselesaan seperti Wi-fi percuma dan perkhidmatan bilik.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi
    • Peti sejuk, setiap hari dan meja

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang (surcaj)
  • Tempat letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • 1 restoran

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka
  • Sewaan basikal

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Kemudahan dobi
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)

Kawasan luar

  • Gril barbeku
  • Kerusi lepak tepi kolam
  • Taman

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LCD

Makanan dan minuman

  • Perkhidmatan bilik
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Meja

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 14:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
1 ekor haiwan peliharaan
Bilik tertentu sahaja, sekatan dikenakan; bilik mesra haiwan kesayangan boleh diminta dengan menghubungi hartanah melalui nombor pada pengesahan tempahan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
1 kanak-kanak, sehingga umur 3 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak BRL40.00 semalam

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi pengemasan tersedia dengan fi tambahan
  • Bayaran katil lipat simpan: BRL 40.00 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit

Perkara yang kami harus menyebut

Ibu bapa atau penjaga sah yang mengembara dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mesti mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan kad pengenalan bergambar (misalnya, pasport) semasa daftar masuk. Untuk perjalanan antarabangsa ke Brazil, jika hanya ibu atau bapa yang mengembara dengan kanak-kanak, selain sijil kelahiran kanak-kanak dan kad pengenalan bergambar, ibu atau bapa berkenaan mesti juga mengemukakan surat kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Sekiranya ibu bapa atau penjaga sah, sebagaimana perlu, tidak dapat atau tidak rela memberi kebenaran ini, maka kebenaran kehakiman adalah perlu. Pelawat yang berhasrat untuk mengembara ke Brazil dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Brazil sebelum mengembara untuk mendapat maklumat lanjut.
Akses kolam renang tersedia dari 8:00 hingga 21:00

Soalan lazim

Adakah Praia Verde Pousada mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka. Akses kolam dari 8:00–21:00.

Adakah Praia Verde Pousada mesra haiwan kesayangan?

Ya, Praia Verde Pousada membenarkan haiwan kesayangan (had 1 ekor). Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapakah fi parkir di Praia Verde Pousada?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Praia Verde Pousada?

Daftar masuk bermula jam 14:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Praia Verde Pousada?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Adakah Praia Verde Pousada memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang.

Di manakah terletaknya Praia Verde Pousada?

Terletak di Arroio, pousada ini sejauh 0.4 mi (0.6 km) from Tasik Ibiraquera dan 3 bt (5 km) dari Pantai Barra do Ibiraquera dan Pantai Ribanceira. Pantai dos Amores adalah 3.1 bt (5 km) jauhnya.

Ulasan

Praia Verde Pousada Ulasan

6.0

7.0

Kebersihan

8.0

Kakitangan & perkhidmatan

7.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 3 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 3 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 1 daripada 3 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 3 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 3 ulasan

Ulasan

Disahkan

6/10 Sederhana

Pengembara yang disahkan

Boa localização. Atendimento cordial. Boa relação custo x beneficio. Apenas é de difícil localização.
Menginap 1 malam pada Ogo 2018
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Bem equipado para curtas temporadas na praia! Quarto amplo com cozinha completa, banheiro arrumado, ambiente agradável!
Menginap 1 malam pada Jun 2018
Disahkan

2/10 Teruk

Pengembara yang disahkan

Menginap 4 malam pada Feb 2020